sobota, 12 maja 2012

Romans

Jo Devon Donovan została w dzieciństwie porzucona przez ojca i od tamtej pory musiała radzić sobie z obojętnością matki. Nie przeszkodziło jej to w odniesieniu sukcesu w świecie fotografii. Zrezygnowała z niej w chwili, gdy zaczęła ją dusić tak jak wcześniej dawała powody do życia.
Brian Robert Piasecki miał zaledwie pięć lat, gdy opuścił rodzinną Polskę i wraz z rodzicami przeniósł się do Stanów Zjednoczonych. Pływanie było jego pasją, jego miłością, z której musiał zrezygnować w chwili, gdy poniósł ciężką kontuzję.
Finn Thorpe Galagher w wieku dwunastu lat przeżył rozwód rodziców. Teraz jest uznanym malarzem, który po latach samotnej tułaczki po świecie, wraca do domu, do najbliższych.
Trójka różnych ludzi, którzy poznali się w przedszkolu i obdarzyli jednym z najcenniejszych uczuć... przyjaźnią. Lecz teraz, gdy po latach wracając do rodzinnego miasteczka położonego na obrzeżach Wirginii Zachodniej, będą musieli stawić czoła nowym wyzwaniom, pokonać przeszkody rzucane im przez los i zagłębić się we wnętrze swych serc i dusz.
Autorka: Flaven

http://di-volpe.blogspot.com/
Większość ludzi zaczyna wszystko od nowa, by przed czymś uciec lub dać sobie jeszcze jedną szansę. Sasza jednak decyduje się na ten krok, bo nie bardzo wie, co powinna robić ze swoim życiem. Gdy matka, która nigdy się nią nie interesowała, załatwia jej pracę w Mediolanie, Sasza ma co do tego ogromne wątpliwości, ale postanawia zaryzykować. Nieznane wody, na które się wypuszcza, okazują się głębokie i miejscami niebezpieczne, a Sasza musi po omacku samodzielnie znaleźć drogę na powierzchnię. A nawet jeśli pomogą jej w tym nowi znajomi, to przecież znajdzie się pewien mężczyzna, który spróbuje wszystko utrudnić...
Autorka: Elle

http://czyste-sumienie.blogspot.com/
Maddison Monroe myślała, że to nie może się udać.
W końcu ona i małe miasteczko? Po siedemnastu latach spędzonych w niespełna dwumilionowej aglomeracji?
Ojciec Maddie nie dał jej jednak wyboru. Uznając, że po tym, co przeżyła, przyda jej się zmiana klimatu, wyprowadza się na drugi koniec Stanów, co wcale nie pasuje Maddie. W końcu musi zostawić w Austin całe swoje życie, wszystkich przyjaciół i całkiem już wyrobioną markę w branży malowania karykatur!
Ostatecznie jednak Maddie wraz z ojcem przeprowadza się do Elizabethtown, Pensylwania, miasta liczącego nieco ponad dziesięć tysięcy mieszkańców, i rozpoczyna naukę w nowej szkole – w samym środku semestru zimowego, o zgrozo! Wszystko jednak zdawałoby się układać dobrze – Maddie poznaje nowych znajomych, chłopaka, a jej talent zostaje zauważony – gdyby nie jeden drobny szkopuł.
Okazuje się bowiem, że w Elizabethtown wystarczy jedna niewłaściwa znajomość, by spotkał cię społeczny ostracyzm.
A jeszcze gorzej, kiedy ta znajomość ma jakąś wyraźnie mroczną, traumatyczną przeszłość. Bo Maddie przecież, jak zawsze, nie może się powstrzymać przed ratowaniem zbłąkanej duszyczki…
Autorka: Elle

http://sentymentalna-bzdura.blogspot.com/
Veronica Cross ma dwadzieścia trzy lata, charakter niekompatybilny z jakąkolwiek uczciwą pracą i spory problem.
Potrzebuje fałszywego narzeczonego.
Na weekend.
Na już.
Oczywistym wyborem wydaje się jej współlokator i przyjaciel Anthony – w końcu on jeden wie o jej problemach i tylko co do niego Veronica jest pewna, że nie spróbuje w żaden sposób wykorzystać sytuacji. Ponieważ jednak Tony ma już zaplanowaną trasę koncertową ze swoim zespołem, w ostatniej chwili podrzuca Veronice swojego starszego brata–geja.
Z gejem Veronica będzie przecież całkiem bezpieczna. Prawda?
Niestety, cały plan spali na panewce, gdy Henry okaże się nie tym, za kogo Veronica go uważała. A to dla niej tylko dodatkowy problem, bo i bez niego wizyta w rodzinnym domu obudzi dawno uśpione demony. I wreszcie nadejdzie moment, w którym po pięciu latach ucieczki będzie musiała stawić im czoła i wybrać, po której stoi stronie.
A jak się wkrótce okaże, to tylko czubek góry lodowej…
Autorka: Elle

http://atramentowa-milosc.blogspot.com/
Czy wiesz, jak to jest mieć dwie twarze? Cóż, z pewnością wielu z was wie, że czasami pokazanie swojego prawdziwego oblicza, nie kończy się dobrze. Poznajcie siedemnastoletnią Noelle Lange. Dziewczynę, która niegdyś miała wszystko, a teraz, kiedy przeprowadziła się do Londynu, zaczyna od początku. Nie ma nic, a jednocześnie ma coś, czego wcześniej nie miała. Samą siebie. Kiedy nastolatka czuje, że jej życie jest idealne, a spokój nie zakłócony, lawina zdarzeń sprawi, że wszystko się zmieni. Zdrada, ból, przyjaźń, wypadek, miłość i wytrwałość. Noelle nawet nie wie, co zgotował jej los. Wejdź i sam się przekonaj!
Autorka: Pallina

http://niespokojne-dusze.blogspot.com/
Muriel ma dwadzieścia jeden lat, chorą psychicznie ciotkę oraz psa Diego. Cała trójka żyje sobie spokojnie w ciasnym mieszkaniu. Jednak Muriel zatrudnia się w Kasapi Corporation i odtąd jej życie przewraca się do góry nogami. Nic już nie będzie takie samo, ponieważ na jej drodze staje arogancki szef.
Autorka: Necco

http://bal-uczuc.blogspot.com/
Hope Winward, urodzona w Ameryce córka kowala i okrytej skandalem hrabianki, traci ukochany rodziców i wraz z młodszą siostrą wybiera się w podróż do Anglii, kraju matki, którego nie zna. Książę Sussex zaprasza dziewczyny do siebie z nadzieją, że starszą z sióstr wyda za swojego nieślubnego syna, Lucasa. Nic jednak nie jest takie proste, zwłaszcza Lucas, który jest absolutnie przeciwny pomysłowi mężczyzny.
Autorka: Necco

