piątek, 11 maja 2012

Refleksje

Refleksje i poezja mojego autorstwa, lekka lektura dla znudzonych.
Autorka: Ruda

http://piaskownica-wspomnien.blogspot.com/
Nieskoordynowany i niekiedy nieskładny bełkot na tematy wszelakie chłopca wkraczającego w dorosłość. Pierwsze trudne decyzje, zarobione pieniądze i trudy poszukiwania własnego miejsca w życiu plus parę kilogramów marudzenia, poszukiwania wniosków, rozmowy i dzielenia się pasjami.
Autor: morthowy morth

http://opiniownia.blogspot.com/
Luźny blog z twórczością felietonistyczną i publicystyczną na najróżniejsze tematy autorstwa skromnego licealisty (jeszcze). Znajdziesz tu wolne przemyślenia na tematy aktualne i te mniej aktualne, zapisane z nutką ironii. Nie będzie owijania w bawełnę... na maksa subiektywnie i szczerze.
Autor: Kamil Wiśniewski

http://skajus.blogspot.com/
Rzeczywistość opisana oczami małego niebieskiego konika ze skrzydłami. Czy studiowanie medycyny i granie na saksofonie, gdy zamiast palców ma się kopytka jest w ogóle możliwe?
Autor: OjtamOjtam

http://atlas-bieli.blogspot.com/
Atlas bieli ma być takim swoistym panaceum, bo jestem trochę bardziej ślepa i głucha niż bym sobie tego życzyła. Mniej rozumiem, a jeżeli rozumiem, to wnioski uciekają mi jak woda przez palce.
Dziennik, listy, niedokończone opowiadania albo przeciwnie- te z domkniętym zakończeniem, małe cząstki mnie samej, które zostawiam w blogosferze.
Autorka: Moon

http://green-back.blogspot.com/
Pozwoliłam sobie zafajdać ten blog wszelkiego rodzaju bzdurnymi tekstami, chaotycznymi wypowiedziami, nieprofesjonalnymi rysunkami oraz innymi popierdółkami i amatorskim g*wnem, czyniąc z niego mój osobisty chlew. Czyli w skrócie: plejada wszystkiego, co mi się w głowie nie mieści.
Autorka: Pretty Little Dreamer

Refleksje, papierosy i wino - czyli opowieści przepełnione kolokwializmami, mężczyznami i zmagania z rzeczywistością ludzi, którzy wchodzą w prawdziwe dorosłe życie.
Autorki: Lila i Pola

Jestem Olka. Olka Fasolka. Ta, która wpadła do worka.
To blog, na którym znajdują się praktycznie wszystkie moje myśli. Jest wiele rzeczy, których nie rozumiem i staram się je jakoś sobie wytłumaczyć. Poza tym, w maju mam maturę, niedługo studia, dorosłe życie, a ja nadal oglądam Disney Chanel. Czy to jest normalne? Wiem, że nie.
Autorka: Alexis

https://farabable15.wordpress.com/
Blog pełny przemyśleń i refleksji. Kontrowersyjne spojrzenie na ludzkie życie i otaczającą nas rzeczywistość. Dla osób, które lubię trochę pofilozofować. Tematyka jest różna od ludzkich wad przez codzienną szarość po miłość i nienawiść
Autorka: Abanormal

http://porzeczkowysorbet.blogspot.com/
Opinie i przemyślenia. Czasem siadam i piszę na różne tematy. O życiu, o ludziach. Może nawet z sensem.
Autorka: Jmie.

Wykrzywiła twe usta, spowodowała drgawki. Gorąco. Nieproszona wpadła do kubka i zmieniła smak całego naparu. Zakamuflowana, schowana za charakterystyczną zasłoną. Podobno jest zła.
Autorka: insidious

http://serce-a-rozum.blogspot.com/
Świat tak mały, a tyle otaczających nas nieświadomych pytań i nieuzyskanych odpowiedzi. Pełno emocji, przeżyć, podziwów, myśli, przemyśleń, a także decyzji. Jeżeli szukasz rozwiązania na dręczące cię zagwozdki, lubisz poezję z głębi serca, interesujesz się psychiką człowieka – to blog do zastanowienia się właśnie dla Ciebie.
Autorka: Lena

http://introkosmos.blogspot.com/
Podróż w głąb introwertycznej duszy, ale i ekstrawertyk na pewno znajdzie coś dla siebie. Zawiera "pigułki" z książek o tematyce psychologicznej, a także osobiste refleksje na najróżniejsze tematy. Wszystko okraszone od czasu do czasu dawką humoru i czymś "z innej beczki".
Autorka: Introkosmitka

Pisanie bloga jest tańsze i mniej bolesne niż wizyta u psychiatry, więc gdy o 3 rano po wypłakaniu się na ramieniu przypadkowego krakowskiego taksówkarza usłyszałam sugestię, że powinnam iść do kogoś kto mnie wysłucha stwierdziłam, że "coś" muszę jednak zrobić. Jako osoba kompletnie nie gotowa na konfrontacje z kimś, kto nazwie moje demony po imieniu znowu wylądowałam tutaj. Założyłam bloga i mam nadzieje, że ułoży to moje myśli i pomoże mi uporać się z problemami, które już zniszczyły wiele w moim życiu.
Autorka: miss catia

http://zakamarkiduszymojej.blogspot.com/
Blog o przemyśleniach na różne tematy, recenzjach książek i filmów. Pojawiać się będą również tutaj opowiadania mojego autorstwa, które będą raczej krótkie i zwykle w jednej części, chociaż mogą pojawić się też w kilku częściach jakieś historie. Zapraszam.
Autorka: Dont Cry to Me

http://harborn.blogspot.com/
"A garstka odważnych,
która jakoś ujdzie z życiem
Z bliznami na całe życie i bez kończyn
nie będzie w stanie samodzielnie sikać i robić kupę"
Czemu istnieje Harborn?
Ponieważ muszę gdzieś wylewać moje głupie myśli i pomysły.
Autorka: Karo

http://station-of-panic.blogspot.com/
Przeleję tutaj wszystkie swoje myśli, odsłonię trochę mojej osoby. Postawię wiele pytań, na które uparcie szukam odpowiedzi, jednak zwykle zostają one bez klucza. Poruszę kwestie, które siedzą mi w głowie. Opowiem o moim dziwnym, ale zwyczajnym życiu.
Autorka: Saphira

Obserwatorzy