sobota, 12 maja 2012

Pamiętniki wampirów

Gdy ostatnie więzi między braćmi Salvatore pękają, niedocenieni wrogowie starają się zawładnąć wampirzym światem. Tymczasem przepełnione magią istoty ingerują w wewnętrzne sprawy mrocznych łowców. Aby ich świat mógł przetrwać w niezmienionej formie potrzebny będzie niemały wysiłek. Tylko czy dusze potworów będą mieć w sobie dość światła, by zjednoczyć się w obliczu groźby eksterminacji? Duchy utracanych kochanków pragną wrócić na ziemski padół, lecz czy powrót rozwiąże wszystkie przeszkody? Mroczne miasteczko Mystic Falls już dawno okazało się za ciasne, teraz to nowy świat otwiera przed wami swe podwoje. Klątwa została złamana, a nocne bestie stały się groźniejsze niż kiedykolwiek.
Autorka: A.

http://wampirzy-zamet.blogspot.com/
Caroline Forbes po zerwaniu z Tylerem nie może znaleźć sobie miejsca w Mystic Falls. Postanawia wyjechać z dala od wszystkich, a szczególnie od natrętnego Pierwotnego, który zrujnował jej związek. Po dwóch latach odwiedza ją niespodziewany gość, który wręcza Caroline zaproszenie na ślub w Nowym Orleanie. Care zdaje sobie sprawę, że jadąc tam będzie musiała spotkać się z Klausem.
Ale czego nie robi się dla przyjaciół?
Autorka: crystaleth

http://love-survives-everythign.blogspot.com/
Caroline Forbes, nieśmiertelna, pełna życia wampirzyca, która staje w obliczu śmierci, a jedyną osobą która może temu zapobiec jest pierwotna hybryda, Klaus Mikaelson. Czy ich ponowne spotkanie zdoła ją ocalić, a jeśli tak to czy zagrożenie naprawdę minęło?
Czy narodzone między nimi uczucie, zdoła pokonać nawet śmierć?
Autorka: FaithInMe

http://i-can-see-you-darker-side.blogspot.com/
Klaus Mikaelson, co wam to mówi? Niesmiertelna hybryda, nic sobie nie robiąca z niebezpieczeństwa. To zawsze jego się boją, nigdy on kogos. Ale może teraz to się zmieni? Przez zamordowanie pewnego wampira, zostaje skazany z furię potwora. Luna Darkness robiła w swoim życiu rzeczy, które nawet dla Klausa są obrzydliwe. Teraz ruszyła po niego. I nie spocznie póki nie dostanie jego głowy...
Autorka: Ella Nightmare

http://katherine-pierce-story.blogspot.com/
Katherine Pierce ciągle żyje w strachu przed Klausem. Jednak pewnego dnia jej życie się odmienia. Dostaje tajemniczy list z zaproszeniem na ślub niewiadomej pary młodej oraz dopiskę o tym że jest już wolna i Klaus już jej nie grozi. W tym momencie jej życie wywraca się do góry nogami. Po pięciuset lat uciekania w końcu jest wolna. Ale czy aby takiej wolności chciała? Bez przyjaciół czy miłości? W związku z tym Katherina postanawia odbudować swoje kontakty zaczynając od pojawienia się na tajemniczym ślubie...
Autorka: Sectus Sempra

http://true-story-of-delena.blogspot.com/
Ona - zwykła nastolatka. On - niezwykle seksowny wampir. Nie wiedzą, że ich spotkanie zaaranżowane jest przez siły, których nie rozumieją. Ich miłość jest chaosem. Ale nie tylko. Obydwoje tracą zmysły. Obydwoje tracą trzeźwy osąd. Ale, kiedy między dwiema osobami rodzi się prawdziwa miłość, nie są już dłużej samotni.
Elena, ku zaskoczeniu wszystkich, zachodzi w ciążę. Damon zastanawia się, czy będzie dobrym ojcem. Oprócz tego druga rasa wampirów, Vassainów, drepcze im po piętach.
Czy uda im się odkryć prawdę o klątwie Damona?
Czy Stefan stanie po ich stronie?
Czy Klausowi uda się ocalić Mystic Falls?
I czy dziecko będzie bezpieczne?
Zobacz, jak powinna wyglądać prawdziwa historia Damona i Eleny.
Autorka: pepsi light

http://magic-in-darkness-hope-in-my-heart.blogspot.com/
Co się stanie gdy zderzą się dwa odmienne światy? Niektóre zdarzenia mogą zmienić nasze postępowanie..nasze uczucia..wszystko się zmienia..Opowiadanie łączy dwa światy Vampire Diaries i Once Upone A Time..
Autorka: niebieski kwiatek

Historia na podstawie serialu Pamiętniki Wampirów, opowiedziana z perspektywy nowej postaci. Heidi Santino jest już starym wampirem, przeszła nie jedno, ale wciąż ucieka przed kimś, kto zwiastuje śmierć nie tylko dla niej, ale także dla jej bliskich, czy uda jej się przetrwać i ochronić przyjaciela ?
Autorka: lenena

http://witch-mark.blogspot.co.uk/
Mystic Falls przez wieki przyciągało do siebie wszelkiej maści nadnaturalne stworzenia. Wampiry, wilkołaki, wiedźmy. Te ostatnie miały szczególną przewagę nad pozostałymi, dzięki swym niezależnym mocom. Nie musiały lękać się słońca, służyć księżycowi. Były strażniczkami równowagi. A gdyby nagle ktoś zapragnął odebrać im tę potęgę i zaburzyć odwieczną harmonię? Czy natura pozwoli, by jej córkom zagroziło niebezpieczeństwo ze strony krwiożerczych, długowiecznych istot? Jaki sekret skrywa na pozór zwykły labradoryt, który stał się pożądanym przez wszystkich kamieniem? A co, jeśli nie wszystkie czarownice miały dobre serca?
Autorka: Agrat bat Machlat

https://www.wattpad.com/story/75973581-back-to-home-hope-mikaelson-sisters-quinn.
Szesnaście lat temu, Klaus odesłał swoją córkę w bezpieczne miejsce. Pech chciał, że jeden z jego wrogów porwał Hope. Dziewczyna trafiła do pewnej rodziny. Kiedy, w tajemniczych okolicznościach giną jej rodzice, wszystko się zmienia. Razem z siostrą przeprowadzają się do Nowego Orleanu.
Autorka: Tessagrey1234


Obserwatorzy