niedziela, 13 maja 2012

Pamiętniki


Na początku miał być pamiętnik. Do pamiętnika dołączyły refleksje, a potem wszystko przerodziło się w liryczny strumień świadomości. Co z tego wyszło? - Zapraszam do czytania o moich zmaganiach ze światem i samą sobą.
Autorka: dolcze

http://morphine-for-deer.blogspot.com/
Ktoś słyszał legendę, że temat kręci się wokół dążenia do celu i realizacji marzeń związanych z medycyną. W rzeczywistości jest to ciągłe prawienie o niczym, próba wykrzesania z siebie pokładów ambicji i wyobraźni, które jak na złość nie chcą przyjść w potrzebie.
Narzekanie na rutynę dnia codziennego i walka z wiatrakami, w myśl paragrafu 22.
Autorka: antler

http://fullwolf.blogspot.com/
Nocne refleksje nad strachami i ciężkie westchnienia świtu. Wejściu w wilczy świat grozi mniej lub bardziej poważnym uszczerbkiem na zdrowiu psychicznym i zakażenie się paranojami. Nie zachęcam :)
Autorka: Chimera

http://alkesta.blogspot.com/
Dziennik z elementami pamiętnika, czy pamiętnik z elementami dziennika? Mniejsza o to. I tak jest prywatnie, tajemniczo i codziennie. Jeśli masz ochotę wejść do głowy studentki II roku polonistyki - serdecznie zapraszam.
Autorka: Karo Alkesta

http://niepozwoleni.blogspot.com/
Kilka lat temu przestałam być ludzkim człowiekiem. Teraz już prawie nauczyłam się z tym żyć. Pisząc, przeżywam wszystko jeszcze raz i na nowo próbuję zrozumieć. Dobierając odpowiednio słowa uwalniam swoje emocje i nieswoje uczucia. Szukam i odnajduję znaczenie i sens.
Autorka: Niepozwolona

http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com/
Jesteś numerem sześć Eva. Śmiertelnie niebezpieczną bronią. Dasz radę temu sprostać?[...] poznaj historię Evy. Nastolatki z małego miasteczka, która z dnia na dzień dowiaduje się, że pisane jest jej zostać tajnym szpiegiem. I chłopak, który może ją zniszczyć, ale może uczynić też jeszcze silniejszą. Jak potoczą się jej dalsze losy? Dowiedz się, czytając jej prywatny dziennik.
Autorka: Sekretna

http://porcelanovvyy.blogspot.com/
To po prostu w stu procentach mój blog. Moje życie, moje myśli, moje zdanie, moje ja. Zawiera wszystko, czym żyję, a nawet więcej. Opowiadania, wiersze, recenzje, refleksje, przemyślenia, zdjęcia, wpisy z pamiętnika – wszystko, co wpadnie mi do głowy i czym zechcę się z Tobą podzielić. Zapraszam – przeczytaj mnie.
Autorka: nika

http://theraviollies.blogspot.com/
Blog o wszystkim, co wpadnie mi w łapki. Książki, filmy, muzyka, kosmetyki, szmatki i coś o moim wyborze życiowym - architekturze wnętrz. Taki mały miszmasz, który jest próbą odnalezienia miejsca w internetowym świecie.
Zapraszam serdecznie, miło mi będzie Was poznać :).
Autorka: Ravi Ollie

http://niepokoje-gnoma.blogspot.com/
Jak się okazuje, nie tylko ludźmi, ale też i gnomami targają silne emocje, a na tym blogu podane są ze słodko-kwaśnym sosem. By uszczknąć odrobinę, wystarczy tylko kliknąć.
Autor: Gnome

http://kryzysowy-dziennik.blogspot.com/
Co przeżywa osoba, która została skrzywdzona? Jak radzi sobie w społeczeństwie i z samym sobą patrząc sobie w oczy? Czy wiesz, kim może być kobieta, której odebrano wolność myślenia i duszy? Refleksje, przemyślenia, wszystko z życia wzięte.
Autorka: Kitsune

O depresji na wesoło.
Autor: Bakerstreet

http://tearsdontfallbyedi.blogspot.com/
Zapraszam was do piekła, które przeżyłem. I prosze, nie popełniajcie moich błędów.
TEARS DONT FALL - HISTORIA NA PODSTAWIE PRAWDZIWYCH WYDARZEŃ
Autor: Edi

http://pospolitaola.blogspot.com/
O czym będzie ten blog? O mnie, o historiach, które przeżyłam - o walce z nadwagą, odrzuceniem przez innych i wiele, wiele innych! Z pewnością nie zabraknie tu zdjęć mojego kota, czy też kotów, które spotkam jutro w drodze do sklepu!
Autorka: Ola8910

http://przemyslenia-popsutego-kranu.blogspot.com/
Cześć, jestem Kran i pragnę powitać Cię w moich skromnych progach. Postanowiłam zdawać tutaj relację z mojego niezbyt ciekawego życia w szkole średniej! Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co słychać u dość przeciętnej nastolatki, dobrze trafiłeś. c:
Autorka: Popsuty Kran

http://zbytwrazliwa.blogspot.com/
O życiu i przemyśleniach przewrażliwionej nastolatki. Mój pełen uczuć pamiętnik.
Autorka: Shanila

https://www.wattpad.com/story/67712682-przeczytaj-to
Błagam, przeczytaj choć kilka słów!
Mam ci do powiedzenia coś bardzo ważnego. Jeśli się wycofasz, najprawdopodobniej już nigdy tu nie wrócisz, a ja stracę ostatnią szansę na kontakt z...
Nieważne, po prostu chodź dalej.
Autorka: Vessna Storiae

http://pandanacodzien.blogspot.com/
Piszę wszystko co przyjdzie mi do głowy, a zazwyczaj jest to opis jakiegoś wydarzenia zawierający moje przemyślenia.
Autorka: giantpanda.inside.me

http://wyczekuje.blogspot.com/
czekam - wraz z czekaniem na życie, które planuję i które chcę zacząć sobie na nowo układać, opisuję te małe i większe wyczekiwania.
Autorka: corset


Obserwatorzy