sobota, 12 maja 2012

Zbiory opowiadań

Jak mówi tytuł: różne twory. Od zabawnych krótkich one-shotów po dłuższe, refleksyjne. To, co akurat pod długopis się nawinie. Ja, ty, oni, one, my i wy. Wszystko i nic. Nigdy nie wiadomo, co się wylosuje. "Czasami, nawet o tym nie wiedząc, robimy rzeczy, by przyciągnąć uwagę. Rzeczy, które wyrażają nasze odczucia, odnośnie niektórych spraw."
Autorka: Legilimencja

http://czarny-blues.blogspot.com/
A może taka wielka, zmutowana rosiczka, hodowana w salonie i pożerająca ludzi, których nie lubię?
Marzenie.
Chodź, popatrzysz.
Autorka: Magda

Cykl surrealistycznych i absurdalnych historii o Widzimrce i Mrzokonimowie, parze fikcyjnych agentów, stawiających czoło nieprzychylnym okolicznościom przyrody, szokującym wypadkom losowym i zagadkom wprawiającym w osłupienie.
Autorzy: Łukasz i Krzychu

http://tangled-imagination.blogspot.com/
Gliese Hayes, piętnastoletnia obywatelka dziesiątego dystryktu, przeżywa swoje kolejne dożynki. Jej jedynym pragnieniem jest niewylosowanie w igrzyskach, czy się spełni
Ciara McMullen ma wątpliwości co do kontynuacji jej nauki w Hogwarcie, rodzice nie mają zamiaru pozwolić jej i Calebowi na chodzenie do szkoły pełnej dementorów i ryzykować spotkania ze zbiegłym mordercą Syriuszem Blackiem.
Jak potoczą się ich losy? Dowiesz się czytając moje opowiadania. Zapraszam!
Autorka: Regine Odair

http://portelizabethsdiary.blogspot.com/
To mój prywatny blog, na którym publikuję zwykle historie, których nie mogłam nigdzie indziej.
Autorka: PortElizabeth

http://pawlilandy.blogspot.com/
Różnie rzeką po świecie, jednak to ja znam historię prawdziwą - na początku był Chajs. Nie wiem czym był dokładnie, ale był wówczas wszystkim i niczym. Z tej napełnionej otchłani, kryjącej w sobie wszelakie zarodki przyszłego świata, wyłoniła się wreszcie wszechpotężna Tchaja. Pławiła się ona w Chajsie, jako dziś łódź w oceanie. Małe zaś kawałki Chajsu pod Sweterek Niebieski jej wpadały i z resztkami włókien tegoż się mieszały. I tak, w pępku prastworzenia, pod wpływem ciśnienia, powstały Pawlilandy.
Autor: Dominik Rafacz

http://posrod-gwiazd.blogspot.com/
POŚRÓD GWIAZD jest zbiorem opowiadań, tych dłuższych lub krótszych, a także najróżniejszych teksów, wszystkiego tego, co znajduje się w najgłębszych czeluściach mojego komputera. Po prostu miejscem, w którym będę mogła publikować to, co aktualnie siedzi mi w głowie.
Autorka: Flaven

http://w-szufladzie.blogspot.com/
Wszyscy bohaterowie są ważni. Dlaczego mielibyśmy ich pominąć?
Autorka: Parabola

http://written-heart.blogspot.com/
Blog poświęcony jest w głównej mierze na pisaniu krótkich form tekstowych. Pojawiać się będą także inne rozmaitości ze świata.
Autorka: Dusia

http://wszystkiehistorie.blogspot.com/
Używając tylko czterech słów - jest to blog artystyczny. Chcę tu spisywać wszelkiego rodzaju historie miłosne - wymyślone i te, które sama przeżyłam, długie i krótkie, prawdziwe i wyśnione. Wszystkie jednak całkowicie moje.
Autorka: Niepozwolona

http://free-your-mind-mm.blogspot.com/
Zbiór opowiadań o tematyce homoerotycznej opisującej miłość pomiędzy mężczyznami (yaoi).
Autorka: Fumishi

