sobota, 12 maja 2012

Blogi grupowe

Myślisz nieraz, jak to jest żyć w świecie innym, niż ten, który oglądasz na co dzień? Być elfem, magiem, wampirem albo jeszcze czymś innym?
Tak? W takim razie zapraszam Cię do Keronii, niezwykłej, magicznej krainy. Tylko od Ciebie zależy, czy weźmiesz udział w walce z wrogim krajem, czy będziesz bawić damy na królewskim dworze. A może nęci cię intryga i szemrany interes? O, tych w Keronii także sporo.
Zapraszamy!

http://hogwarckie-kroniki.blogspot.com/
Czy jesteś gotów chwycić za różdżkę i wspólnie z pozostałymi uczniami Hogwartu kontynuować magiczną edukację? Przenieść się do roku 2022 i wraz z Nowym Pokoleniem stawiać czoła przeciwnościom losu, przeżywać niezliczoną ilość przygód i spędzić najlepszy czas w całym swoim życiu? Zakazany Las, Tiara Przydziału i przytulne dormitoria czekają właśnie na ciebie.

http://watahaodwiecznejpiesni.blogspot.com/
Wieki temu jeden pyszny bóg chcąc dorównać chwale twórcy światów stworzył demoniczne organy. Ich muzyka przemieniła wilki w demony żywiołów. Choć duch światła pomógł im opanowac potężną moc, ale nie cofnął skutków zaklęcia. By osłabić jego moc organy rozebrano i każdy wilk otrzymał jedną piszczałkę, a wraz z nią piętno na na całe życie dla siebie i przyszłych pokoleń. Nadchodzi jednak czas gdy Dajmony zjednoczą się i użyją magicznego instrumentu w służbie dobra. Czy masz odwagę dołączyć?

http://piec-krolestw.blogspot.com/
Kiedy Bóg tworzył ziemię i 7 znanych nam kontynentów, mały, nic nieznaczący kawałek lądu oderwał się od zbitej kuli i powędrował w nikomu nieznaną stronę. Osiadł na błękitnych wodach oceanu, daleko od reszty kontynentów.
Ta zbitka ziemi miała bardzo żyzne gleby i dobre warunki do życia wszelakich stworzeń. Bóg stwierdził, że ziemia ta niesłusznie stoi odłogiem. Stworzył i wysłał tam 4 magów. Stworzyli oni na niej 4 Królestwa, a zimie nazwali Amazją. Z biegiem czasu pokłócili się oni. Wtedy Bóg zesłał anioła, który pogodził magów. W nagrodę Bóg uczynił go magiem. I tak powstało 5 Królestwo. Teraz, prawie 1500 lat po śmierci magów Królestwa nadal istnieją, a w Amazji rozgrywają się historie życia.

http://och-drugie-pokolenie.blogspot.com/
Jeśli przegrasz, zginiesz. Jeśli wygrasz, możesz żyć. Jeśli nie walczysz, nie możesz wygrać! Minęły dni, miesiące i lata - nastał nowy ład i porządek po kolejnej wielkiej bitwie. Obóz chowańców był, jest i nadal będzie miejscem, gdzie trafiają osoby obdarzone chowańcami, a co za tym idzie - żywiołami. Historia? Przeżył kolejną wielką wojnę, teraz z nowym dyrektorem i dyrektorką na czele. Nie bój się, nie gryziemy, czy więc również do nas dołączysz?

http://theatre--of--war.blogspot.com/
Rok 1943 jest to dziwny rok, w którym wszystkie znaki na niebie i na ziemi zapowiadają jakoweś dziwne a nadzwyczajne zdarzenia. Niedawno aresztowano angielskiego szpiega, aliancki wywiad zdołały rozkodować kolejne meldunki dotyczące operacji "Iskra", a Niemcy starają się walczyć z Rosjanami i utrzymać spokój w zachodniej części imperium Hitlera. Od jakiegoś czasu w Warschau jest jednak za spokojnie...jakby szpiedzy zeszli do podziemia, ukryli się, przestali działać w obawie przed dekonspiracją. Może spróbujesz przełamać impas?
Zwiastun bloga: https://www.youtube.com/watch?v=u0Jy9eqHyZ8

http://enjoy-your-life-and-never-give-up.blogspot.com/
Przyjaciółki, prowadzące bloga z One Shotami. Piszemy o różnych parach, jak i również o różnych osobach. Romanse, dramaty, psychologiczne i wiele, wiele więcej możecie tutaj przeczytać. Zapraszamy również do składania zamówień, które chętnie zrealizujemy.

http://escursione.blog.pl/
Archipelag Escursione składa się z siedmiu wysp – elitarnego Mortlune, gorącego Igneus Cataracta, ubogiej Naraki, dziewiczego Arknass, lodowatej Vinterii, nowoczesnego Los Candrahas oraz mrocznego Pandemonium. Każda wyspa ma swoją historię, każda jest równie intrygująca!
Ponadto - projekt Escursione zajmuje się działalnością na rzecz akceptacji i tolerancji.

