niedziela, 13 maja 2012

Inne

(Opowiadanie o treści homoseksualnej, m/m romance.)
Nie znasz dnia ani godziny, lecz pamiętaj, prawdziwa miłość przychodzi sama. Nie trzeba jej szukać, wystarczy tylko czekać. Niezwykła historia dwóch chłopców, których drogi los postanowił skrzyżować. Wszystko zaczyna sie od spotkania w męskiej toalecie. Przypadek a może przeznaczenie? Marcell to młody utalentowany muzyk, śpiewający w zespole rockowym. Zaś Lucas to zwyczajny prosty chłopak, który prowadzi szkołę tańca.
Pewnego wieczoru wpadają na siebie, miedzy nimi od razu zaczyna iskrzyć. Pewna niewidzialna i bardzo silna więź rodzi sie miedzy nimi...
Między przyjaźnią a miłością, biegnie cienka linia.
To nie jest zwykła miłosna opowieść. To coś więcej, to tak jakby lustro odbijające rzeczywistość. Ukazujące piękno miłości dwóch mężczyzn.
Autorka: Jamie Hart

http://psia-rada.blogspot.com/
Najlepszym przyjacielem człowieka od zawsze był pies. Wiele razy słyszymy w telewizji, czy czytamy w książkach o odwadze i przywiązaniu tych niesamowitych zwierząt. Psy przez kilka tysięcy lat wspólnej wędrówki z człowiekiem zyskały sobie spore grono fanów. Czy jesteś hodowcą, trenerem agillity, właścicielem czy po prostu miłośnikiem tych czworonogów Psia Rada jest dla Ciebie! Znajdziesz tu artykuły o rasach, ciekawostki z psiego świata, relacje z wystaw i różnych kynologicznych imprez. Prowadzimy również własną galerię zdjęć, która zachwyci każdego psiego wielbiciela. Jeżeli sam masz w domu psa możesz zgłosić go do naszego, comiesięcznego konkursu "Pies Miesiąca" i ubiegać się o tytuł oraz wspaniałe nagrody!
Autorki: R-ka i Desaira

http://marzenie-niewolnika.blogspot.com/
John pewnego dnia trafia do miejsca, w którym odbywa się licytacja niewolników. Znajduje się tam zupełnie przypadkowo, bo choć był świadom takich rzeczy, nigdy go one nie interesowały. Kiedy jednak zauważa niewolnika, który ma być zaraz sprzedany, decyduje się go kupić, choć sam nie jest pewien po co. Wkrótce jednak przychodzą mu do głowy różne pomysły...
Aki już od półtora roku trenowany był na idealnego niewolnika i kiedy jego pan stwierdził, że jest gotowy, postanawia go sprzedać. Chłopak poddał się mu i można powiedzieć, że naprawdę stał się całkowicie posłuszny. Jest gotowy na wszystko, byleby tylko przetrwać i spełnić swoje największe marzenie. Żyje tylko dla niego i sądzi, że kiedy wreszcie je zrealizuje, będzie mógł umrzeć spokojnie.
Autorka: Tenshi Lulu

http://podrozwodmetachzycia.blogspot.com/
Trudno opisywać, kiedy nie chce się swojego dzieła promować jak produkt w komercyjnej reklamie, która niekoniecznie jest zgodna z rzeczywistością. Zachęcić, zachęca do kupna tego produktu. Lecz żeby przekonać się, czym on naprawdę jest, trzeba samemu odkryć, co może nam dać. Taki jest właśnie ten blog. Żeby wyciągnąć dla siebie, co najlepsze, trzeba się z nim po prostu zapoznać. To blog pełen melancholii, refleksji, może kontrowersji, ale przede wszystkim pytań o to, jak się w tym życiu odnaleźć. A na nie próbuje odpowiedzieć zagubiony nieco poeta, filozof i prozaik.
Autorka: Dewiacyjny

