czwartek, 10 maja 2012

Recenzje

Znajdziecie tu wiele różnych książek. Nie ograniczam się tylko do jednego gatunku, więc każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie. Od czasu do czasu dodaję też coś innego niż recenzje. Wejdź, aby samemu się przekonać. ;)
Autorka: Suza

http://naszksiazkowir.blogspot.com/
Nasz Książkowir to miejsce, które przeniesie cię do świata fantazji, wyobraźni oraz emocji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą recenzji, a także innymi akcjami, jakie są przeprowadzane. Przekonaj się sam, co to znaczy być prawdziwym książkoholikiem i zostaw swoją opinię pod odpowiednim postem : )
Blog grupowy

http://z-piwnicy.blogspot.com/
Blog wielobranżowy. Znajdziesz tu recenzje debiutantów, felietony na przeróżne tematy oraz opowiadanie w klimacie science-fiction. Niektóre treści poruszają tematy związane z szeroko pojętą erotyką, blog jest więc przeznaczony raczej dla osób powyżej szesnastego roku życia.
Autor: Q.

http://revievv.blogspot.com/
Kulturalnie: recenzje książek, filmów i muzyki w połączeniu z różnymi artykułami z nimi związanymi.
Autor: Mateusz

http://nowelepszezycie.blog.pl/
Na blogu zamieszczam recenzje książek a właściwie streszczenia filozofii różnych autorów, którzy napisali książki lub poradniki na temat poprawy jakości życia, rozwoju osobistego, dróg do osiągnięcia życiowego spokoju i większej satysfakcji. Zamieszczam tutaj te sposoby poprawy życia, które mnie zainspirowały, które wykorzystałam w praktyce i które mogę polecić osobom:
- znajdującym się na życiowym zakręcie,
- przechodzącym przez trudne chwile,
- próbującym odnaleźć się na nowo po życiowych nieszczęściach i traumach,
- szukających odpowiedzi na pytanie: dlaczego moje życie jest trudne, jestem nieszczęśliwy, mam nieciekawą pracę, moje związki się rozpadają, nie mam pieniędzy, ciągle choruję, spotykają mnie nieszczęścia?
- mającym poczucie, że potrzebują zmiany, bo ich dotychczasowe życie nie jest szczęśliwe, ale nie potrafiących „ruszyć z miejsca”
- odczuwających dotkliwy brak harmonii w życiu, miłości, przyjaźni, pieniędzy, satysfakcjonującej pracy,
- czujących się samotnie, potrzebujących wsparcia,
- nie potrafiących uwolnić się od trudnych przeżyć z przeszłości, które wciąż mają wpływ na ich życie,
- pełnych lęków i niewiary w siebie i w to, że wszystko można zmienić na lepsze.
Zbudujcie nowe, lepsze życie. Możecie to zrobić tylko sami. I zacznijcie już dziś!
Pozdrawiam wszystkich
Autorka: Lilianna

http://zglowamiwchmurach.blogspot.com/
Na naszej stronie odnajdziesz recenzje bardziej i mniej znanych książek. Dowiesz się, co sądzimy na temat danych pozycji, jakie są nasze odczucia związane z ową lekturą, na jaką skalę spisał się autor. Czy ta książka wciągnęła nas tak, że pochłonęłyśmy ją w jeden dzień? A może męczyłyśmy ją długie noce, gdyż toporne pismo autora nie pozwalało nam na zgłębienie tajemnic skrytych między stronami? Możesz składać u nas propozycje historii do zrecenzowania. Możesz tu zagłębić się w świat magii, zgubić w kryminale i pobuszować w stercie książek razem z bohaterami jakiejś przygodowej powieści. Poczuj się jak u siebie. Usiądź przed kominkiem i otwórz kolejne podstrony. A w razie potrzeby i jakichkolwiek problemów napisz do nas list!Obiecujemy, że odpiszemy na niego w błyskawicznym tempie!
Autorki: Clar, Cup & Kath

http://bohater-fikcyjny.blogspot.com/
Blog poświęcony jest recenzjom książek. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o jakiejś książce lub skonfrontować swoją opinię z inną — zapraszam.
Autorka: Bohaterka Realna

http://muzeum-nietoperzy.blogspot.com/
Blog poświęcony ogólnie pojętej popkulturze. Zawiera recenzje i luźne przemyślenia na temat komiksów, filmów, książek, seriali, gier oraz wszystkiego, co akurat wpadnie mi w oko.
Autorka: Gauleiter Sida