http://into-dust-n.blogspot.com/
Benjamin i Nina. A może raczej Nina i Adrien? Dramaty. Wybory. Pieniądze. Muzyka. Miłość. Czy (nie) fortunny zakład, powrót Niny oraz pewien kontrakt zmienią życie całej trójki o 180 stopni? Londyn nigdy nie był jeszcze tak deszczowy jak wtedy.
Autorka: Ulotna

http://nie-zaprzeczaj.blogspot.com/
Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o...? A co, jeśli nie zawsze chodzi o kasę, tylko o kilka podstawowych zasad? A co by było, gdyby te zasady złamać? Gdyby wyjść ze swojego życia i móc się przyglądać, stojąc obok tego wszystkiego.
Twoje życie przypomina jazdę tramwajem, prawda?
– Dziękuję, postoję – mówisz, kiedy życie proponuje ci niewygodne miejsce.
Jednak czasami jazda zaczyna przypominać rollercoaster, trzymasz się kurczowo siedzenia i krzyczysz:
– Ja wysiadam!
Chciałabyś tak czasami krzyknąć. No, nie zaprzeczaj!
Autorka: Szwamka

http://zachowujac-dystans.blogspot.com/
Po rocznej przerwie Karina wraca do rodzinnego miasta. Musi na nowo przyzwyczaić się do otoczenia, ale również do zmian, które zaszły pod jej nieobecność. Mogłoby się wydawać, że nic już nie może jej zaskoczyć, kiedy nadchodzi mroźny styczeń, a wraz z nim przypominają o sobie sprawy, o których Karina wolałaby zapomnieć.
Autorka: Szwamka

http://roza-w-potrzasku.blogspot.com/
"Rose zawsze miała problemy z zawieraniem nowych znajomości. Bynajmniej nie była nieśmiała. Po prostu czuła się inna. Lubiła samotność, ale czasami nawet ona potrzebowała drugiej osoby u swego boku."
Opowieść o dziewczynie, która, próbując odnaleźć się w nowym otoczeniu, zawiera interesujące znajomości. Co z tego wyniknie? Przekonajcie się sami.
Autorka: Vivienne Cervantes

http://in-the-name-of-freedom.blogspot.com/
Iza jest młodą dziewczyną, która zagubiła się w życiu. Stres, problemy, kłótnie to dla niej codzienność. W pewnym momencie, mając już dość tego wszystkiego, postanawia popełnić samobójstwo. W jednej chwili wydobyła się na odwagę, aby skończyć swoje męki. Jednak od tego nieszczęśliwego wypadku uratował ją tajemniczy Oliver. Widząc ją w rozsypce, postanawia pomóc. Rozumie i wie jak to jest ciężko w życiu. Sam przechodził przez podobne problemy, jednak i jemu ktoś udzielił pomocy. Kim jest ten tajemniczy chłopak i dlaczego to właśnie jej postanawia pomóc? Jak potoczą się losy niedoszłej samobójczyni i co, ten chłopak, wniesie do jej życia?
Autorka: seoanaa

http://nim-ci-zaufam.blogspot.com/
25letnia Dominika na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie pracuje jako nauczycielka języka niemieckiego, w wakacje wyjeżdża na Hel, by pomóc mamie w prowadzeniu pensjonatu, tam poznaje tajemniczego mężczyznę, o którym nie potrafi przestać myśleć. Czy zaryzykuje ułożone życie w stolicy przy boku narzeczonego czy da się ponieść letniemu szaleństwu? Wbrew pozorom decyzja nie jest wcale taka prosta.
Autorka: ja-mewa

http://nauczysz-sie-mnie.blogspot.com/
"Ocalić od zapomnienia" jest pamiętnikiem pisanym przez dziewiętnastoletnią Klarę, która nie radząc sobie z wyjazdem przyjaciółki oraz mieszkaniem pod jednym dachem z matką, przeżywającą drugą młodość, ucieka w wirtualny świat.
Jej życie jest monotonne i doszczętnie wyprane z jakichkolwiek emocji, aż do dnia, w którym dostaje tajemniczy list...
W kopercie, oprócz zniszczonego pergaminu znajduje wyblakłą fotografię oraz niewielki, pokryty rdzą klucz.
Klara staje przed trudnym wyborem, czy pogodzić się z losem, czy stawić mu czoła i rzucić się w wir największej przygody swojego życia.
Autorka: ja-mewa

http://wczesna-jesien.blogspot.com/
Michalina Witkowska uczyła się manier, kiedy inne dziewczynki zbierały karteczki z wróżkami i robiły wymiany trzy Will za Cornelię. Nauczyła się, że pieniądze dadzą jej wszystko, łącznie z miłością. Niespieszno jej jednak do wyznawania uczuć przy świetle księżyca, w końcu studiuje i jak na razie jej jedynym celem jest zostanie prawnikiem, najlepiej z własną kancelarią. Pan Witkowski ma jednak inne plany i pewnego dnia przedstawia jej „narzeczonego”. To sprawia, że Michalina odkurza wspomnienia, by szukać pomocy u kogoś, kto zamiast willi może jej zaoferować co najwyżej zimną herbatę na klatce schodowej...
Autorka: graham coxon

http://i-love-you-jack.blogspot.com/
Nowy Jork.
Jack Fays prowadzi beztroskie życie na Manhattanie.
Przygody na jedną noc to coś co lubi najbardziej.
Co stanie się gdy jego życie skrzyżuje się z zupełnie odmiennym Brooklynem? Czy uda mu się uwieść ''nawiedzoną Arie'', która szczerze go nienawidzi ?
Autorka: Chanel

http://make-me-heart-attack.blogspot.com/
Jeśli myślisz, że uciekłaś od swojej przeszłości, jesteś w błędzie. Ona dopadnie Cię zawsze. Tym razem jednak nie stawiasz jej czoła sama. Masz kogoś, kto nie widzi poza Tobą świata i prędzej skoczy w ogień, niż pozwoli Cię skrzywdzić.
Anastasia Crawford na nowo uczy się korzystać z życia. Zdobywa nową pracę, przyjaźnie. Wszystko zdaje się iść we właściwym kierunku. Niestety, los szykuje dla niej kolejny cios, po którym nie tak łatwo będzie się pozbierać..
Autorka: Lexi E.

