czwartek, 19 stycznia 2012

Naruto

Celem Dyary jest pobyt z braćmi, powrót do przeszłości, którą bezpodstawnie jej zabrano. Jest jednak ona pomiędzy rodzeństwem. Szuka miejsca, które może traktować jak dom. Mimo wielkich starań, nie potrafi jednak tego, na czym zależy jej najbardziej - pogodzić swoich braci.
Jak potoczy się historia trójki rodzeństwa Uchiha?
Czy Itachi zawsze będzie mordercą?
Czy Sasuke zawsze będzie mścicielem?
Czy Dyara zawsze będzie...
No właśnie.
Kim będzie Dyara?
Autorka: Sheeiren Imai

http://kin-z-otogakure.blogspot.com/
Kin mieszka samotnie, w małym miasteczku oddalonym od swojego prawdziwego domu o bardzo wiele kilometrów. Nie wie, jakim sposobem się tu znalazła, lecz nie chce wracać do Dźwięku, ponieważ nie ma do kogo. Tajemnicze fioletowe światełko przeniosło ją do nadmorskiej miejscowości, gdy umarła Sheeiren. Rodziców Kin straciła już wcześniej.
Stopniowo pogrążając się w sobie staczała się na dno. Jej szarą codzienność przerwał chłopak, który wraz ze swoim przyjściem obwieścił jej, że są rodzeństwem, a ich rodzina jest w niebezpieczeństwie. Roshi próbuje nakłonić siostrę do współpracy. Może przybędzie ktoś jeszcze, kto nieświadomie pomoże Kin tę decyzję pojdąć? Co z jej rodziną?
Autorka: Sheeiren Imai

http://carousel-of-chances-ss.blogspot.com/
Historia przedstawia losy Sasuke, który jako jeden z trzech prezesów ogromnej firmy "Uchiha Company", musi sprostać wymaganiom swojego dziadka - Madary Uchihy, który stawia przed nim bardzo nieciekawe ulitimatum: "albo zrobisz tak jak ja chcę, albo zostajesz bez grosza przy duszy". Wybór na pierwszy rzut oka jest dość oczywisty, ale czy na pewno? Sakura nieświadomie lawiruje w jego życiu, a on ma mnóstwo szans, aby ją poznać, jednak nie wykorzystuje ich, czego później bardzo żałuje.
Autorka: Sheeiren Imai

http://nine-crimes-ss.blogspot.com/
Co, jeśli śmierć wcale nie przychodzi pod postacią przerażającej kostuchy, a ukochanej osoby?
Haruno Sakura
"Bo żyć też trzeba umieć,
a uniwersalnego sposobu nikt nie rozdaje za darmo."
Uchiha Sasuke
"Każdy posiada inne poczucie realności zdarzeń. Nie interesuje mnie twoje. Znam swoje, więc moja własna rzeczywistość w zupełności mi wystarczy. "
Dziewięć zbrodni dopiero zaczęło zataczać swe koło.
Co zrobisz, jeśli padnie na ciebie?
Autorka: Sheeiren Imai

http://egzorcysta-wspomnien.blogspot.com/
Patrzysz na mnie, a ja tak bardzo zastanawiam się o czym myślisz, że nie jestem w stanie wziąć głębszego, niż szybki wdech, oddechu. Zachłyśnięta oczekiwaniem siedzę przed tobą i napawam umysł twoim widokiem, ponieważ nadal nigdy nie wiem, jak szybko znów przyjdzie ci odejść. Chcę mieć cię trochę na zapas, tak osobiście, tak tylko dla siebie. Tak, żebym zawsze, spoglądając w lustro, mogła się przyznać, że próbowałam; że naprawdę ze wszystkich sił próbowałam.
Ja chcę walczyć. A ty?
Autorka: Sheeiren Imai

http://ai-no-ibuki.blogspot.com/
Śmierć Madary Uchihy zostaje oficjalnie potwierdzona, a Wioska Ukrytego Liścia zaczyna nowy etap w życiu. Do Konohy powracają bracia Uchiha, a neutralna dotąd Sakura okazuje się wplątana w dramat z przeszłości. Czy z pomocą Sasuke uda jej się rozwikłać nienaruszone dotąd sekrety?
Autorka: Akemii

