sobota, 12 maja 2012

Sport

Gabriela po zakończeniu studiów w Sorbonie (Paryż) przeprowadza się do swojej siostry mieszkającej w Barcelonie. Gabriela jest osobą, która kocha rywalizację, ale nie cierpi jakiegokolwiek sportu. Jej siostra jednak przyjaźni się z, o zgrozo, piłkarzami FC Barcelony. Gabriela musi stawić czoła natrętnym facetom i swoim własnym uczuciom oraz przekonaniu. Wierzę, że sobie poradzi... Jednak czy aby na pewno podoła wyzwaniu?
Autorka: Captive

http://ready-to-fly-simon.blog.onet.pl/
Katharina Appelt. Młoda Austriaczka porzucona przez ukochanego.
Simon Ammann. Skoczek narciarski ze Szwajcarii leczący rany po rozwodzie.
Jedna noc, która miała nie znaczyć nic, zmienia życie obojga. Jak sobie poradzą z nową sytuacją? Czy Simonowi uda się dotrzeć do Kathariny? I jak to wszystko zniesie mała Lena, córka Ammanna i Appelt?
Autorka: Greenberry

http://with-lips-of-an-angel.blog.onet.pl/
Jeden telefon potrafi zmienić wszystko. Jedno słowo potrafi wywołać lawinę uczuć.
Bjoern Einar Romoeren jest szczęśliwy. Ma piękną, kochającą żonę Martine, uroczą córeczkę Leah, wygodny dom, sukcesy w sporcie, pieniądze. I w jego życiu nagle pojawia się Kari. Karina Berger, prawniczka urodzona w Oslo. Jego dawna przyjaciółka. Kiedy zdał sobie sprawę ze swoich uczuć do niej, zniknęła bez słowa. Teraz powraca, niszcząc poukładany świat skoczka.
Martine to spokojna miłość, Karina - gwałtowna. Martine ma złote włosy, zielone oczy, jest łagodna, opanowana, cicha. Kari to jej przeciwieństwo. Niebieskooka brunetka pełna sprzeczności. Którą z nich wybierze Bjoern? To zależy od was.
Autorka: Greenberry

http://romantyczna-historia.blog.onet.pl/
Agnes Hermoso, hiszpańska dziennikarka sportowa spotyka Cesca Fabregasa na swojej drodze, zaraz po tym jak porzucił ją chłopak dla modelki. Jakie jest ich przeznaczenie? Historia ta rozgrywa się w słonecznej Barcelonie. Klimat idealny na zakochanie się, czy bohaterom uda się przezwyciężyć wszystkie przeciwności? Zapraszam do czytania.
Autorka: vickk

http://love-change-back.blogspot.com/
Ona - Już dawno przestała wierzyć w to, że ktoś będzie wstanie ją pokochać.
On - Miał żonę i synka. Kochał ich całym sercem, był w stanie poświęcić wszystko.
Ona - Wielokrotnie zraniona lubiła się bawić.
On - Zdradzony przez żonę chciał się zemścić.
Ona - Artystyczna dusza z milionami pomysłów na minutę.
On - Sportowiec z niesamowitym poczuciem humoru.
I jedna noc, która zmieniła wszystko.
Autorka: Lynx

http://pokonana-zakochana.blogspot.com/
W pewnym momencie życie Delfiny zmieniło się o 180 stopni... Na swoje 18 urodziny zrealizowała sobie na własny koszt wyjazd ok. 3000 km od swojego domu, zamieszkała tam z ojcem, zaczęła naukę w szkole tańca i pierwszego wieczoru, wylewając drinka na przyjęciu, poznała dojrzałego mężczyznę, przez którego okłamała swoje marzenia o mistrzostwach tanga, a zastąpiła je mistrzostwami piłki nożnej. Byle, by nie myśleć o przeszłości. W między czasie przyjeżdża do nowego mieszkania Delfiny jej siostra - Julita, która jeszcze bardziej skomplikuje sobie życie prywatne, a nie raz wyciągnie swoją siostrę z tarapatów. W tej sytuacji, co będzie gorsze: hieny z prasy? czy ex, który nadal cię kocha?
Autorka: Bunko.

