sobota, 12 maja 2012

Thriller

Lombard st to jedna z ulic San Francisco, na której w pewnym ciemnym zaułku znajduje się miejsce pewnych spotkań. Nieliczni o nich wiedzą, niewielu chciałoby w ogóle o tym wiedzieć.
Evelyn Verriar zagrała w grę. Zwykła ciekawość zaczęła stopniowo zamieniać się w niebezpieczną fascynację. Szaleństwo? Nawet nie wiesz, kiedy się zaczyna.
Autorka: Legilimencja

http://szepty-polnocnego-wiatru.blogspot.com/
Młody, obiecujący pisarz poszukuje weny, której nie potrafi znaleźć w szarym mieście, zasnutym wieczną mgłą. W pogoni za natchnieniem, jakie mogłoby przynieść mu pomysł na sukces i wielkie pieniądze, wyjeżdża na sam skraj Danii i wynajmuje uroczy domek nad Morzem Północnym. Na miejscu zostaje ostrzeżony przez właściciela, aby unikał ludzi z okolicznej wioski rybackiej, ponieważ są zacofani i przyjezdnych uważają za intruzów.
Widok na morze i zalaną słońcem plażę dodaje artyście rześkości sił. Samotne spacery i przyjemny szum wody pomagają mu skupić myśli i wziąć się za owocną pracę. Jednak jego prawdziwą muzą zostaje tajemnicza dziewczyna, którą poznaje pewnego ponurego dnia. Jest nią zauroczony, lecz nie zdaje sobie sprawy z wielkości i mroku jej sekretów...
Autorka: Shy

http://londyn-i-jego-historie.blogspot.com/
Zayn z grupą przyjaciół organizuje imprezę, zabawa trwa w najlepsze do czasu kiedy pojawia się na niej pijana Amelia. Wyznaje każdemu co o nim myśli, Liam i Zayn próbują ją wyprosić i wtedy pod wpływem impulsu Amelia skacze do basenu. Pomimo szybkiej interwencji Georga nie udaje jej się uratować. Towarzystwo wpada w panikę. Decydują się, że zabiorą ciało Amelii do lasu i tam je zakopią. Nad prowizorycznym grobem Amelii przysięgają sobie, że zostanie to ich wieczną tajemnicą. Amelia zostaje uznana za zaginioną.
Rok później. Koszmar powraca, każdy uczestnik feralnej imprezy otrzymuje esemesa o tej samej treści: "Suka wróciła! Gra na śmierć i życie się rozpoczęła -A''. Z kolejnym dniem tajemnice osób zamieszanych w śmierć Amelii wychodzą na światło dzienne. Giną dwie pierwsze osoby, a za nimi kolejne...
Autorka: xxx

http://series-forbidden-love.blogspot.com/
Utalentowany wokalnie nastolatek, posiadający wymagających rodziców, najlepszą przyjaciółkę i problemy jak każdy dzieciak, odnajduje pocieszenie w swoim idolu. Wszystko zaczyna się od namowy przez przyjaciółkę do zdobycia autografu znanego boksera. Znajomość w ekspresowym tempie przeradza się w flirt. Ukrywanie się przed dręczycielami odbija w jego psychice piętno. Usiłując zapomnieć o otaczającym go świecie skupia swoją uwagę na niepoprawnym związku z żonatym mężczyzną. Nietolerancyjni rówieśnicy jedynie popychają go w kierunku nieprzemyślanych decyzji. Czy droga którą wybierze przyniesie zadowalające, czy wręcz przeciwnie, fatalne skutki? Odkryj historię Stilesa.
Autorka: Imaginacja

http://perfect-love-is-our-dream.blogspot.com/
Zwykła dziewczyna nieświadomie wkracza w świat, w którym ludzkie życie nie ma znaczenia.
Liczy się tylko władza, pieniądze i satysfakcja, jaką daje zabicie drugiego człowieka.
Brak zasad.
Brak współczucia.
Brak jakichkolwiek uczuć.
Nikt nie chciałby takiego życia.
Nikt nie chciałby narażać się na takie niebezpieczeństwo.
Nikt nie chciałby się aż tak bać o siebie i swoich bliskich.
ONA NIE MIAŁA WYBORU
Autorka: Isia♥♥

http://kasyczi.blogspot.com/
Myślisz, że wszystko jest ok ?
Myślisz, że masz normalne życie?
A co jeśli ktoś cię porwie ?
Co jeśli na każdym kroku ktoś próbuje cię zabić ?
Co jeśli jesteś nikim dla osoby, która to właśnie powinna się wspierać ?
Co wtedy ?
Wtedy żyjesz w strachu.
Nie możesz ufać nikomu. Rozumiesz ?! Nikomu ! Bo wszędzie znajdują się zdrajcy...
Zobacz na własne oczy jak to jest przechodzić mordercze szkolenie żeby umieć chodź uciec...
Jak to jest poświęcić najważniejszą rzecz jaką masz...
A więc usiądź wygodnie, weź herbatkę, okryj się kocykiem i zacznij czytać, ale nie zapomnij się rozejrzeć, bo może właśnie obok ciebie siedzi Kasyczi ?
Autorka: Kasia xd

http://chalvinesblood.blogspot.com/
- Co robisz? Kim jesteś?
- Zabójcą.
Autorka: Eden

Dwa lata temu w Dirias wszystkie demony zagrażające życiu mieszkańcom wybito. Ale to nie był koniec, tylko początek. Plugastwa wróciły, gdy ludzie myśleli, że mogą już spać spokojnie. Arya Desh, burmistrz, wysyła więc list, w którym prosi o pomoc. Po jakimś czasie do miasta przybywa grupa zwana Smokami, aby wytępić Zło. Niestety to jest trudniejsze, niż im się wydaje, a każdy dzień przynosi im inne dziwności"
Historia prawdziwej przyjaźni i miłości, o ludzkiej woli i ich błędach.
Autorka: A-Enemi

Obserwatorzy