http://white-of-crime.blogspot.com/
Kryształy z kodem?
Alternatywne światy?
Inne wymiary?
Kod AW5543, kryształ numer 76548.
Stoję schowana za szkolną szafką czekając aż on przeczyta list ode mnie. Całe moje ciało drży, a ja nie jestem w stanie normalnie oddychać. Duszę się. Myślę „Znowu mnie odrzuci”, lecz nagle … on zaczyna płakać. Może podejdę? Nie… uciekam.
Anadeath jest zwykłą, zakochaną nastolatką, której życie (jak to często bywa w takich opowieściach) zmienia się niebywale w ciągu jednego dnia, gdy poznaje jednego z największych magów istniejących w ich wymiarze. Przez zwykłą rozmowę musi ona podjąć decyzję, czy przyodzieje czerń, by odkryć tajemnicę śmierci swojej matki i ochronić najcenniejszy kryształ jej świata? Oczywiście wszystko by było prostsze, gdyby nie mężczyzna w bieli, który za wszelką cenę stara się przeszkodzić. Sprawiedliwość czy przestępstwo? Kim jest tajemnicza, blondwłosa kobieta, która śledzi każdy jej krok? Przyjdź i sam odpowiedz sobie na to pytanie.
Autorka: Ola Ri

http://milosc-nas-zmieni.blogspot.com/
Macie ułożone życie i niczego wam nie brakuje. Co się stanie kiedy ktoś wam zaburzy wasz świat? ON agresywny, ONA ułożona. Czy to może się dobrze skończyć?
Autorka: estamor

http://anylkaa-pokochajmnie.blogspot.com/
Archanielica Lena zostaje zesłana na ziemię by ochronić swoje króleswto przed potężnymi niż kiedykolwiek Wygnańcami. Odkąd Wygnańcy zdobyli tajmniczy Czarny miecz są w stanie zabić Lenę,posiadaczkę dających nieśmiertelność Srebrnych Skrzydeł. Na ziemi poznaje Patryka. Szybko wpadają sobie w oko i znajdują wspólny język. Niestety życie Leny nawet tu na ziemi nie będzie spokojne. Jak potoczą się losy Leny? Czy uratuje swoje królestwo? Jaką tajemnicę skrywa Patryk, jedyna osoba z którą moze być szczęśliwa? Zapraszam do czytania nowego opowiadania!
Autorka: anyllkaa

http://wlasciwy-wybor.blogspot.com/
młoda studentka zatrudnia się na stanowisku sprzątaczki w głównej siedzibie jednej z największych firm w Stanach Zjednoczonych. Pewnego wieczora poznaje Daniela, którego na początku uważa za jednego z pracowników. Dopiero później okazuje się, że nowy znajomy to równocześnie jej szef. Jak potoczy się ich znajomość?
Autorka: Ola

http://miloscmilosc1.blogspot.com/
Czy istnieją ludzie o dwóch twarzach, a jak tak to jak odkryć tą prawdziwą? Nad tym właśnie zastanawia się Mikołaj myśląc o Kamili. Jak można się zakochać w osobie którą się kiedyś nienawidziło? myśli Kamila gdy poznaje Mikołaja. To wszystko spróbują wyjaśnić w jednym z cudownych miejsc na ziemi W Bieszczadach!!!! <3
Autorka: Zakochana Czytelniczka

http://unlock-you-heart.blogspot.com/
„Wiem, że odnajdziesz mnie…. Za horyzontem czeka cel… Trzeba nam ciągle biec…” Słowa zwykłej piosenki. Czy mają jakiś ukryty cel? Kto mnie odnajdzie? Jaki cel ukryty jest za horyzontem? Czemu mam do niego dążyć? Te pytania jak i fragment piosenki od razu przyszedł mi na myśl gdy dowiedziałam się o twych zamiarach. Mój mroczny aniele, czego chcesz od zwykłej śmiertelniczki jak ja? Czemu piękny bóg chce kwiat jednej pospolitej róży? Miłości? Zysku? Wolności? Niestety nie mogę ci tego ofiarować. Nie zakocham się w tobie, to była moja przysięga. Jednak czy uda ci się tę przysięgę samymi słowami i pocałunkami zniszczyć?
Autorka: Akari Urokiri

http://przyjaciele-opowiadanie.blogspot.com/
Rafał to chłopak, który czuje bardzo niewiele. Nie potrzebuje przyjaciół, rodzinę trzyma na dystans. Nie jest to jednak jego zachcianka - jako eksperyment genetyczny, dostał to w genach. Nastolatek, choć zawsze chciał być jak inni, nie może sobie sam poradzić ze zmianami. Wtedy właśnie w jego życiu pojawia się Karol, który wyciąga pomocną dłoń.
Autorka: Popsuty Kran

http://milosc-a-nienawisc.blogspot.com/
Zakładam, iż czytaliście mnóstwo blogów zgodnych z fabułą chłopak-dziewczyna.
Gwarantuję Wam jednak, że TEN BLOG jest zupełnie INNY.
Jestem otwartą, miłą (w miarę) dziewczyną. Wyróżniam się z tłumu dzięki legginsom w neonowe koty....-a tak serio dzięki własnemu stylowi i energii , która jest magnesem dla innych osób.;D
Brzmi to wszystko idealnie ale każdy aniołek czasem jest diabełkiem(zwłaszcza mając za przykład wredną przyjaciółkę ;P) i każdy człowiek ma problemy. Co z tego, że jest się popularnym i lubianym jeśli trzeba to dzielić z jednym wyjątkowo dogłębnym idiotą.
Moje życie było poukładane...dopóki nie poznałam Jego...
Mam na imię Kuba i posiadam 16 letnie doświadczenie w robieniu z siebie kretyna i łamacza serc(wszystkie laski mnie pragną ;) zapewne ty też ;*) Jestem wysportowany:
-jeżdżę na desce
-jestem najlepszym rozgrywającym szkolnej drużyny
Tak wiem,dziwisz się jak jeden facet może być tak idealny. Właściwie moje życie byłoby idealne gdyby nie jedna wyjątkowo infantylna dziewczyna...
A no i jest jeszcze jeden problem, nie chce do końca życia udawać wesołego przygłupa, ale dokuczanie Maji sprawia mi niezmierną przyjemność.
,,Cienka nić między miłością a nienawiścią,,
te słowa nabiorą nowego znaczenia a jednocześnie pozostaną takie same.
Autorki: Mysia i Misia

http://www.wattpad.com/story/38566564-pandemonium
Czy zdarzyło ci się kochać kogoś tak bardzo, że bałeś się mu o tym powiedzieć? Jeśli tak, to już wiesz jak się czułam, gdy do mojego życia wkroczył Gabe. Wszystko zaczęło się komplikować, a potem nie było już odwrotu. Zakochałam się... i wpadłam w jego sidła.
Autorka: LexiX5

