wtorek, 1 maja 2012

Losowy blog tygodniaJest to forma zabawy, w której biorą udział wszystkie znajdujące się w katalogu Rejestru blogi. Każdemu z nich został przydzielony konkretny numer. Raz w tygodniu odbywa się losowanie. Reklama zwycięskiego bloga przez tydzień będzie widnieć na stronie głównej Rejestru. W następnym tygodniu zostanie wylosowany inny blog i tak dalej.

6 komentarzy:

 1. W jaki dzień odbywa się losowanie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Następne będzie pewnie w czwartek, a kolejne już regularnie w piątki.

   Usuń
 2. A może na tej zakładce zamieszczać linki do blogów już wylosowanych oraz tygodnie, w których wisiały na głównej?
  Myślę, że takie zestawienie byłoby fajne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takie coś na pewno nie będę się bawić, bo wymaga to zbyt dużej pracy, a ja nie mam na to czasu.
   Na dodatek za jakiś czas lista rozrosłaby się i sporo z tych blogów pewnie przestałoby istnieć.

   Usuń
 3. Ja bym proponował pewne rozszerzenie owej zabawy, takie niezobowiązujące. Otóż, każdy (kto chce) mógłby umieścić podobny gadżet na swoim blogu - dzięki temu sprawa zyska trochę na znaczeniu, tak myślę. Zapewne i tak tutaj sporo zaangażowanych osób zagląda, więc są na bieżąco i wiedzą kto został wylosowany. A skopiowanie linku do grafiki buttona, podstawienie pod nią linku na stronkę oraz dodanie krótkiego opisu, to nic trudnego i nie wymaga aż tak wiele czasu od osób, które i tak sporo pracują nad swoim blogiem.
  Co o tym sądzicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nikogo do niczego zmuszać nie będę. Jeżeli ktoś by chciał coś takiego wstawić na swojego bloga to proszę bardzo, nie mam nic przeciwko.

   Usuń

Obserwatorzy