http://francescfabregasblog.blogspot.com/
Mówi się, że samotność, niepewność i strata to jedyne co może zaboleć człowieka. Hmm... Ja- samotny w tłumie, niepewny rzeczy stałych, po stracie części siebie...Ja- Cesc Fabregas.
Mimo to, że czegoś mi brakowało, byłem szczęśliwy...
Starałem się być...
Być tym cholernie szczęśliwym człowiekiem na jakiego wyglądałem...
Autorka: Mrs. Allison Fabregas

http://zparyza.blogspot.com/
Mila ciągle poszukuje sensu swojej egzystencji - żyje trochę z dnia na dzień starając się odnaleźć w Paryżu. Przeprowadziła się do stolicy Francji dla swojego ukochanego. Jej beztroskie życie jednak zaczyna się komplikować - miłość okazuje się złudna, a szczęście znika jak za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki. Czeszka będzie musiała w końcu znaleźć odpowiedź na pytanie "co ja robię ze swoim życiem?". Być może to właśnie nowo sprowadzony do PSG, Brazylijczyk - David Luiz - pomoże jej w poszukiwaniach.
Autorka: Prudie

http://something-much-greater.blogspot.com/
czas akcji: sezon 2013/2014; miejsce akcji: Piacenza (Włochy); publikuję w: poniedziałki i czwartki.
Lorenza Rossi, Luca Vettori i Maddalena - bohaterka, której imię jest również tytułem opowiadania. Inspirowane moim życiem, dałam temu opowiadaniu dużo z siebie i cóż - jest to moja mała perełka, chyba najlepsze, co do tej pory napisałam. Będzie poważnie, będzie smutno, będzie radośnie - wszystkiego po trochu. Zapraszam! :)
Autorka: insofferente

http://case-amoroso.blogspot.com/
Madrycką przygodę czas zacząć! Brazylia się już znudziła, więc 12 godzin w samolocie i oto jestem. Mieszkanie z bratem, imprezy z przyjaciółmi i nieodpowiedni kandydat do mojego serca. Chociaż Alvaro uważa zupełnie inaczej.
Hiszpania, mecze, rodzina i kumple. Uda się to wszystko pogodzić małemu stworzonku z afro na głowie?
Autorka: Lairta

http://dortmundczycy.blogspot.com/
Po udanym sezonie trener Tornada - w którym grają Ola, Magda i Natalia - proponuje dziewczynom wyjazd na miesiąc do Dortmundu, aby te mogły zobaczyć na żywo jak trenują zawodowi piłkarze i przy okazji udoskonalić swoje umiejętności. Aleksandra poznaje tam miłość swojego życia, jednak na drodze do szczęścia spotyka wiele przeszkód. Czy to prawda, że miłość zawsze zwycięża?
Autorka: Ariel Lyons

http://cena-majestatu.blogspot.com/
Spróbowałam odejść. Odeszłam. Ale jedyny skutek był taki, że gdy, po tym całym krótkim czasie naszej znajomości, po raz pierwszy poczułam Twoje usta na swoich, moje ciało oblała fala gorąca, a głowa pulsowała od siły miłości, jaką całą sobą czułam. Spróbowałam. Udało mi się. Spróbowałam i wiem, że kocham Ciebie, nie jego. Kocham Cię mocniej niż kogokolwiek, kiedykolwiek. To nie do zatrzymania.
Autorka: reporto

http://podaruj-mi-milosc.blogspot.com/
Jak cienka jest granica między nienawiścią, a przyjaźnią? Czy dwoje ludzi może połączyć uczucie silniejsze od każdej przeciwności losu? To opowieść o stracie, chorobie, walce, nienawiści i miłości, takiej nad życie..
Autorka: Aniaa

http://jesli-mowisz-o-milosci.blogspot.com/
Miłość dziewczyny z przeszłością i skoczka ze świetlaną przyszłością.
Ona – doświadczona przez życie. W głębi serca marzy, żeby być zwykłą dwudziestolatką z banalnymi problemami. W wakacje postanawia zmienić swoje życie…
On – gwiazda norweskich skoków narciarskich i łamacz damskich serc, wbrew pozorom też z problemami. Pewnego dnia natyka się na nieznajomą dziewczynę…
Spotkanie tych dwojga całkowicie zmienia ich życie.
Czy ta miłość ma szanse na przetrwanie?
Autorka: Aniaa