https://www.wattpad.com/story/104568420-shattered
Louisa, dziewczyna, która nie potrafi, wręcz nie może sprzeciwić się woli rodziców i zawsze robi to czego oni chcą; pewnego dnia spotyka na swej drodze kogoś, kto zaprzecza wszystkiemu w co do tej pory wierzyła. Ta znajomość będzie ją drogo kosztować. A zwłaszcza, kiedy nadejdzie ostatni dzień. Jaką decyzję podejmie? Zostanie, czy odejdzie?
Autorka: LexiX5

http://milosnatrylogia.blogspot.com/
Ashley i Dave przyjaźnili się od dzieciństwa. Nieśmiała, zakompleksiona dziewczyna kochała swojego przyjaciela i marzyła, żeby w przyszłości zostać jego żoną. Ale te marzenia rozpłynęły się jak bańka mydlana kiedy jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym a ona wyjechała do ciotki, która postanowiła się nią zaopiekować. Ich drogi się rozeszły. Po 5 latach Ashley wraca w rodzinne strony odmieniona. Stała się nie tylko piękną, ale pewną siebie kobietą. Gdy spotyka Dave' a uświadamia sobie, że nigdy nie przestała go kochać.
Czy będzie potrafiła uporać się z uczuciem do Dave'a duchami przeszłości, przed którymi ciągle ucieka? Czy zazna w końcu upragnionego szczęścia?
Autorka: Willa87

http://monopol-na-aleksego.blogspot.com/
Dawid jest pilnym chłopakiem, którego los bogactwem i szczęściem nie obdarował. Aleksy to rozpieszczony lekkoduch, nieco zbyt lubiący swoje lustrzane odbicie i pragnący, by cały świat skupił na nim swoją uwagę. Ale w gruncie rzeczy Dawid nie ma go za złego chłopaka. Ich historia rozpoczyna się potrąceniem jednego przez motocykl drugiego, bójką i nocą spędzoną w policyjnym areszcie. Potem wszystko już pójdzie z górki... hm. No, powiedzmy, że z górki.
Autorka: Ruttan

http://honeylookformeplease.blogspot.com/
Ona,
zamknięta w sobie dziewczyna, zawszę trzymająca się na uboczu . Mimo wszystko ma garstkę przyjaciół na których zawszę może liczyć. W młodym wieku postanawia , że nigdy się nie zakocha . A , może jednak? Czy coś się zmieni gdy przeprowadzi się z rodzicami do Kalifornii?
On,
zawszę wesoły. Razem z przyjaciółmi nagrywają różne filmiki dla swoich fanów. Podróżuje z nimi po świecie. Mimo że jest otwarty na miłość , nie spotkał jeszcze dziewczyny do której by poczuł , coś więcej niż przyjaźń . Hmm.. A może nie długo spotka tą dziewczynę do której coś poczuję ?
Autorka: Pauley d

http://everyone-is-different.blogspot.com/
„Zawsze bądź pierwszorzędną wersją siebie, zamiast drugorzędną wersją kogoś innego…”~Judy Garland
- Na świecie żyje ponad 7 miliardów ludzi, a ty musisz dręczyć akurat mnie, swoją osobą?
- Tak. - Jego krótka odpowiedź doprowadza mnie do szału.
- Możesz mi powiedzieć, dlaczego?
- Jesteś inna- odpowiada - i właśnie dlatego mnie interesujesz. - Dotyka mojego policzka i wychodzi z klasy, zostawiając mnie z mieszanymi uczuciami.
- Ugh, nienawidzę tego kolesia! - Wykrzykuje.
Autorka: Pauley d

http://bterfly.blogspot.com/
On- dwudziestolatek, który bawi się życiem nie zważając na innych. W jego życiu najważniejsze są trzy rzeczy: sex, kobiety i alkohol.
Ona- osiemnastolatka, która tak jak on uwielbia życie. Szybką jazdę, sex oraz zabawę. Kocha rodzinę mimo, że nie mają dla niej czasu.
Razem tworzą mieszankę wybuchową. Poprzez zawarcie układu splatają swoje życie jak się okaże na długo. Lecz nic nie może przecież wiecznie trwać. W grę wchodzą uczucia, z którymi żadne z nich nie miało styczności.
Autorka: lolka218

http://we-live-we-love-we-travel.blogspot.com/
Hania i Ola to najlepsze przyjaciółki, typowe papużki nierozłączki. Po przepowiedni otrzymanej od przypadkowo spotkanej Cyganki Hania postanawia samotnie wyjechać w podróż po Europie. Pozostaje jednak w kontakcie ze swoją "bliźniaczką" oraz całą rodziną. Daje im znać o każdym odwiedzonym miejscu i napotkanych ludziach...
Autorka: Johanna Liesel Malone

http://slodkiegorzkiezycie.blogspot.com/
Alicja miała wszystko, rodzinne, przyjaciół, studiowała. Przez jeden błąd rodziców wyjeżdża do Nowego Jorku. Miasta, w którym nikogo nie zna, w którym nie ma nic, co może jej pomóc. A jednak, zyskuję prawdziwą przyjaciółkę, pracę i robi to, co kocha. Aż do jednego feralnego upadku.
Jak potoczy się dalej życie Alicji? Czy chłopak, o którym myślała, że już nic dla niej nie znaczy, stanie się ważną osobą w jej życiu? A może pojawi się ktoś nowy?
Autorka: Lily S.

http://agonia-bogow-schylek-mitologii.blogspot.com/
Lokiemu - nordyckiemu bogowi kłamstw - udało się pokonać Asgardczyków. Jego mitologia przeminęła w chwili, gdy zdradził swój lud i Michała już nic nie mogło powstrzymać przed zniszczeniem.
Po tym incydencie Loki dostaje pracę od aniołów. Wszystko idzie bardzo dobrze. Któregoś dnia ma za zadanie zabić Aresa, który postanowił, że aktywuje wulkan Etna w zemście. Gdy przybywa na miejsce, Aresa nie ma, lecz znajduje boginię.
Bellona, rzymska bogini wojny, wywiera na nim spore wrażenie, a co najlepsze - nie może zostać zabita przez aniołów, gdyż jest chrześcijanką. Także zaczyna pracować dla skrzydlatych, lecz niedługo po tym, przez głupi incydent, zostaje przywiązana do Lokiego. Kłamcy coraz bardziej zaczyna zależeć na bogini wojny.
Jednakże Bellona posiada mroczną przeszłość, o której nie chce nikomu powiedzieć, sama chce o niej zapomnieć.
Co się stanie, jeżeli Loki odkryje dawne życie kobiety, na której mu zależy? Co będzie, jeżeli najmroczniejsza tajemnica Bellony, o której ona sama nie miała zielonego pojęcia, ujrzy światło dziennie i przyjdzie po nią?
To jest walka boga kłamstw. Walka o miłość i szczęśliwe zakończenie jego historii. Kłamca zmierzy się z przeciwnikiem, o którym mu się nawet nie śniło.
Autorka: Karla Pisarka

