czwartek, 19 stycznia 2012

Fairy Tail

Magnolia, rok 1954. Nastały czasy, w których liczą się jedynie wpływy, pieniądze i władza. To świat, w którym brak miejsca na sentymenty czy zwątpienie, a przetrwają tylko najsilniejsi, zdecydowani i pewni siebie. Tu los oraz ludzie przekładający życie innych nad interesy rozdają karty...
Od piętnastu lat Magnolia jest pod władzą mafii Grimore Heart i Oracion Seis. Nastał jednak czas, gdzie ludzie rządni zemsty za swoich najbliższych postanawiają zmienić to na zawsze.
UWAGA : Fan fiction mocno odbiega od kanonu. Znajdują się w nim nieocenzurowane treści, przeznaczone dla osób pełnoletnich!
Autorka: Yasha Corleone

http://detektywzprzypadku.blogspot.com/
Czy otwarcie pewnych drzwi może zmienić bieg historii? Wielu ludzi się zastanawia czy pojedyncza decyzja może wpłynąć na losy innych? Snucie domysłów i tworzenie marzeń ... było jedyną rozrywką dziedziczki rodu Heartfilia - Lucy. Jednak jeden ruch klamką sprawił, że poznała Natsu Dragneela - detektywa komisariatu nr 1 w Magnolii , który dał jej odwagę podjąć decyzję ...
7 lat temu w tym samym momencie zniknęło 7 osób. Zostało po nich 7 przedmiotów i 7 ludzi będzie się starało odkryć zagadkę z przeszłości. Natsu Dragneel jeden z najlepszych detektywów teraźniejszości będzie chciał zmienić przyszłość, zostawić przeszłość i dać wyraz dniu dzisiejszemu ...
Spotkanie detektywa i arystokratki ... Morderstwo i współpraca ... Miłość i przyjaźń ... Przypadek czy ... przeznaczenie...
Autorka: Ola Ri

http://paranormalactivityclub.blogspot.com/
Świat po czterech wojnach pragnie się odbudować, jednak zwiastuny pokoju zostają zniszczone przez ambicje, powoli przeistaczające się w chorą manię zemsty. By przegnać niebezpieczeństwo, potomkowie założycieli „Fairy Tail” stają naprzeciw tajemnicy sprzed lat. Poszukując prawdy, odnajdują kolejne fragmenty układanki, nie wiedząc, że są tylko pionkami od początku istnienia tej gry. Od chwili narodzin, aż po "przypadkowe" spotkanie, ślub i dalszą walkę o przetrwanie.
Autorka: Ola Ri

http://smocze-krolestwo.blogspot.com/
Przeznaczenie nie wybacza
Przeznaczenie nie daje pójść własną ścieżką
Przeznaczenie jest bezlitosnym bytem, wypełnionym bólem i cierpieniem
Ani Natsu, ani Lucy nie wiedzieli, że ten jeden dzień zmieni całe ich życie.
Odrzuceni. Skrzywdzeni. Wygnani.
Choć sądzili, że spędzą całe życie w Fairy Tail, to los zgotował im całkowicie inny świat, w którym zaczną egzystować.
Ich prawdziwa wędrówka rozpoczyna się dopiero w momencie, gdy oboje wyruszą w podróż pełną przygód i niebezpieczeństw. Poszukując prawdy i spokoju, wciąż zadają sobie pytanie: dlaczego?
Nie mając żadnego wyboru, muszą przyjąć „nowe życie” i przejść drogę przeznaczenia, która została im narzucona 1000 lat temu.
Autorka: Rolaka

http://untruestoriesmd.blogspot.com/2015/10/08-teraz-juz-wiemze-cie-kocham-nalu-1.html
Lucy ma już dosyć skrywanych uczuć względem swojego przyjaciela. Pewnego dnia wybucha i mówi o kilka słów za dużo. Czy to koniec przyjaźni Natsu i Lucy? A może ta awantura będzie początkiem narodzin uczucia pomiędzy nimi? Jak zareaguje Dragneel, gdy pojawi się ktoś trzeci? Opowiadanie o miłości, przyjaźni,zdradzie i jednej przygodzie, która zmieni ich życie na zawsze.
Autorka: Lu-chan


Obserwatorzy