recenzuję, zastanawiam się, marudzę, uprawiam grafomanię. Lubię dzielić się swoimi opiniami. Na blogu znajdziecie porcję recenzji (książkowych, filmowych itp.), refleksje dotyczące aktualnych spraw, tagi, odrobinę poezji i krótkich opowiadań. Jeden wielki chaos, ale mój chaos. Masz inne zdanie? Napisz, chętnie podyskutuję. Zgadzasz się ze mną? Odezwij się, przybiję Ci wirtualną piątkę. Staram się być otwarta na jak najwięcej tematów.
Autorka: Aivalar

http://podniebne-marzenie.blogspot.com/
Szukasz inspiracji? Ładnych zdjęć? A może potrzebny Ci cytat na piękną dedykację?
Na naszym blogu zapewniamy wszystkie wyżej wymienione.
Jeśli potrzbujesz czegoś konkretnego lub po prostu masz ochotę zobaczyć post o określonej tematyce, zawsze służymy pomocą. Wystarczy, że zostawisz wiadomość w komentarzu - na pewno odpiszemy :)
Autorki: Tośka i Luśka

http://zniewolony-nothingtolose.blogspot.com/
Co jeśli nagle stracimy to na co tak ciężko pracowaliśmy? Co jeśli stwierdzimy, że zawiedliśmy najważniejszą nam dotąd osobę, której już nie ma, ale którą mamy w sercu? Co jeśli wszystkie starania i poświęcenia poszły na marne? Czy jeśli się zatracimy będzie to grzechem? Czy może jedynie nieuniknionym następstwem? Czy jeśli nie mamy już nic do stracenia warto jest walczyć? Czy znajdzie się ktoś, dla kogo będzie warto się podnieść?
Historia Trevora, który po śmierci matki starał się utrzymać wypracowany przez nią porządek. Przez serię niepozornie małych i niegroźnych zdarzeń traci wszystko. Staje się to czego tak bardzo chciał uniknąć i przed czym chciała go uchronić matka. Sięga dna. Zniewolony przez narkotyki nie widzi dla siebie przyszłości. Czy jednak znajdzie drogę powrotną do lepszego życia? Może dzięki osobie, która będzie potrzebować jego pomocy zda sobie sprawę z tego, że może coś komuś jeszcze zaoferować.
Autorka: Viki N.

Pseudoartkuły, śmieszności i gifki z tumblra. Oto składniki, które wybrano do stworzenia idealnego blogaska. Ale ałtoreczek przypadkowo dodał do mieszanki jeszcze jeden składnik – związek X. BUM! I tak narodził się Bló, świadomy swej nadprzyrodzonej mocy psychobełkotów – pół-fangiring, pół-fanbojing. Postanowił poświęcić życie w walce ze złem i disco polo!
To tylko przypowieść starego ludu, zamieszkujących internety, zanim ałtorki zdążyły go podbić. Tak naprawdę, to Bló powstał z chaosu, na skutek wybuchu superblóowej. Narodził się z niczego, przybył z odległego zakątku bloggera, jego imię czterdzieści i cztery. Wyszedł naprzeciw artykułom z onetu, wszelkim szablonom recek oraz jest bardziej ałtoreczkowy, niż jakakolwiek ałtoreczka, a zarazem bardziej pisakowy, niż jakikolwiek pisak. Na nic tu logika, kiedy przychodzi do wybrania przez niego płci.
W świecie, z którego on przybywa, powstają na jego część świątynie, gdyż wyznaje się wiarę tylko w jedynego i prawdziwego Tró Bló. Każde jego zdanie, jest oprawiane w ramki i sprzedawane jako relikwia, przy której trzeba słuchać dobrej muzyki przynajmniej siedem razy dziennie. Bló to stan umysłu, który można zrozumieć tylko poprzez przygodę z jego psychobełkotami.
W końcu nadszedł czas, aby Bló ogłaszał jedyną prawdę nie tylko wybrańcom, ale również i zwykłym szarym człowiekom, których chętnie przygarnie pod swoje skrzydła. Nie zbiera na tacę, nie prosi o wiele, jedynie o niesłuchanie disco polo. Ono jest największym grzechem, jaki można popełnić przy jego obliczu.
Autorka: bló