http://grmieee.blogspot.com/
Młoda Cara Lotty jest zmuszona zamieszkać z mężczyzną o sadystycznych upodobaniach, po tym jak znajduje ją w przydrożnym rowie. 
Ich relacja nabiera coraz to bardziej destrukcyjnego kierunku...
Autorka: Dimitri

http://we-are-a-broken-people.blogspot.com/
Przeniosę Was do Los Angeles, świata u schyłku dwudziestego wieku. Poznacie szóstkę przyjaciół, którzy postanowią założyć zespół, jeden z nich odejdzie, zastąpi go inny, o lepszej barwie głosu, co przyczyni się na sukces kapeli. Jest tam też dziewczyna, z talentem plastycznym, dzięki któremu najchętniej namalowałaby sobie świat, albo chociaż zamalowała ten obecny. Przeszłość i przyszłość będą ze sobą połączone tylko im znanymi więzłam. Czas obecny będzie bez znaczenia, zaistnieje lub zaniknie bez względu na odmierzające go zegary, odsłoni tajemnice lub przetnie losy ludzi, którzy nigdy nie powinni się spotkać.
"Losie, okropny losie, co masz zamiar zrobić z ludźmi, których połączyłeś w nieodpowiednim czasie? Dlaczego dałeś im szczęście, a potem szybko odebrałeś? Czy aż taką wielką uciechę sprawia ci obserwowanie dwóch, samotnych serc, trwających w letargu? Czemu nie pozwolisz spotkać się im, choć na chwilę, aby znów mogli poczuć tą więź, splątać się przezroczystą nicią przeznaczenia?"
Autorka: Emily Jones

Przypadkowe spotkanie. Przypadkowe spojrzenie. Nowe uczucia. Niedostępność. Wiele pytań bez odpowiedzi. Los jednak jest przekorny i ciągle zaskakuje. Nigdy do końca nie wiadomo co się zdarzy. Czy dla naszych bohaterów będzie łaskawy? Jak zakończy się ich historia? Czy za szczęściem trzeba biec w świat...?
Autorka: Paolix

http://wakerlings-life.blogspot.com/
Dużo straciłam, musiałam zostawić swoje stare życie, swoje miejsca i przyjaciół. Wyjechać. Chciałam zapomnieć, dokładnie każde jedno wspomnienie z nią.. Teraz mam tylko wujka Neala, ale.. od niedawna mam też Ciebie, tylko że twoja osoba wiąże się z kłopotami. Jesteś poplątany i nie do odgadnięcia, nie wiem co masz w głowie, nie umiem cię odczytać, twoje oczy zawsze wyrażają wiele emocji ale mimo to, są tak tajemnicze.. a mój tatuaż stał się znakiem rozpoznawczym, ale też czymś, co mnie zdradza, że wtedy w nocy, tam, to byłam ja. Więc czemu mnie nie uciszysz? Widziałam cie. Widziałam co zrobiłeś. Wiesz że to ja. Widziałeś wtedy tatuaż. Rozpoznałeś go.. widziałam to w twoich tęczówkach. Czemu nic nie robisz..?
Autorka: Emily

http://nie-doskonala-doskonalosc.blogspot.com/
Kara od urodzenia wiedziała, co musi zrobić. Wygrać Test. Na trening ma tylko dwadzeiscia trzy lata. Musi być doskonała.
Dziewczyna dokładnie wie jak osiągnąć swój cel, ale na drodze do sukcesu stoi "fałszywa" przyjaźń, cholernie przystojny kujon i największy wróg.
Czy uda jej się zwyciężyć? Czy życie mafijnej księżniczki jest dla niej odpowiednie? Co się wydarzy, kiedy w jej życiu zagości miłość i przyjaźń? Będzie gotowa je zaakceptować?
Autorka: Pinapple

http://grzeszne-tajemnice.blogspot.com/
Louise jest nieokiełznaną 18sto latką, która pragnie od życia wszystkiego co najlepsze. Nie boi się ryzyka, ani konsekwencji swoich działań. Nie można powiedzieć, że prowadzi nudne i monotonne życie - jej dni wypełniają próby własnego zespołu i równie szaleni znajomi jak ona sama. Wszystko zmienia się, gdy poznaje gitarzystę Alexandra, który wbrew jej woli dołącza do zespołu. Sprawę komplikuje przyjaciółka Louise, której nie podoba się ta sytuacja. Czy zdołają się dogadać? A może wyniknie z tego kompletna katastrofa?
Autorka: Lady A.

http://my-beastly.blogspot.com/
Jest rok 2014. Maria niedawno skończyła dwadzieścia lat, ale już poznała trudy życia. Jej ojciec – z wykształcenia piekarz, przez wiele lat pracujący jako budowlaniec, z dnia na dzień traci pracę. Matka chora na dokuczliwy reumatyzm nie jest w stanie utrzymać rodziny, a sama dziewczyna zarabia zbyt mało, by wieść z rodziną jako takie życie. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy na jaw wychodzi sekret skrywany przez głowę rodziny – z braku pieniędzy mężczyzna zapożycza się i rozpoczyna pracę u mafii. Kłopoty stają się coraz większe, zwłaszcza, że gangsterzy naciskają na spłatę długu. I nagle pojawia się niewielkie światełko w tunelu, w postaci przyjaciela rodziny – wuja Alberta od lat pracującego w posiadłości słynnego hrabiego.
Wiktor Husarzewski jest samotny, mieszka w zamku odziedziczonym po rodzicach, a ze względu na swój nieprzychylny wygląd określany jest mianem „Bestii”. Albert przejęty sytuacją w jakiej znaleźli się jego bliscy natychmiast prosi o pomoc do swojego szefa.
Od wielu lat osamotniony, ukrywający się w swojej posiadłości mężczyzna, postanawia wziąć pod swoje skrzydła rodzinę Borowskich i zapewnić im schronienie, ale... ale stawia jeden bardzo ważny warunek.
Maria musi wyjść za niego za mąż.
Co zrobi młoda dziewczyna? Jak zachowa się w obliczu takiego wyzwania i najważniejsze – czy będzie w stanie żyć z potworem?
Historia pełna łez, zdrad i nienawiści. Bestia skrywająca gorące serce i młoda dziewczyna gotowa poświęcić życie dla rodziny.
Czy to jeszcze piękna Disneyowska bajka, czy już prawdziwe, okrutne życie?
Autorka: Mała Migotka