http://bumpy-path-yaoi.blogspot.com/
Naruto trafia dzięki pewnemu kluczowi do Tokio. Nie zna tego miejsca, tych ludzi oraz nic nie jest mu tutaj znane. Czuje się zagubiony, poirytowany, ale dzięki starszej pani - Mikoto Yumini - odkrywa wady i zalety mieszkania w stolicy Japonii. Poznaje nowych ludzi, adaptuje się do nowych miejsc, zaczyna czuć się tu jak w domu a nowa praca pozwala mu poznać na pierwszy rzut oka swoich starych przyjaciół. Tymczasem w Konoha trwa odbudowa po Wojnie. Nie ma miejsca na złości, ani gniewania, ponieważ każdy chciałby już zamieszkać w swoim domu. Dlatego Sasuke wraz z bratem nie odczuwają skutków tego, że przez nich jest jak jest.
Autorka: Frio

http://gaaino.blogspot.com/
Poznałeś kłamstwo, obłudę i nie oczekujesz od świata niczego więcej. Kochasz tylko siebie i dbasz tylko o siebie. Wtedy zjawia się ona.
Autorka: Kareena

http://pessum-ire-ss.blogspot.com/
Sasuke zostaje odnaleziony w pobliżu Konoha, wyczerpany i ranny po walce. Sakura dokłada wszelkich starań, aby go odratować. Ironia losu sprawia jednak, że zostało mu tylko kilka dni życia. Czy porzuci swoją maskę zimnego drania? Czy uczucia Sakury zdołają do niego dotrzeć i odmienić jego duszę, nim umrze...?
Autorka: Elena

http://to-miss-you.blogspot.com/
Tym razem mój własny głos jest ochrypły z nadmiaru emocji. Czuję,
jak serce przyspiesza rytmu w jednej nanosekundzie, jak krew krąży szybciej w żyłach przyprawiając mnie o wypieki na twarzy.
Zaczerpuję haust powietrza.
Sasuke. To Sasuke. Mój Sasuke. Tylko jak?!
Przecież zmarli nie powracają, prawda?
Autorka: Elena

http://jaeidori.blogspot.com/
Kompletnie zapomniałam o obecności drugiego Uchihy. Stał przyglądając się tamtej dwójce, kiedy momentalnie przeniósł wzrok na mnie. Musiał zauważyć kątem oka, że się mu przyglądam.
Jego twarz była łagodniejsza i o wiele bardziej rozluźniona niż podczas całej akcji z trójką nastolatków. Właściwie to nie skrywała teraz jakichkolwiek negatywnych uczuć. Była po prostu dobra.
- Jestem Itachi. - uśmiechnął się szeroko i przymykając przy tym oczy, wyciągnął ku mnie swoją rękę.
Kto by pomyślał, że w ten śmieszny sposób, złożony w całości z przypadków, zacznie się nasza tak potężna więź?
A może jednak nie była przypadkowa w żadnym ułamku.
Autorka: Adriemmer R

http://sasuke-i-itachi.blogspot.com/
Blog przeznaczony przede wszystkim do opowiadań ItaSasu, SasuIta nie tylko w świecie Naruto, ale też realnym i fantastycznym.
Autorka: W. Blandenoure

http://opko222.blog.onet.pl/
Kto z żyjących shinobi by pomyślał, że istnieje coś takiego jak.. magia? Że krąży wokół każdego, że w każdym żyje.. Naruto, osiemnastolatek i bohater wszystkich ninja spotyka na swojej drodze swoją siostrę bliźniaczkę, Minako. Piękna dziewczyna wychowana w oparciu o magię i starożytne sztuki walki zmienia młodego Uzumakiego i jego spojrzenie na świat. Oboje odkrywają tajemnice historii oraz swoje prawdziwe pochodzenie. Czy odmieniony Uzumaki Naruto uwolni wreszcie swoją siostrę z jej odwiecznego "więzienia"? Czy wróg, jaki zagraża nie tylko mnichom, ukrywającym się magom ale też shinobim, będzie wstanie ponownie zagrozić wszystkim ośmiu Wymiarom? Czy Minako będzie dane, po tysiącach lat, objąć należne miejsce? Tylko przebudzeni Legendarni mają moc by zapanować nad złem wynurzającym się z ciemności Wymiaru Wygnanych....
Autorka: Kimiko Moon