http://mru-mruczymy.blogspot.com/
Życie według kota w glanach to blog o wszystkim, czego doświadczam na co dzień. Podzielę się cennymi wskazówkami, przedstawię porady, przepisy na proste dania, czy inne warte uwagi rzeczy, które przydają się w codziennym życiu. Zapraszam!
Autorka: Ginger

http://tenuczuc.blogspot.com/
Bardzo nietypowy blog o życiowej tematyce. Stworzony głównie w celach humorystycznych.
Autorka: Liseł

http://my.w.tt/UiNb/zqeaYLZ3Zu
Kiedy świat dookoła mnie sie rozpadał, nie było nikogo by pomógł mi pozbierać te kawałki.
Zostałem wrakiem samego siebie.
Moje przeznaczenie przestało sie liczyć, a ciemne chmury jeszcze bardziej zasłoniły moją przyszłość. Wtedy dotarło do mnie, że stoje w miejscu.
Miejscu z którego nie ma wyjścia.
Autor: Edi

http://beneathmyskinstory.blogspot.com/
Zagubiona w sobie, cicha, inna niż wszyscy - taka jest Michelle. Ciągnie za sobą bagaż doświadczeń, choć jest tylko uczennica liceum. Nie ma osoby, która by znała jej duszę, prawdziwą Michelle, którą skrywa głęboko pod skórą.
Za to Matthew - on pod skórą ma najczarniejszy sekret. On boi sie własnych myśli, boi się samego siebie. Jedyną rzeczą którą w sobie oswoił jest samodestrukcja. Krew jest jego żywiołem, a zniszczenie rajem.
Czy tych dwoje poskłada siebie nawzajem? Czy uratują samych siebie przed ich wewnętrznymi bestiami?
Autor: Edi

http://missjenny97.blogspot.com/
Moje małe miejsce w sieci, w którym znajdziecie wszystko od refleksji, felietonów, zmagań z życiem, newsów, recenzji, porad jak ogarnąć życie, relacji z wydarzeń kulturalnych, ciekawostek do publicystyki. Taki trochę nerdowsko-kulturalno-popkulturalno-społeczno-refleksyjny misz masz utrzymany w tumbrulowej estetyce. Zaciekawieni? Zapraszam :)
Autorka: MissJenny

https://www.wattpad.com/story/97349370-afterlife
Czasem z sekundy na sekundę, może zmienić się wszystko. Życie może nabrać zupełnie nowego tempa, obrać nowy kierunek. Jakbyśmy... umarli i zaczęli od nowa.
I choć wydaje nam się, że nie może być gorzej... To może być nowy start.
Początek czegoś nowego.
Afterlife - Opowieść o początku końca.
Zostajesz porwany, zmuszony do opuszczenia wszystkiego, a mimo tego czujesz się dobrze... Jakbyś dostał drugie życie. Lepsze.
Autor: Edi

http://mamciewsnach.blogspot.com/
Dziewiętnastoletnia Aurelia przeżywa niespełnioną miłość. W pewnym dniu trafia do świata snu, Sfery Sennej, w której społeczność pomaga ludziom zwykłym, bez ich wiedzy dostając się do umysłów. Dziewczyna, nie radząc sobie z problemami, nie potrafi skupić się na swoim zadaniu. Gdy powoli traci nadzieję na ponowne spotkanie swojej miłości, dostaje prezent od losu. Powoli zaczyna wierzyć, że jest tu potrzebna. W samą porę, bo będzie musiała rozwikłać sprawę, która dotyczy jej przeszłości.
Autorka: CharlieBrown

Obserwatorzy