Ona?
Niby nic nie znacząca osoba w tym wielkim świecie. Pragnąca stabilizacji oraz satysfakcji zawodowej kobieta, a jednak potrafiąca tak namieszać w moim uporządkowanym życiu. Zwabiła mnie jej delikatność, a zarazem kobiecość w każdym, nawet niewinnym, ruchu. Kto by pomyślał, że będę pragnął zasmakować jej ust poprzez zwyczajne dmuchanie w celu ostudzenia jakże uwielbianej przez nią herbaty?
Nawet nie zauważyłem jak z biegiem czasu zapragnąłem smakować jej ust o każdej porze dnia i nocy.
Natomiast On?
Szatyn o przeszywającym spojrzeniu czekoladowych tęczówek, myślący, że nazwiskiem oraz pewnością siebie osiągnie wszystko. Aczkolwiek chyba zuchwałość go przerosła jeżeli myślał, że stanę się kolejnym punktem do odznaczenia na jego, i jak nie przeklinam tak zrobię wyjątek, popieprzonej liście.
Nawet nie zauważyłam jak z biegiem czasu zapragnęłam wpatrywać się w jego oczy godzinami.
Autorka: lolka218

http://nie-daj-mi-odejsc.blogspot.com/
Miłość to uczucie, które nie ma wyznaczonych szablonów, że właśnie tak musi wyglądać i koniec kropka. Miłość jest nieobliczalna, pełna wyjątków, zaskoczeń. Nikt nie wie co tak właściwie pod nią się kryje i do czego potrafi nie raz doprowadzić.Marlena jest młoda, ułożoną dziewczyną, którą jeden impuls zmienia całkowicie.
Autorka: Roberta

http://ticket-to-death.blogspot.com/
Do tej pory wiodłaś naprawdę spoko życie. Fucha osoby zajmującej się dobrymi duszami w Podziemnym Świecie nie wydawała się być skomplikowaną robotą, w końcu siedziałaś na tym stanowisku od tysiącleci. No tak, siedziałaś, dopóki nagle i niespodziewanie nie zostałaś kopnięta w tyłek i wyrzucona na Ziemie. Za co, dlaczego? Na te pytania nikt nie zechciał dać Ci odpowiedzi. Bez możliwości powrotu jesteś zmuszona stawić czoło nowym wyzwaniom i zacząć żyć jak normalny człowiek. Czy aby na pewno?
Autorka: Nemi Neko

http://dream-a-dream-with-me.blogspot.com/
,,Amor magister optimus" mówi stara łacińska sentencja. Kylen właśnie straciła babcię, która była dla niej wszystkim. Teraz musi się przeprowadzić do rodziców, do Los Angeles. Do rodziców, których nienawidzi. Do rodziców, którzy oddali ją do Polski, gdy ona miała trzy lata. Na dodatek kilka lat później zaadoptowali pewnego chłopca - Jamesa - w wieku Kylen, podczas gdy ona wciąż mieszkała u babci. Dziewczyna poznała w Los Angeles chłopaka, który twierdzi, że ją zna. A ona nie może sobie go przypomnieć, jednak skąd on zna jej imię? Jakby tego było mało zakochała się w Matthew, jej nauczycielu historii. Pozwolili sobie na miłość pomimo wielu przeciwności losu - śmierci, tajemnic z przeszłości, etyki i wielu innych. Mimo iż mówili, że jest za młoda, aby go kochać, to ona nie słuchała ich. Wiedziała swoje. Pojawią się nowi przyjaciele, James, Andrew, Matthew i jej rodzice. Kto jednak będzie dobry, a kto będzie stanowił przeszkodę w życiu Kylen? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć - przeczytaj!
Autorka: Qui Pro Quo

http://deszczowa-milosc.blogspot.com/
Młoda polonistka Paulina Florczyk, po studiach i rocznym stażu w jednym z gimnazjów, wraca do swojego liceum, by tam starać się o pracę. Dzięki swojemu dawnemu profesorowi zostaje przyjęta i od września przejmuje obowiązki jednej z nauczycielek, która wzięła dłuższy urlop z powodów zdrowotnych.
Wiktor Brzeziński ma żonę, córkę, dobre stanowisko i w miarę poukładane życie. Lubi swoją pracę, choć jako wicedyrektor szkoły ma sporo obowiązków. Uczył klasę Pauliny przez całe trzy lata liceum i w zasadzie od samego początku świetnie się z nią dogadywał.
Oboje bardzo lubili ze sobą rozmawiać. Mieli podobne poczucie humoru i dobrze się rozumieli. Ale czy to na pewno była tylko sympatia? Jakie relacje połączą ich teraz, po sześciu długich latach? I czy będą to tylko relacje zawodowe?...
Autorka: Pisarka

http://royal-love-story.blogspot.com/
Księżniczka zakochuje się w swoim trenerze fitness. Czy ta miłość ma szansę na przetrwanie?
Autorka: Mardzia

http://zaginiona-roza.blogspot.com/
Nicolette Valachi, młodziutka studentka pielęgniarstwa na stażu, nie spodziewała się, że pasja pomoże jej poznać jedną z najważniejszych osób w jej życiu. Pewnego dnia do szpitala, w którym pracuje, przywożą ofiary pożaru i wybuchu w warsztacie samochodowym. Pośród nich znajduje się William, młody chłopak, uważający, że już nic dobrego go w życiu nie czeka.
Autorki: Melodia & Lena & SismO

Kiedy Fabian dowiaduje się, że jego siostra została uderzona przez pijanego ojca, ten postanawiam pomóc Anastazji i zabrać ją do siebie. Dziewczyna bez chwili zastanowienia godzi się na to. Nie wie jednak, że chłopak prowadzi bardziej studenckie życie, niż jej się wydaje, a jego współlokator będzie kolejnym problemem dziewczyny...
Autorka: AnastazjaW

http://lookingfor-freedom.blogspot.com/
Aurora jest na pozór dziewczyną jak każda inna: studiuje, ma znajomych, z którymi stara się spotykać jak najczęściej. Jest też typową introwertyczką, która preferuje samotne wieczory aniżeli dzikie imprezy. Mimo całkiem poukładanego życia, czegoś jej brakuje.
Wszystko się zmienia, gdy poznaje Christophera: starszego od niej, nowojorskiego prawnika, który fascynuje ją i intryguje. Nic jednak nie idzie tak jak powinno: ona nie chce ograniczać swojej wolności i rezygnować z dotychczasowego życia, on chciałby zbudować trwały związek, co jest niemożliwe gdy druga połówka ciągle wyjeżdża i ryzykuje swoje życie.
Autorka: A.