http://art-is-a-disaster.blogspot.com/
Drzwi, potraktowane z kopa, rąbnęły o ścianę, aż podskoczyłam. Tradycyjnie najpierw zobaczyłam podeszwę sandała, w których nosił się Deidara, a dopiero potem jego wykrzywioną wściekłością mordę.
– Mogłabyś, z łaski swojej, wytłumaczyć temu cwelowi… – urwał tak nagle, jak nagle wtargnął w moje życie z tą wypowiedzią. Przez chwilę patrzył na mnie osłupiałym wzrokiem, a ta połowa twarzy, która była widoczna spod blond grzywy, czerwieniała w najlepsze.– Sorry. Nie wiedziałem, że jesteś zajęta. Przyjdę później – burknął dla odmiany i pociągnął za sobą klamkę. Drzwi znowu trzasnęły, a ja znowu podskoczyłam na krześle. Wzniosłam ręce do nieba z niemym pytaniem, czym, u diabła, jestem niby zajęta Nie dane mi się było nad tym zastanowić, gdyż rozległo się pukanie do drzwi. Na tym jednak kończyła się wiedza na temat kultury osobnika, który nie czekając na żadne „proszę”, pozwolił sobie otworzyć drzwi i zajrzeć do środka.
– Coś ty mu zrobiłaaaaha… – Hidan otworzył drzwi szerzej. - O to chodzi.
W przeciwieństwie do swojego poprzednika, Hidan wcale się nie spłoszył.
– Zakładam, że to ty jesteś tym cwelem, na którego próbował się poskarżyć nasz mały artysta – mruknęłam. – Przyznasz się, co zrobiłeś, czy musze wynająć ANBU, żeby przeprowadzili dochodzenie?
– Przecież ty jesteś z ANBU. Wiec mozesz rozpoczynać śledztwo natychmiast, o ile zamierzasz mnie do niego rozebrać.
– Przecież ty i tak wiecznie łazisz półnago.
Autorka: Wilczy

http://opowiadania-yaoi-by-darkqueen.blogspot.com/
Obaj milczeli, tylko się prześwietlając tym znaczącym, niebezpiecznym i aroganckim wzrokiem. Milczeli nawet kiedy zostało im podane zamówione jedzenie i nalane wino do kieliszków. Nie zwrócili uwagę na zaintrygowanego kelnera.
Byli w swoim własnym świecie, w którym obowiązywały niepisane zasady. Ten świat był pełen groźnych, kuszących niespodzianek i śmierci. W nim śmierć zawsze czyhała, czy na ciebie, czy na twojego kumpla, a nawet wroga. Nigdy nie mogłeś być pewien co zastaniesz na następny dzień, czy doczekasz świtu. Tu trzeba było być ostrożnym, przemyślnym i gotowym. Na absolutnie wszystko.
I oni byli gotowi.
Autorka: DarkQueen

https://www.wattpad.com/story/96288870-powiedz-mi-prawd%C4%99-sasusaku/parts
Sasuke i Naruto są dla siebie jak bracia. Pewnego dnia do ich drużyny trafia nowa uczennica, o której zupełnie niczego nie wiedzą. Jak potoczą się losy bohaterów, kiedy zostaną wplątani w najtrudniejszą bitwę, jaką kiedykolwiek mogliby stoczyć; co zrobią, kogo wybiorą? I najważniejsze pytanie - kto przeżyje?
Autorka: Levy Al

http://love-hinatanaruto-love.blog.onet.pl/
W Konoha od dawna panuje spokój, który pewnego dnia zostaje zakłócony poprzez rozpoczęcie realizacji planów Akatsuki. Organizacja jednak postanowiła nie działać sama, a zwraca się do osób, którym nikt nie da rady stawić czoła. Czy definitywny koniec Konohy nastąpi?
Autorka: Hinata-chan

http://aishiteru-itachi.blogspot.com/
Historia miłosna - dramatyczna, smutna, nieco bardziej niż wszystkie romantyczna, nieszczęśliwa, niespełniona i mimo wszystko jednak - piękna.
Hiroe Nakamura strzeże tajemnic mrocznej przeszłości. Kilka lat wcześniej rezygnuje z bycia kunoichi, by uchronić młodszą siostrę przed zgubnym losem bycia ninja.
Rion marzy o wstąpieniu w szeregi ANBU. Pragnienie to jest tak silne, że gotowa jest zadrzeć z samym Itachim Uchihą, który wkrótce staje się dla niej największym autorytetem. Tym samym ściąga na drogę Hiroe absolutnego mistrza, wybitnego przywódcę oraz najbardziej zagadkowego mężczyznę jej życia.
Nikt z nich nie ma pojęcia, że wszystko to prowadzi do poznania upiorów przeszłości.
Autorka: Wiwiana Diehl


Obserwatorzy