http://porzeczkowysmakyaoi.blogspot.com/
"Miłość to tylko poetyczne określenie pożądania. Ale pożądanie niemające w sobie nic z poezji nie jest godne zwać się miłością" - czyli uczucia pomiędzy mężczyznami, opisane czerwonym tuszem.
Autorka: CLD

http://nie-tylko-yaoi-czlowiek-zyje.blogspot.com/
Trzy kontynuowane opowiadania. Historie nawiązują do różnych mitologii (greckiej i nordyckiej). Moje opowiadania to romanse z domieszką fantastyki. Ze względu na wulgarne i erotyczne treści opowiadania są przeznaczone dla osób dorosłych.
-,,Hellada" to opowieść o grecki bogach i synu Hadesa. Trochę dokładniej? Kłamstwa i intrygi przekraczają granice Olimpu i sięgają aż do Podziemi, królestwa Hadesa. Pan Umarłych odsyła swojego właśnie narodzonego syna do Aten. Niestety, po kilkunastu latach największe i najwspanialsze polis zaczynają spiskować między sobą. W odróżnieniu od Olimpu, na Ziemi wybucha krwawa wojna.
Oczywiście, moje opowiadanie to nie tylko bezduszna walka i polityka. Poza licznymi kłamstwami, intrygami, morderstwami, zasadzkami, walkami i zdradami pojawiać się będzie miłość...
-,,Ragnarok": Rok 2013. Nordyccy bogowie znów powrócili do życia po ostatnim końcu świata... Jednak stracili niemal wszystkie wspomnienia. Ragnarok i wydarzenia go poprzedzające pamiętały jedynie niektóre boginie, które przeżyły Zmierzch Bogów. Jedną z nich jest Frigg. Gdy jej syn ożył, przysięgła uczynić wszystko, aby ten był bezpieczny...
Autorka: Sarabeth M.

http://bazgraj-zeszyt-le.blogspot.com/
"I don't believe the world can't be saved". Wita was pozytywnie nastawiona Ellienka, czująca miętę nie tylko do Azjatów, ale przede wszystkim - do pisania. One shoty, dłuższe opowiadania, akcja, emocje, przygody... Staram się przelać wszystko, co czuję na papier - a czasem jest tego tak wiele, że sama się gubię. Ręce nie nadążają nad myślami i potem powstają w-pół-słowa-urwane-opowiadania. Ale to bazgraj-zeszyt, tu nie musi być wszystko idealnie (chociaż do tego zmierzam).
"- To brzmi jak wyznanie miłosne.
- Fuj!
- No dzięki."
Autorka: LadyEllien

Blog z opowiadaniami różnej maści - przeważnie z gatunku fantastyka, lecz nie tylko.
Autorka: Juliusz

http://opowiadaniazkrainypiewotniaka.blogspot.com/
Romans? Jest. Psychologiczny? Jest. Fantasy? Jest. Przygodowy? Też. A czegoś w ogóle nie ma? Masz niepowtarzalną okazję sam sprawdzić. Śmiem jednak wątpić, ale jeśli jednak czegoś zabraknie, a akurat chciałbyś to przeczytać to niedługo się na pewno pojawi. Więc, czemu by nie zobaczyć?
Autorka: Ameba Q

http://kolorowy-ametyst.blogspot.com/
Zbiór opowiadań yaoi/shonen-ai własnych, z Naruto, Harry'ego Pottera. Wczytaj się w wzruszające, poruszające i romantyczne historie.
Autorka: Kaminaka

http://kilka-slow-o-niczym.blogspot.com/
Zbiór miniaturek, drabbli i dłuższych opowiadań — zarówno tekstów własnych, jak i fanfików. Nie ograniczam się do jednego gatunku, więc równie dobrze są tutaj publikowane opowiadania humorystyczne, jak i literatura grozy. Słowem: znajdziecie tu wszystko, co zawiera się w beletrystyce.
Autorka: Ariadna Gryf

