czwartek, 19 stycznia 2012

Dragon Ball

Dzień w którym nastały ciężkie czasy kiedyś musiał nadejść. Czy księżniczka Saiyanów będzie w stanie stanąć oko w oko ze wszystkimi przeciwnościami losu? Czy zdoła odnaleźć to co utraciła i za wszelką cenę będzie walczyć o swoje każdego dnia? Przekonaj się sam! Opowieść o przyjaźni,miłości oraz nieustannej walce dobra ze złem. Mimo ogromnych przeciwnościach losu Sara nie wyprze się pochodzenia wojowniczego narodu i będzie walczyć o swoje słuszne racje.
Czy kiedyś pokój nadejdzie?
Autorka: Killall

http://ttuce.blogspot.com/
Gdy stara furia powraca w nowej postaci, a nieoswojone zło dochodzi do głosu, Saiyanie muszą dokonać wyboru pomiędzy światem, których ich przygarnął, a tym, który został im odebrany.
Autorka: Nocebo

http://daiamao.blog.pl/
Opowiadanie o charakterze romantycznym, oparte na uniwersum Dragon Ball'a, inspirowane postacią Piccolo. Zakochany Namecjanin? Jeśli również odczuwasz niedosyt tej postaci w anime i masz rozległą wyobraźnię - zapraszam :)
Autorka: Vellamo

http://db-thelastsaiyan.blogspot.com/
Historia dzieje się około 1000 lat po tym, gdy Son Goku zniknął wraz z Shenlongiem. Reszta bohaterów w swoim czasie umarła. Świat zapomniał o walce, nastały czasy spokoju. Kim jest Mitsau i skąd się wziął? Kto stanie w pierwszym szeregu, gdy zło powróci?
Autor: Raijin


Obserwatorzy