http://smieszna-nazwa.blogspot.com/
smieszna-nazwa, czyli zbiór myśli kłębiących się w mojej kudłatej głowie. Książki, seriale, muzyka i jeszcze więcej tego co z zwykłego czasoumilacza stać się może uzależnieniem. Zapraszam.
Autorka: brak pomysłu

http://wachajac-ksiazki.blogspot.com/
Szczere opinie książek, podsumowania każdej zakończonej serii, zapowiedzi wydawnicze oraz posty związane z muzyką i filmami (wkrótce).
Autorka: Marta "Yves" Musialska

http://papierowa-dolina.blogspot.com/
Recenzje książek wszelkich gatunków, starych, nowych i tych pomiędzy! Przeżyj książkową przygodę razem z pewną szaloną kociarą, która uwielbia czytać i pisać.
Autorka: Rilla

http://oczom-nie-zal.blogspot.com/
Zwiastun powinien zachęcać do obejrzenia filmu. Okładka powinna zachęcać do przeczytania książki. W praktyce jest różnie. A autorki bloga postanowiły się zabawić w zgadywanie. Na podstawie samego zwiastuna/okładki piszemy opis filmu/książki, zastanawiając się „o czym to może być”. Oczywiście na śmieszno. Zapraszamy do zabawy.
Autorki: Delia Villemo i Moncjusz

http://bycie-molem-nie-jest-zle.blogspot.com/
Na tym blogu nie powiemy wam czy warto przeczytać jakąś książkę. Nie powiemy, czy wam się spodoba, czy nie. To trzeba sprawdzić samemu.
Możemy za to opowiedzieć wam o naszych odczuciach i przemyśleniach. Przekazać wam bardzo nieobiektywną recenzję.
Blog grupowy

http://recenzjarecenzjepogania.blogspot.com/
Blog poświęcony moim ocenom na temat książek, filmów czy muzyki. Co mnie się w nich podoba, a co odrzuca. Czy polecam Wam, czy może jednak proponuje omijanie szerokim łukiem.
Autorka: Darina989

http://nobody-ocenia.blogspot.com/
Szukasz dobrej książki? Dobrego filmu? A może serialu? Jeśli tak, ten blog jest właśnie dla Ciebie!
Blog grupowy

http://tamaako.blogspot.com/
Na moim blogu znajdziesz recenzję kosmetyków, ubrań i tematy związane z cosplayem. Blog cały czas się rozwija, więc może Cię spotkać wiele niespodzianek :)
Autorka: Tamaako

http://blekiticzern.blogspot.co.uk/
Lubisz czytać? A może jednak wolisz zrelaksować się oglądając film lub serial? Razem z koleżanką zapraszamy na naszego bloga, gdzie znajdziesz propozycje książek, seriali i filmów oraz ich recenzje. Jeśli jednak nie znajdziesz nic dla siebie, przynajmniej dowiesz się jaki film lub książka będzie stratą czasu. Rozgość się, komentuj, wszyscy mile widziani.
Autorki: Klaudia K. i KLA UDIA

http://marikim-podstrona.blogspot.com/
Recenzje filmów, motywacyjne posty, tematy czasem nawet kontrowersyjne oraz wiele innych ciekawych treści.
Autorka: Mari Kim

https://ebookowe-recenzje.blogspot.com/
Ebookwe recenzje to blog z recenzjami książek dla kobiet. Głównie literatura obyczajowa, romanse, klasyka, czasem jakiś kryminał. Znajdziecie tu również informacje o promocjach z księgarni internetowych i nowości wydzawnicze.
Autorka: Kasia (Ebookowe recenzje)

http://krainamola.blogspot.com/
Na blogu znajdziesz recenzje książek, tagi, moje przemyślenia na różne tematy i wiele, wiele innych...
Autorka: Nasti

https://okiem-mrocznej.blogspot.com/
Okiem Mrocznej to blog z recenzjami nie tylko książek. Mogą też się pojawić moje przemyślenia na jakiś temat.
Autorka: Mroczna

http://kinguszkaczyta.blogspot.com/
Blog o tematyce książkowej. Zawiera recenzje książek i wiele innych ciekawych rzeczy.
Autorka: Kinguszka Czyta