Historie, opowiadania i wiele innych. Przekonajcie się sami co jeszcze możecie to znaleźć.
Autorka: Dream/Nightmare

http://zapiski-samotnicy.blogspot.com/
Życie nie jest tak kolorowe, jak mogłoby się wszystkim wydawać. Świat jest pełen konwenansów, norm społecznych, które w pewien określony sposób tworzą wzór poprawnego zachowania, chcą kształtować rzeczywistość w iluzji bezpieczeństwa. Wskazuje się ideały, za którymi należy podążać, które stają się "wzorem do naśladowania. Zabija się odmienność, specyficzność, fenomen inności, wytykając palcami i wystawiając na piedestał kpiny.
A co, jeśli rzeczywistość tak naprawdę jest zupełnie inna, niż wszyscy chcą sądzić?
"Zapiski samotnicy" to zbiór opowiadań osadzonych w dosyć nietypowej konwencji zakrzywionej rzeczywistości, w której nigdy nie zwyciężają opiewane w poematach ideały: miłość, przyjaźń, uczciwość, poświęcenie, heroizm. Tutaj chęć zmiany przeznaczenia nijak się ma do przerażającej mocy losu, nienawiść króluje nad mocą ludzkich więzi, a negatywne emocje wszelkie kalibru napędzają świat.
Jeśli spojrzymy obiektywnie na "nasz świat", przecież on taki jest, prawda? Okrutny i pozbawiony skrupułów.
Autorka: Amaterasu

http://latajacylos.blogspot.com/
Każda historia jest inna, a każde życie to osobna książka. Czytanie to wspaniała zabawa, ale dopiero kiedy zaczniesz pisać, możesz poczuć jak wielka jest moc wyobraźni.
Ja to wiem i ty też to wiesz. Właśnie dlatego zapraszam cię na mojego bloga. Będziesz mógł zobaczyć jak różne może być życie ludzi,jak bardzo każdy z nas się różni. Nie ważne czy jesteśmy w Nowym Jorku, w Londynie czy w na farmie gdzieś w środku Australii - wszędzie może być ciekawie. Zapoznaj się z moimi opowiadaniami, a trafisz do różnych światów, krain i epok. Spokojnie - zawsze przyjmą cię z otwartymi ramionami.
Autorka: Luna Fin

http://my-little-exo-world.blogspot.com/
Blog o tematyce yaoi poświęcony opowiadaniom o parach z koreańskiego zespołu EXO
Autorzy: Ekipa JLMR

http://osmy-poziom-fantazji.blogspot.com/
Ósmy Poziom Fantazji
Miejsce, gdzie ludzie na linii ognia podejmują najróżniejsze decyzje, miejsce, w którym krwawe walki, baśniowe stwory i piękne księżniczki są na wyciągnięcie ręki.
To właśnie tu, na Ósmym Poziomie Fantazji poznasz i zobaczysz rzeczy, o których nigdy ci się nie śniło. Miej w sobie odwagę i pchnij nieskończone wrota fantazji.
Powodzenia.
Autorzy: Chesshe, Leati

Fanka superbohaterów, fantasy, sci-fi i muzyki metalowej serdecznie zaprasza! Opowiadania, które tu wstawiam, są różnej tematyki. Głównie piszę fantasy, ale nie skupiam się tylko na nim. Mam nadzieję, że komuś spodoba się moja praca. Pozdrawiam! :3
Autorka: comboometga

http://tam-gdzie-harcuja-demony.blogspot.com/
Zwykli ludzie rzuceni w wir niezwykłych wydarzeń, wojownicy starsi niż posady świata, strażnicy porządku, szpiedzy, assassyni, zabójcy o skomplikowanej przeszłości, szukający swego miejsca i dawnych więzi. Krótkie miniatury z grozą w tle, rycerskie romanse i niezapisane nigdzie legendy fantastycznych krain. Wyrywające się na wierzch historie, postaci pragnące przekazać swe losy i urzeczywistnić pragnienia na kartach wieczności. Znane figury w nowych odsłonach, ale też oryginalne sylwetki z własnymi przygodami.
Tworzę, co serce podyktuje umysłowi. Uwielbiam zagłębiać się w stworzone już światy i dawać im własne tchnienie, jak i tworzyć swoje rzeczywistości, których bohaterowie domagają się uwagi. Pragnę napisać romans zwykły, a zarazem na swój sposób wyjątkowy, w świecie fantastycznym, pełnym akcji lub może całkowicie zwyczajnym i dobrze nam znanym. Szukam własnej drogi w literackim świecie, ukazując ciekawym jej przebieg. Staram się tworzyć teksty pełne emocji, które targają postaciami, żywe i prawdziwe, choć przecież fikcyjne. Słowem - znajdzie się tu wszystko, co mi w duszy gra.
Autorka: Rakshasha M.