http://akademia-shiny-woods.blogspot.com/
Świat jest dziwny, pełen tajemnic, niewytłumaczalnych zdarzeń. Możecie mi wierzyć lub nie, ale magia istnieje. Istnieją ludzie, którzy władają mocami, są w stanie okiełznać dziką naturę. Uzdolnieni są wśród nas. Gdzieś głęboko w lesie, gdzie nie jest w stanie trafić zwykły śmiertelnik, jest rezydencja. Szkoła dla uzdolnionych, mająca na celu szkolić, doskonalić umiejętności panowania nad mocą, oraz uczyć się bronić. Niedługo rozpocznie się rok szkolny, uzdolnieni z całego świata do szkoły, czy tego chcą, czy nie.

http://gwiazdozbiocieni.blogspot.com/
Tworzymy historię samozwańczej Organizacji Pokoju, której celem jest naprawienie zepsutego przez ludzi świata. Kim jesteśmy, by móc osądzać ich działania? Jesteśmy cieniem ludzkości, naznaczonymi darem, skazanymi na samotność. Każde światło niesie za sobą cień ale bez światła pozostaje już tylko on.

http://szepty-wyspy-umarlych.blogspot.com/
Co byś zrobił gdybyś dostał nadprzyrodzone moce i otaczała cię niezwykła flora i fauna niespotykana nigdzie indziej? Wciel się w jednego z więźniów wyspy umarłych i odkryj jej sekrety skrywane przed światłem dziennym!

http://cry-of-forest-wolf.blogspot.com/
Wszyscy wiedzieli, że to kiedyś nastąpi, jednak każdy przekładał to w czasie; ,,Nie za naszego życia", ,,Za kilka milionów lat", ,,Już dawno umrzemy, kiedy to się stanie".
Tak było od wieków.
Ale ludzie mieli rację; w końcu to nadeszło. Przez ich ciekawość i żądzę poznania Wybuch zniszczył Stary Świat. Schronili się pod wielkimi, blaszanymi drzwiami, znikając w czarnych, podziemnych norach.
Nas, zwierzęta, zostawili na śmierć.
Czy chcesz zobaczyć, jak po wielu latach nasza planeta wraca do równowagi? Jak kształtuje się Nowy Świat?
Wataha Cry of Forest jest blogiem RPG, w którym wcielasz się w stworzoną przez siebie wilczą postać. Oferujemy przyjazną atmosferę, zorganizowaną administrację, niezapomniany klimat i wyjątkowe osoby, które dzielą z tobą pasję.
Zapraszamy!

http://kokoro-gakuen.blogspot.com/
Czym jest Akademia Serc, jeśli nie zwykłą szkołą dla obrzydliwie bogatych, puszących się na prawo i lewo ludzi? Otóż, tak wygląda to dla najzwyklejszego człowieka, którego informacje o Akademii ograniczają się do samej nazwy. Ludzie są nieświadomi istnienia sił nadprzyrodzonych na tej ogromnej uczelni. Prawda jest inna — Kokoro Gakuen to azyl dla istot nie z tego świata, ludzi z niezwykłymi zdolnościami, którzy bardzo często z ich powodu są naznaczani i odtrącani przez społeczeństwo. Jeśli jesteś jedną z takich osób — przybądź do nas. Czekamy na takich jak Ty.

http://akademiadurouet.blogspot.com/
Od zawsze pasjonowały Cię konie? Czy po prostu chcesz poznać nowych ludzi? Chcesz jeździć, a przy tym uczyć się w jednej z najbardziej prestiżowych szkół i rozwijać swoje zainteresowania w ciszy zielonych okolic akademii? Tak? W takim razie chciałabym zaprosić Cię do Akademii Du Rouet. Wszystko zależy od Ciebie i tego jak poprowadzisz życie swojej postaci. Akademia z miłą chęcią przyjmie kolejnego członka.

http://od---nowa.blogspot.com/
Iterum z łacińskiego oznacza od nowa. Jest to jedno wielkie państwo, w którym jedyny władca to On. On, to ten, który zniszczył i stworzył świat. Nie mam na myśli Boga. On jest czymś o wiele bardziej potężniejszym. Nikt nie wie gdzie się znajduje, są pogłoski, że żyje wśród nas pod postacią zwykłego człowieka. Otóż żyjemy w świecie takim jak nasz normalny - technologia bez różnic. Teraz mamy 5020 rok (czyli, że 5020 lat upłynęło od powstania nowych ludzi). Blog polega na tym, że tworzysz sobie kogo tylko ze chcesz. Dosłownie. Możesz być zwykłym człowiekiem, który nie zdaje sobie z niczego sprawy, albo jakimś wampirem, wilkołakiem. A nawet bogiem. Nie ma granic, co do tworzenia swojej postaci - no dobra. Nie możesz być potężniejszy niż On i nie przesadzaj ze swą siłą.


Obserwatorzy