http://recenzje-anne.blogspot.com/
Na blogu znajdują się recenzje książek, filmów oraz zestawienia. Nie ma ograniczenia w gatunkach.
Autorka: Anne Lee

http://ksiazkoholizm--postepujacy.blogspot.com/
Książkoholizm Postępujący to chyba jedyna choroba, której nie trzeba, a nawet nie powinno się leczyć. Jeżeli kochasz czytać i jesteś częstym gościem w bibliotece lub księgarni, najprawdopodobniej cierpisz na właśnie to schorzenie. Jednak nie panikuj, ponieważ jedynym Twoim zmartwieniem jako książkoholika jest to, by nie zmarnować czasu na złą lekturę, albo nie przegapić tej dobrej. I tutaj z pomocą przychodzi Ci mój blog, gdzie możesz znaleźć nie tylko recenzje różnego rodzaju powieści, ale również wszelkiej maści posty okołoksiążkowe.
Więc moi mili książkoholicy, łączymy się, bo jest nas coraz mniej! ;)
Autorka: Arancione

http://niesamowity-swiat-ksiazek.blogspot.com/
Jeśli lubisz czytać, a nie masz pomysłu po co sięgnąć tym razem, w takim razie to miejsce dla Ciebie! Znajdziesz tam propozycje różnych książek, niezależnie od gatunku! Tym samym możesz przeczytać wspaniałe recenzje!
Autorka: Corvus Lupus

Lubisz czytać, a nie masz pomysłów jaką książkę możesz przeczytać tym razem i czy w ogóle warto? Zajrzyj do nas! :D
Autorka: Aisak

https://kotksiazkowyrecenzuje.blogspot.com/
Kocie recenzje to blog, na którym będziecie mogli przeczytać recenzje przeróżnych książek. Nie ograniczam się do jednego gatunku.
Autorka: Kot Książkowy

http://bookprisoner.blogspot.com/
Blog książkowy, na którym zamieszczam wszelakie recenzje - czy te złe, czy te dobre - o przeczytanych książkach, obejrzanych filmach i serialach, wplatając tu i ówdzie trochę bardziej prywatne wpisy.
Autorka: Bookprisoner

Kocham czytać książki a na blogu pisze co nieco o nich.
Autorka: KarolaaaLola

http://ksiega-parodii-sleepki.blogspot.com/
Wasza kochana Sleepka jest bardzo prześmiewczym potworkiem o komediowej duszy. Właśnie po to powstał ten blog. Tu na zamówienie piszę i udostępniam sparodiowane książki, gry, filmy, seriale, komiksy, postaci fikcyjne, celebrytów i ogólnie co tylko chcecie :)
Autorka: Sleepka Ambrose

http://deadpoolhomepage.blogspot.com/
Blog poświęcony postaci Deadpoola wywodzącego się z komiksowego uniwersum Marvela. Recenzje komiksów, filmów, animacji, opisy postaci i nawiązań do alter ego Wade'a Wilsona na przestrzeni jego kanonicznych i niekanonicznych wojaży poprzez świat popkultury.
Autor: Bartek Górnowicz

http://mam-biblioteke.blogspot.com/
Subiektywne i zawsze szczere recenzje książek, które goszczą na naszych półkach. Krótko, zwięźle i na temat.
Autorzy: D. Szalony, Sza - ma - nka

http://biblioteka-feniksa.blogspot.com/
Uwielbiam czytać książki i o nich rozmawiać, stąd pomysł na blog. Zapraszam więc wszystkich miłośników literatury do odwiedzenia Biblioteki feniksa i przeczytania oraz skomentowania znajdujących się tam recenzji. Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie na moim blogu coś dla siebie.
Autorka: Biblioteka Feniksa

http://raven-wing.blogspot.com/
betterreader, betterlore, bettertaste, czyli o tym, co w życiu może być better!
Blog powstał z chęci pokazania wszystkim zainteresowanym, że wyciskanie z życia jak najwięcej, może nieść ze sobą masę pozytywnych emocji i chęci do zmian. Przemawia za mną pragnienie dążenia do zdrowej równowagi i potrzeby zaprezentowania własnego punktu widzenia.
Na tym blogu poczytacie trochę o książkach, trochę o nauce, trochę o moich własnych kuchennych rewolucjach i o wielu innych tematach, które uznam za interesujące!
Zapraszam!
Autor: tpiapiac


Obserwatorzy