http://linkdomoichuczuc.blogspot.com/
Witaj, czytelniku, w nowej galaktyce!
Znajdujesz się właśnie w innym świecie, gdzie dyktaturę będzie spełniać Kina oraz Bezimienna. Ciekawi Was, jak wygląda granica pomiędzy pesymizmem a optymizmem? Ha, a może więcej? Jak wygląda zetknięcie dwóch przeciwstawnych pojęć, czyli optymizm z pesymizmem? Nie musisz dłużej żyć w niewiedzy! Zapraszamy Cię do naszego świata! Śmiało, nie wstydź się! Przyczynimy się do tego, abyś znalazł coś dla siebie, obiecujemy! O, tak. Wyciągnij rękę przed siebie i bez żadnych barier wejdź do naszego świata, nie pożałujesz!
Autorka: Kina i Bezimienna

http://opowiadaniamidori.blogspot.com/
Twory małej zielonej kuleczki. Sny, marzenia i wymysły rozpisane na rozdziały. Zapraszam
Autorka: MidoriZielona

http://merkuriuszka-opowiadania.blogspot.com/
Jest to zbiór opowiadań LGBT. Wśród nich pojawiają się opowiadania własne jak i Fanfiction.
Dla przykładu:
„Zakazany dotyk” i inne z nim powiązane serie.
Nawet w świecie zabójców, gdzie wszelkie uczucia są zabronione, pojawiają się wyjątki, które zaczynają burzyć ten obojętny świat. Jak się potoczą losy tych osób? Czy uczucia będą zgubne? Może jednak warto będzie zaryzykować?
„Syn Hadesa i Persefony” oraz inne pokrewne serie (Aemulus Shadowstep i Aniketos, zwiastun zagłady).
Nie łatwo jest spełnić wymagania rodziców. Szczególnie, gdy jest się synem Hadesa. Od samego początku Aniketos wie, że jego przeznaczeniem jest zagłada wszystkiego i wszystkich. Przez lata próbuje je zmienić. Niestety bezskutecznie. W końcu wszystko kiedyś upadnie. Pomimo tego nie poddaje się. W przeciwnym razie straciłby wszystko to, co kocha. Czy może zmienić swoje przeznaczenie?
Autorka: Merkuriuszka

http://spisane-czarnym-atramentem.blogspot.com/
W życiu nadchodzi taki czas, kiedy kompletnie nie wiesz, co masz ze sobą zrobić. Za dużo wolnego sprawia, że wpadasz na świetne pomysły, zaczynasz pisać i… wychodzi z tego jedna, krótka historia. Ja postanowiłam umieścić je wszystkie właśnie w tym miejscu. Tak, znajdziesz tu większość cząstek składających się na moją osobę, więc - czytając - baw się dobrze!
Autorka: Elly

Morning Mug nie jest właściwie blogiem, a zbiorem opowiadań mających na celu zainspirowanie swoich Czytelników, lub po prostu umilenie ich wolnego czasu. Funkcjonowanie bloga jest jednak całkowicie zależne od zainteresowanych nim osób. Wszelkie propozycję na temat powstających opowiadań, zamieszczonych tam materiałów - ,a nawet wysyłane na e-mail kontynuację historii danych bohaterów, są nieodłącznym elementem Naszego blogowego "kubka inspiracji".
Autorka: Louise

http://trup-w-kieszeni.blogspot.com/
Zbiór kości z wielmożnego trupa rzucony psom na pożarcie. Czy jesteś na tyle odważny, aby wejść, powstrzymać hordę głodnych zwierząt i uchronić poszczególne części szkieletu przed całkowitym zniszczeniem?
Autorka: Shadnex

http://the-best-friends-are-in-my-soul.blogspot.com/
Wejdź w krainę wyobraźni i odnajdź się w roli cichej dziewczyny, jakimi są bohaterki moich opowiadań..
Autorka: Joanna Kaleta

