sobota, 12 maja 2012

Sensacyjne

2010 rok, Zakopane. Żyjąca marzeniami nastolatka, która szuka swojej pierwszej prawdziwej, idealnej miłości. Przystojny archeolog, tajemnicze zorganizowane grupy przestępcze oraz ksiądz, który zdaje się wiedzieć i widzieć zdecydowanie za dużo.
I kamerdyner.
Nikt nie wierzył profesorowi Ko, kiedy powtarzał, że coś z tym światem jest nie tak.
Autorka: Claudinella

http://bullet-by-edi.blogspot.com/
Czy można żyć podwójnym życiem? Znać piekło jak własną kieszeń i uważać je za swój drugi dom? Czy miłość, namiętność, alkohol i nikotyna pomagają przetrwać trudne chwile? Jak toczy sie życie między dwoma światami - za dnia jesteś zwykłą dziewczyną, w nocy zaś chłopakiem którego nazywają demonem.
Bullet - Tako nim mówią. Wiedzą o nim tylko trzy rzeczy - uzależniony od fajek, adrenaliny i Bullet For My Valentine.
Autor: Edi

http://wadazagency.blogspot.com/
Reva od zawsze wiedziała, że jest przeznaczona do wielkich rzeczy. Nie mogła sobie wymarzyć lepszej pracy niż łowca zombie i była w tym n prawdę świetna. Podczas standardowego zadania ktoś jednak zdrowo spierdolił. Po tej misji wszystko się zmieniło. W życiu dziewczyny pojawiły się zupełnie nowe wyzwania. Nie zostało jej nic jak się do tego przystosować, w czym pomógł jej poryty charakter. Jedno jest pewne. Przeżyją tylko prawdziwi badassi.
Autorka: Rinkashi Meari

http://sweet-mistakee.blogspot.com/
Pięć przyjaciółek, które łączy jeden mroczny sekret, o którym pragnąc zapomnieć. Los niestety nie chce im na to pozwolić. Jedno wydarzenie wynikające z jednego błędu łączy je a za razem dzieli. Dziewczęta będą musiały pogodzić się ze swoim błędem i utrzymać w tajemnicy okrutny sekret. Podsumowując : Jeden sekret w jednej historii przedstawiony na 5 różnych sposobów.
Autorka: Alexissa


Obserwatorzy