http://kazdymafobie.blogspot.com/
Zbyszek nie ma łatwego życia. Wlekąca się za nim przeszłość kładzie się cieniem na jego teraźniejszości, życiu w społeczeństwie, kontaktach z kobietami czy w końcu na karierze sportowca. Jest agresywny, nieprzystępny i dumny, nie raz wyniosły. Bierze, co chce, nie zwracając uwagi na koszty i reakcję otoczenia. Wykorzystuje swoje atuty w postaci przystojnego wyglądu, znanego nazwiska i całkiem grubego portfela jak tylko może. Ale czy właśnie o to chodzi w życiu? O zakładanie maski, by nikt nigdy nie mógł w pełni nas poznać? Przełykanie goryczy, byle tylko nie okazać słabości? Udawanie przed samym sobą, żeby w końcu nie móc spojrzeć w lustro bez odrazy? On już przywykł do takiego życia; do imitacji istnienia. Ona ma nadzieję, że mu pomoże. Rzucona na głęboką wodę, początkowo skupia się tylko na wpływającej regularnie na konto jej firmy sumie. Nietuzinkowa osobowość Bartmana szybko sprawia, że dziewczyna zagłębia się w problem; za cel stawia sobie przywrócenie siatkarza do normalności. Ma szansę zrozumieć jego tok myślenia jak jeszcze nikt dotąd. W końcu sama usilnie stara się trzymać swoje demony pod kluczem... Opowiadanie pełne kontrowersji; ociekające kłamstwem, pod którym kryje się zraniona dusza. Czy cokolwiek zmieni się w życiu zagubionego sportowca, gdy po raz kolejny ktoś wyciągnie do niego rękę z pomocą...?
Autorka: Kyane

http://definition-of-destiny.blogspot.com/
Zawód miłosny potrafi prześladować latami. Szczególnie jeżeli mowa o pierwszej miłości, której podobno nigdy się nie zapomina. Czasami musi minąć dekada by odważyć się spojrzeć w twarz tej drugiej osobie. A wtedy zaczyna się gdybanie, ale czy na gdybaniu się skończy?
Autorka: Inertia

https://www.wattpad.com/story/86902427-gra-pozor%C3%B3w-%C5%82ukasz-piszczek
Łukasz myślał, że ma wszystko. Niepodważalna pozycja w Borussii Dortmund, tłumy fanów z radością wykrzykujących jego nazwisko. Przyjaciele, którzy wskoczyliby za nim w ogień i rodzina. Żona i kochana córeczka, która była jego oczkiem w głowie. Piszczu sądził, że jego życie ułożyło się tak, jak powinno. Niczego mu nie brakowało, chociaż rutyna dawała się we znaki. Wszystko zmieniło się, gdy w Dortmundzie pojawiła się Natalia, siostra Matsa. Łukasz wiedział że nie może ich połączyć, nic więcej, niż przyjaźń. Wiedział...
Wycieczka rowerowa i jeden pocałunek. Pocałunek, który nie miał racji bytu. Pocałunek, który rozpoczął grę. Grę Pozorów.
Autorka: NewtieSangster

http://wygractennajwazniejszymecz.blogspot.com/
Ona na codzień pracuje z trudną młodzieżą. On miał trudne dzieciństwo i nadal rozpamiętuje przeszłość. Ona chce mu pomóc chociaż on odmawia jakiejkolwiek pomocy. Różni ich niemal wszystko. Pytanie tylko czy w myśl zasady, że przeciwieństwa się przyciągają połączy ich coś więcej niż zawodowa relacja?
Autorka: Natalia Zielińska

http://isczaszczesciem.blogspot.com/
Daria jak każda kobieta marzy o wielkiej miłości i księciu na białym koniu. Niestety brutalna rzeczywistość zabija jej marzenia. Michał ucieka do Rzeszowa tylko po to, aby zapomnieć o byłej narzeczonej, która go zdradziła. Mężczyzna przysięga sobie, że nie dopuści już do swojego serca jakiejkolwiek kobiety. Stety bądź niestety na jego drodze staje Daria. Jak ułożą się ich losy? Czy pomimo własnych doświadczeń uda im się przełamać własne lęki i napisać zupełnie nowy rozdział ich przyszłości.
Autorka: Natalia Zielińska

http://ruszycnaprzod.blogspot.com/
Obydwoje są doświadczeni przez los. Obydwoje zmagają się zdemonami przeszłości. A jednak to właśnie dzięki tym doświadczeniom zbliżją się do siebie i z odrobiną nadziei zmierzają w przyszłość.
Autorka: Natalia Zielińska

http://brakujacyelementduszy.blogspot.com/
Magda i Paweł poznają się bardzo niecodziennej sytuacji. Ona spieszy się na rozmowę kwalifikacyjną, a on gna na trening. Obydwoje są tak zabiegani, że niespodziewanie dziewczyna wpada siatkarzowi pod koła. W wyniku wypadku Magda zostaje sparaliżowana i musi poruszać się na wózku. Libero ma ogromne wyrzuty sumienia w związku z czym postanawia pomóc Magdzie. Dziewczyna z czasem zaczyna angażować się w ich relacje, a siatkarz traktuje to jako zwykłą przyjacielską pomoc. Pytanie tylko czy rzeczywiście tak jest? Czy Paweł nie usiłuje czasem sobie wmówić, że nic nie czuje do dziewczyny?
Autorka: Natalia Zielińska


Obserwatorzy