http://smail-for-me.blogspot.com/
Emily i Jack w dzieciństwie mieli wobec siebie niezrozumiałe nastawienie. Przy innych nienawidzili się , lecz gdy tylko zostawali sami spędzali ze sobą czas jak najlepsi przyjaciele.
Chłopak wyjechał w wieku 12 lat , zostając z dziewczyną w wrogich stosunkach. Mija 5 lat i wszystko wygląda inaczej.
Ona- tutejsza gwiazda, śpiewa , podbija internet swoimi występami i dostaje coraz lepsze oferty współpracy. Kiedyś niezbyt lubiana dziewczyna jest najpopularniejszą osobą w okolicy , razem z jej grupą prawdziwych przyjaciół.
On- rozchwytywany aktor i obiekt westchnięć wielu nastolatek, znudzony ciągłymi wywiadami i brakiem prywatnego życia postanawia wrócić do rodzinnego miasta.
Autorka: KarolaaaLola

http://miwpzr.blog.pl/
Logan to młody, przystojny mężczyzna, który pracuje w FBI. Jest świadkiem morderstwa własnego ojca. Całe swoje życie podporządkowuje jednemu celowi - znalezieniu zabójcy taty. Ale co się stanie, gdy na drodze pojawi się ona? Młoda i seksowna Sara, która zostaje jego partnerką? Jak Logan poradzi sobie z taką sytuacją? Co okaże się silniejsze: miłość czy chęć zemsty? Tego dowiecie się, czytając Miłość i ryzyko...
Autorka: Ariel21

http://dil-jeetna-aasaan-nahin-hai.blogspot.com/
Akcja opowiadania toczy się głównie w Punjabie, w Indiach. Jest to historia dziewczyny, która chciałaby być kimś innym oraz mężczyzny, który zauważy w niej coś czego nikt inny nie dostrzegł. Oboje jeszcze nie wiedzą czego chcą od życia. Ich drogi krzyżują się przypadkiem, co z tego wyniknie?
Autorka: Rani Mathur

http://miasto-bez-ciebie.blogspot.com/
Vivian Faroe od dziecka cały swój czas poświęcała idealnym planom na przyszłość, jednak w wyniku tajemniczego zniknięcia przyjaciela, jej dotychczasowe życie zmienia się diametralnie.
Mija osiem lat, a ona wciąż nie potrafi zapomnieć o przeszłości i o chłopcu, który nawiedza ją w snach. Pewnego dnia ochroniarz Vivian odchodzi z pracy, a na jego miejsce zostaje zatrudniony ktoś nowy, od razu stając się nieodłącznym cieniem dziewczyny. Czy zupełnie obca osoba będzie w stanie zapewnić jej bezpieczeństwo? Dlaczego ten tajemniczy chłopak tak bardzo przypomina zaginionego Jeffa?
Nocne koszmary nie ustępują. Sekrety tworzą ciasny krąg, który powoli zaciska się na jej szyi. Nikt nie może temu zapobiec. To już się stało. W niektórych chwilach żadne słowo nie jest właściwe, a świadomość tego pogłębia przepaść między nimi... I w końcu zdają sobie ze wszystkiego sprawę. Są chwile, do których nigdy nie będzie można powrócić.
Autorka: Nerinne

http://walen-mojego-serca.blogspot.com/
Laurie mieszka w niewielkim mieście w Północnej Kalifornii, dorabia jako kelnerka w barze, wolny czas spędza z przyjaciółmi, a jej największa pasja to walenie. Nadchodzące wakacje staną się dla niej czasem rozbuchanych namiętności. Czy Laurie zdecyduje, co naprawdę chce robić w przyszłości? Kto wysunie się na pierwsze miejsce w jej życiu? Tajemniczy Devlin o hipnotyzujących oczach? Jason, rozbisurmaniony nastoletni idol? A może jeszcze ktoś inny? I co z tym wszystkim wspólnego mają doniesienia o stadzie wielorybów, które pojawiło się u wybrzeży niedaleko miasta?
Autorka: miriamcia668

http://shadowof-you.blogspot.com/
Evelyn ma wszystko: bogatych rodziców, świetlaną przyszłość, grono oddanych przyjaciół, wiernego kota, który umila jej deszczowe popołudnia. Ma też depresję. Przed wszystkimi gra najszczęśliwszą osobę na świecie. Kiedy jednak wraca do swojego mieszkania tuż przy Central Parku, ściąga maskę i w końcu jest sobą: zagubioną outsiderką ze złamanym od lat sercem. Usilnie próbuje sprostać wszelkim wymaganiom i osiągnąć postawione sobie cele. Ale jak je realizować, gdy nie widzi się sensu we wszystkim co się robi?
Gdy wydaje jej się, że w miarę poukładała sobie wszystko w głowie pojawia się ktoś, kto znowu wywraca jej życie do góry nogami.
Autorka: A.

https://na-noc.blogspot.com/p/ofiary.html
Pewnego dnia, czarny kruk zasiada na marmurowym parapecie domu należącego do Tomasza Przybylskiego. Czarny kruk staje się naocznym świadkiem zimnej wojny, którą ten mężczyzna toczy ze swą partnerką – Margaretą.
Parę odwiedza policjant. Przekazuje pewną, szokującą informację, przez którą Tomek wychodzi, a Margareta zostaje sama w hermetycznej pułapce, do której sama siebie zwabiła. Jej zdaniem stała się ofiarą własnego działania.
Margareta powraca myślami do wspomnień, do pierwszego, przypadkowego spotkania z Tomaszem i do relacji opartej na sponsoringu, która łączyła ją z niejakim Hubertem Laskowskim.
Przez całe opowiadanie czytelnik jest obserwatorem świata Margarety, Tomka i Huberta. Towarzyszy im w życiowych wyborach i dowiaduje się co pchnęło ich do takich, a nie innych decyzji oraz dociera wraz z bohaterami do skutków ich poczynań.
Autorka: Kolorowa

http://little-complainers.blogspot.com/
Louise jest zwykłą nastolatką. Chodzi do szkoły, spotyka się z przyjaciółmi, ma problemy z chłopakami. Pewnego dnia razem z przyjaciółką wybiera się na koncert lokalnego zespołu. I wtedy jej życie nieco się komplikuje. Wszystko z powodu jednego zdjęcia zrobionego podczas występu. Dziewczyny decydują spotkać się z autorem zdjęcia. W końcu, co mogłoby pójść nie tak? Jaką rolę w historii odegrają młody muzyk, student prawa i zaginiony członek rodziny? Czy Louise poradzi sobie z czekającymi na nią problemami?
Autorka: Lusmyth

