piątek, 11 maja 2012

Hogwart dawnych lat

Rok 1943. Hogwart powraca do normy po tragicznych wydarzeniach ostatniego roku. Potwór został pokonany, winowajca wydalony, a bohater nagrodzony. Wydaje się, że niebezpieczeństwo zostało zażegnane, ale coś znacznie bardziej mrocznego czai się w pozornie bezpiecznej twierdzy...
Autorka: Cecily Z.

http://story-of-tom-marvolo-riddle.blogspot.com/
Zastanawialiście się kiedyś, jak ktoś tak dobry, tak kulturalny i miły może stać się największym złem, którego imię boją się wymienić pokolenia? Co musi się dziać w umyśle tego człowieka? Jak głęboko zakorzenił się w nim brak litości? Dlaczego nie potrafi kochać? To historia o takim właśnie człowieku. Historia o Tomie Marvolo Riddle'u.
Autorka: Victorie

http://przyjazn-z-przymusu.blogspot.com/
Ostatni rok w Hogwarcie niesie ze sobą większe wymagania. Tom Marvolo Riddle jest tego w pełni świadomy i wraz ze swoimi poddanymi zamierza pozostawić po sobie trwały ślad na tle czarodziejskiego świata. Voldemort posuwa się do najodważniejszych w jego dotychczasowej karierze czynów, starając się umykać spod czujnych oczu Albusa Dumbeldora. Między licznymi planami i zamachami przeplata się dziewczyna o otumanionym oczach i dziwnym usposobieniu. Amy Benson ma w sobie tajemnice, które Voldemort pragnie poznać. Amy i Tom zaczynają nawiązywać dziwnego rodzaju przyjaźń, składającą się ze spojrzeń, krótkich wymian zdań i wymuszonej troski. Choć Riddle zna Amy słabo i krótko, zaczyna doceniać jej towarzystwo, mimo że nie przynosi ono żadnych widocznych korzyści. Starając się odkryć nowe sekrety i osiągnąć zamierzone cele, Tom spędza ostatni rok w zamęcie i bałaganie, jakie do tej pory nigdy go nie spotkały. Nie były natury fizycznej.
Autorka: Ridi-culous

http://w-mroku.blogspot.com/
Nazywam się Jane Carver. I jestem najlepszą przyjaciółką Toma Marvola Riddle'a. Kim tak na prawdę był? Co nim kierowało? Jaka była p r a w d z i w a historia późniejszego Lorda Voldemorta?
Autorka: Arayaa VeA Vernice

http://andromeda-tonks.blogspot.com/
Czeka na nas nowa saga rodzinna, czarnomagiczne rody, źli mężczyźni, piękne kobiety, spektakularne ucieczki i dużo lat siedemdziesiątych. Sygnowane typowym zawirowaniem a la Oleńska, bogato ilustrowane, a wszystko pod patronatem wydawnictwa Mad Books.
Autorka: Oleńska

http://morrigan-mard-jest-dziwna.blogspot.com/
Maurice ma siedemnaście lat i zamartwia się głównie dwiema rzeczami: czy jego rodzice go nie znienawidzą i czy zdoła ukończyć Hogwart. Pewnego dnia poznaje ponurą jedenastolatkę i szybko dochodzi do wniosku, że dziewczynka z całą pewnością nie jest zwyczajną czarownicą. Rozdarty między chęcią rozwikłania tej tajemnicy a ucieczką jak najdalej od niej, w końcu podejmuje decyzję.
Autorka: Narrator

Obserwatorzy