czwartek, 8 marca 2012

Strażnicy Marzeń

Jagoda, Marcin i Weronika byli zwykłymi nastolatkami, jednak od świąt w ich życiu zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Najpierw pojawił się Jack Mróz, potem dziwne sny Jagody a na końcu stali się Strażnikami Marzeń. A wszystko przez jedną przepowiednie. Opowieść o przyjaźni, niezwykłej miłości oraz tajemnicach z przeszłości.
Autorka: Paulina Ławniczek

http://freezethedreams.blogspot.com/
Czternastoletnia Annie Davis różni się od swoich rówieśników. Wciąż wierzy w takie postacie jak Święty Mikołaj czy Zębowa Wróżka. Jej życie zmieni się jednak zupełnie, gdy pozna Jacka Frosta. Wprowadzi ją on do pe łnego magii, cudownego świata Strażników. Mrok jednak czeka, aby się zemścić na nowych przyjaciołach dziewczyny...
Autorka: Ann Luna Atlas

http://dziennik-jo-watson.blogspot.com/
Jo Watson w swoim drugim wcieleniu nie ma łatwego życia, straciła rodziców, nie ma swojego miejsca na świcie, jest ciągle w podróży. W końcu los sprowadza ją do Burgess, gdzie zamieszkuje u swojego wuja. Nastolatka zaczyna nowe życie, nową szkołę, zawiązuje nowe znajomości i co najważniejsze, spotyka przyjaciela z przeszłości. Jednak pomimo tego, że wszystko powoli zaczyna się układać, Jo ciągle ma złe przeczucia.
Autorka: Marshall Lee

http://straznicy-marzen.blogspot.com/
Opowiadanie o szesnastoletniej Wiktorii, która pewnego dnia w dzieciństwie spotkała postać znaną jej jedynie z opowieści. Dopiero przy następnym spotkaniu bardziej zaznajamia się z duchem zimy - Jackiem Frostem. Gdy oni spędzają czas na beztroskiej zabawie, Czarny Pan - znany bardziej jako Pitch Black - rośnie w siłę i zdobywa sprzymierzeńca. Jednak do czego potrzebna im wszystkim jest Wiktoria? I jakie intencje tak naprawdę ma kobieta imieniem Cassandra, która zaczyna mieszać w życiu nastolatki?
Autorka: Raylighane

http://rotgdarknessinmyheart.blox.pl/
Do niedawna Natalia Szulc była zwykłą, nastoletnią recydywistką. Teraz musi sobie radzić z takimi problemami jak: Pitch Black, Strażnicy, magiczne istoty, które albo chcą ją zabić, albo pomóc. Ale w czym? I kim naprawdę jest Człowiek na Księżycu?
Autorka: Eris6

http://elsaijackfrostlove.blogspot.com/
Mrok mimo że pokonany zostały po nim straty, udało je się odbudować lecz nie na długo. Jack Frost, oficjalny duch zimy, strażnik marzeń dowiaduje się o pewnej przepowiedni która zapowiada wielki powrót mroka, zagładę świata oraz narodziny wybawczyni. Czas przepowiedni nadejdzie nie długo... Czy młode pokolenie wraz ze swoimi opiekunami pokona pana strachu? Czy odnajdą się nowi następcy strażników? Czy nasza młoda bohaterka poradzi sobie z trudnościami postanowionymi na jej drodze do szczęścia? Wejdź a się przekonasz...
Autorka: Ola Frost

http://marethyux.simplesite.com/
Minęło dziesięć lat od kiedy Strażnicy pokonali Czarnego Pana. Teraz byli silniejsi niż kiedykolwiek, gdyż nie tylko dzieci w nich wierzyły a także nastolatki, a nawet mała część dorosłych. Jednak księżyc ostrzega ich przed powrotem starego wroga. Na pomoc przybywa im nieoczekiwany sojusznik...
Autorka: Marethyux

http://latajacelampiony.simplesite.com/430131229
Amber w wieku ośmiu lat straciła rodziców i trafiła do domu dziecka. Po długich tygodniach samotności i smutku pojawia się Jack; białowłosy Strażnik Marzeń i nowy przyjaciel dziewczynki.
Jednak Amber jak każde dziecko dorasta, przez co chłopak musi opuścić małą przyjaciółkę. Postanawia zrobić to podczas corocznego Święta Lampionów.
Kilka lat później nastolatka ucieka z sierocińca, bezdomna złodziejka z okropną przeszłością.
Co się stanie gdy ta dwójka spotka się po latach?
Autorka: Marethyux


Obserwatorzy