Ksawery zna Łucję z opowiadań przyjaciół. Kilka razy zdarzyło mu się spotkać dziewczynę na imprezach organizowanych w czasach szkolnych. Po kilku latach splot wydarzeń krzyżuję drogi tej dwójki, którzy zdają się różnić pod każdym względem. Pomimo początkowej niechęci i uprzedzeń nawiązują dziwną nić porozumienia. I choć nie mówią tego na głos - każdy dzień przybliża im prawdę o sobie.
Autorka: Panna Miętowa

http://nierowna-gra.blogspot.com/
Estera to dziewiętnastolatka, której świat zawalił się na głowę. W przeciągu roku, straciła jedyną bliską jej sercu osobę, przyczyniła się do śmierci najlepszej przyjaciółki i została bez dachu nad głową. Na domiar złego, dziewczyna nie zdała matury, co przechyliło czarę goryczy, a marzenia o lepszej przyszłości, prysnęły jak bańka mydlana. Załamana dziewczyna, za namową swojego kuzyna, Kuby, postanawia wyjechać do Londynu, aby tam spróbować ułożyć sobie życie na nowo. W Anglii Estera czuje się wyobcowana. Nowe miasto, brak pracy, kończące się oszczędności i koszmary przeszłości, zaczynają ją przytłaczać. Gdy wszystko zaczyna się sypać, Estera spotyka Logana. Czy chłopak z zupełnie innego środowiska, będzie w stanie ją zrozumieć? Czy jedno spotkanie może zmienić ich życie?
"- Daj mi trzydzieści dni - szepnął chłopak patrząc mi prosto w oczy. - Jeśli po tym czasie, nadal będziesz chciała to zrobić, nie powstrzymam Cię.
- Jak w miesiąc, chcesz zmienić moje życie? - spytałam odwracając wzrok.
- Zaufaj mi - powiedział cicho i chwycił mnie za dłoń - Nauczę Cię żyć."
Autorka: Newtie

Na ogół bardzo pozytywna dziewczyna, czerpiąca szczęście z każdej chwili przypadkiem spotyka osobę, która pokazuje jej, że nie wszystko jest takie kolorowe. Uderza w nią nieprzyjemna przeszłość ale może dzięki temu spotka prawdziwą miłość?
Autorka: KarolaaaLola

http://fanfictiondomojegozycia.blogspot.com/
Pisanie jest wspaniałym uczuciem. Nadajesz kształt swoim myślom i tworzysz coś zupełnie innego, a przede wszystkim swojego.
Pewnego razu się zakochałam. Niestety, nie miałam za dużych szans, by to była szczęśliwa miłość. Wtedy postanowiłam napisać fanfiction. Fanfiction do mojego życia.
Autorka: NekoNestee

http://goodnight-mr-sweetheart.blogspot.com/
Znasz to powiedzenie „Nie wsiadaj do samochodu z nieznajomymi", które rodzice zawsze ci powtarzali? Co jednak, gdy jesteś zdesperowana i to twoje jedyne wyjście? Dla Jo Franco podróż z nieznajomym samochodem była początkiem samych kłopotów, których nigdy by się nie spodziewała...
Autorka: Siiri Vanwyngarden

http://niepotrafieprzestac.blogspot.com/
- Odejdź - powiedziałam pewnym głosem.
Niemal natychmiast usłyszałam śmiech. Gdy przestał mnie nim torturować, miętowy oddech owiał mój kark. Westchnęłam mimowolnie, gdy na mojej skórze pojawiła się gęsia skórka.
- Wcale tego nie chcesz, Cassie - poczułam jego ciepły oddech na szyi, zmierzający w kierunku mojego ucha.
- Kochasz mnie - powiedział wręcz karcąco, a ja już wiedziałam, że mówi prawdę.
- Wcale nie! - zaprotestowałam od razu w obronnym geście.
Moje ciało przeszedł dreszcz, gdy zacisnął dłonie w pięści.
- Kochasz mnie! - wrzasnął.
Zacisnęłam mimowolnie oczy, a gdy je otworzyłam stał tuż nade mną. Nie był już wściekły, nerwy zaczęły ustępować. Szorstkie opuszki jego palców pogłaskały z czułością mój policzek.
- Kochasz mnie, bardzo - powtórzył po raz trzeci.
Spojrzałam na jego twarz. Ciemna karnacja, idealnie zarysowane usta, prosty nos, czarne niczym heban włosy i oczy w tym samym kolorze. Ach, jego oczy, teraz niewinne i piękne jak u dziecka. Spuściłam głowę, a po moich policzkach spłynęły łzy. Automatycznie otoczyły mnie jego silne ramiona.
- Nawet nie wiesz jak bardzo - ten jeden, cichy szept wystarczył, abym się rozkleiła i pozwoliła ciału drżeć w jego obecności.
Tak, wbrew swoim przekonaniom, byłam jego niewolnicą i uzależniłam się od niego, jak od najsilniejszego narkotyku.
Autorka: NATI

http://slodki-swiat-yaoi.blogspot.com/
Kaien i Kot to najlepsi kumple. Gdy jeden rzyga, drugi trzyma mu włosy. Grają rocka i marzą o dzikich orgiach z fanami. I trochę o sławie. Wszystko się zmienia, gdy Kaien poznaje artystę malarza, Senju, który rysuje mu okładkę płyty. I nie tylko. Obaj odkrywają tajniki rozkoszy „tylnej”. Kot natomiast spotyka tajemniczego, w ch*j przystojnego dupka, Rena, który wciąga go w świat BDSM.
Sława, trasy koncertowe, napalone fanki - tyle pokus i zero silnej woli. Senju ma hipomanię, Kaien walczy z przerośniętym ego, a Kot rozkochuje w sobie chłodnego Rena. Czy będą mieli jaja, żeby się ujawnić? Co na to fani? A psychofani? Trójkąty? Inne figury geometryczne? Sex-shoty? To tutaj.
Autorka: Kunoichi

https://takamilosc.blogspot.com/p/na-kartkach-pamietnika.html
Klara, będąca już staruszką, pragnie rozliczyć się z przeszłością. W tym celu zamierza dopełnić pamiętnik, który pozostawił po sobie pewien niegdyś obecny w jej życiu mężczyzna.
Jak żyło się kobiecie w drugiej połowie XIX wieku?
Ona sama zaczyna swoją opowieść od przestrogi – „ostrożnie z marzeniami, bo mogą się spełnić”.
Zwiastun: https://youtu.be/CMaFudWBnkg
Autorka: Taka Miłość

Brak komentarzy:

Obserwatorzy