http://rzeka-opowiesci.blogspot.com/
Zbiory opowiadań na różne tematy. Fragment jednego z nich: „W końcu wyławiam spojrzeniem moją siostrzyczkę. Moje kochane maleństwo. Na miękkich nogach podchodzę bliżej. Ciężko oddycha, patrząc otępiale na sufit. Na jej białej koszulce przeziera czerwona, powiększająca się plama. Zdejmuję opaskę z ramienia i zakładam ją na ranę. Basia przygląda się mi z apatią, po czym wydaje z siebie ostatnie tchnienie. Chlipię, gdy zamykam na zawsze jej dziecięce oczy. Gdybym wtedy wzięła siostrzyczkę ze sobą, to z pewnością by dalej żyła…”
Autorka: Sovbedlly

http://niktniejestzastarynaopowiesci.blogspot.com/
Nikt nie jest za stary na opowieści. Nie na opowieści z tego bloga, które trafią do nastolatków i ludzi starszych. Bohaterowie są różnorodni tak, jak i ich przeżycia i uczucia jakich doznają.
Między innymi historia 18-letniej Alex, która walczy o wolność ludzkości na Ziemi zaatakowanej przez cyborgi, TooLate- dziewczyny, która żyje w świecie gry, podróżuje za jej pomocą i likwiduje swoich wrogów po drodze spotykając świetnych ludzi. Opowieść o Akademii Nadludzkich Istot gdzie Anioły i Demony uczą się jak żyć i nie zniszczyć przy tym całej planety.
A to dopiero początek mojej twórczości! Zapraszam!
Autorka: Creativum

http://parchmentonthescreen.blogspot.com/
Czego szukasz? Fan fiction o Igrzyskach Śmierci czy Harrym Potterze, może opowiadań o fabule wymyślonej samodzielnie? Może chcesz też czasem zerknąć na przemyślenia osoby, która to wszystko pisze? Tak? W takim razie dobrze trafiłeś lub trafiłaś! Zapraszam na bloga "Pergamin na Ekranie", gdzie znajdziesz wszystko, co pasjonuje osobę uwielbiającą literaturę (oraz psychologię)!
Autorka: Ola Alx vel Assie (vel Ulysses)

http://sonyume-no-monogatari.blogspot.com/
Po co zakładać wiele blogów dla wielu opowiadań skoro można je wszystkie wcisnąć w jeden? Son Yume no Monogatari to właśnie jeden z takich blogów. Fanficki, oryginalne opowiadania i one-shoty.
Autorka: Son Yume

http://huracanum.blogspot.com/
Huracanum z łac. huragan — to blog, który jest zbiorem rozwianych myśli. Będą pojawiać się na nim krótkie teksty, opowiadania, felietony i inne. Taki ot co, miszmasz artystyczny.
Autorka: Sasame Ka

- „Dotyk Pióra” -
Publikuję tu wszystkie moje potworki – małe i te większe, bez środka lub zakończenia, niekiedy wyrwane gdzieś ze środka pięknej opowieści, która leniwie czeka na podarowanie szansy. Nie narzucam sobie absolutnie niczego, pozwolę wyobraźni kreować wszystko wedle jej woli i być może pewnego dnia uda mi się tchnąć prawdziwie życie w to, co poznacie w kruchych fragmentach.
Autorka: Drayle

http://myszy-i-ludzie.blogspot.com/
Zbiory opowiadań różnorakiej tematyki, łącząca się w jeden wspólny świat. Myśli i miniatury historii, od długich do krótkich.
Autorka: Gall

http://opowiadania-siodemki.blogspot.com/
Blog posiada obecnie dwie historie, któe są kontynuowane. Jedną z nich jest opowiadanie, pt:"Aniele Skrzydła". Oto opis: Życie Marcina nie należy do najłatwiejszych. W wieku piętnastu lat jego rodzice się rozwiedli, a on został zmuszony do zamieszkania wraz z ojcem u jego nowej macochy. Teraz musi opiekować się swoją nową siostrzyczką i w jakiś sposób poradzić sobie z nastoletnimi problemami.
Autorka: Siódemka

http://blue-oneshots.blogspot.com/
Zbiór dłuższych i krótszych oneshotów z różnych fandomów (głównie Haikyuu, Free, Boku no Hero Academia, Giant Killing, Naruto), lecz nie zabraknie także opowiadań własnych.
Autorka: Blue

http://historiepisanepiorem.blogspot.com/
To blog, na którym komedia współgra z dramatem, a romans przeplata się z walką o przetrwanie. Jako jego autorka nie trzymam się jednego gatunku ani tematu. Wciąż eksperymentuję, spisując to, co zrodzi się w moim umyśle pod wpływem natchnienia. Jesteś ciekaw/a, jak mi to wychodzi? Przekonaj się sam/a!
Autorka: Karolina Bluszcz

http://biale-pioro.blogspot.com/
Tajemnicze białe pióro stało się zagwozdką niejednego człowieka. Wielu starało się odgadnąć czym lub kim jest. Mieli różne pomysły, ale żaden nie okazał się prawdziwy. Może Ty podejmiesz wyzwanie?
Autorka: Aleks

http://full--of--fantasy.blogspot.com/
Do kociołka dodałam mnóstwo pomysłów i szczyptę magii. Do tego trochę chęci i pomocy przyjaciół. Poza tym garstka prawdziwych emocji. Nie zapomniałam o najważniejszym - jak najwięcej fantazji.
Autorka: Natalka554

http://mylittlehell.bnx.pl/news.php
MyLittleHell jest zapełnione przeróżnymi maści i treści opowiadaniami. Jest to strona www, gdzie przeniosłam lata temu wszystkie moje opowiadania z onet i wrzuciłam właśnie do mojego małego piekła, gdzie nadal wytwarzam w czeluściach mojego komputera nowe twory z pomocą odmętów zrypanej psychiki. Fani różnych znanych (np. Harry Potter, Naruto, Kuroshitsuji) oraz mniej (własne twory, YuGiOh, Shaman King, Seimaiden) znajdą na pewno kącik dla siebie w mym piekiełku.
Autorka: TobiMilobi

http://noemiharpia.blogspot.com
Na blogu znajdziecie jedno party jak i rozdziałowe historie homoerotyczne.Głównymi bohaterami moich opowiadań są wokaliści 1D i bohaterowie serialu Teen Wolf.
Autorka: noemiharpia

http://poddaszkiem.blogspot.com/
Blog poświęcony moim opowiadaniom, zajrzyj, a przekonasz się czy warto.
Autorka: Pod daszkiem

http://bezoweopka.blogspot.com/
Zagubiona w rzeczywistości, lekko stuknięta malarka i jej przedziwne, autorskie opowiadania i fanfiki z uniwersów przeróżnych. Dla osób lubiących dzieła nieoczywiste, nutkę tajemnicy i brak odpowiedzi na najważniejsze pytania.
Autorka: Beza

http://zbiorekopowiadan.blogspot.com/
Miejsce na opowiadania, miejsce pełne wyobraźni i historii z bohaterami, których pokochacie bądź znienawidzicie. Kilka fanfików, kilka autorskich opowiadań, a wszystko autorstwa placka życiowego.
Autorka: Kimi

Opowiadania z mojej zwariowanej główki. Zajrzyj a przekonasz się jak dużo łączy cię z bohaterem.
Autorka: Patrycja G.

http://niuch.blogspot.com/
Zbiór opowiadań wszelakich - od fanficków po teksty całkowicie autorskie. Panuje tu wielogatunkowość, choć zdecydowanie są to teksty dla osób lubiących przemyślenia i refleksje. Zapraszam do świata historii, które zadadzą wam wiele pytań i pozostawią bez konkretnych odpowiedzi.
Autorka: Irysek

http://blog-na-blogspocie.blogspot.com/
Lubisz szalone rzeczy? Wszystko i nic? Jesteś miłośnikiem różnorodności? Blog na blogspocie to miejsce dla Ciebie! Od parodii, przez historię prawdziwą Juranda ze Spychowa, po wszelakie dramy.
Autorka: Katechi

Hej, hej! Psst! Zatrzymaj się na chwilę! Zgubiłeś się? Nie wiesz, co ze sobą zrobić? Błądzisz? Mam dla ciebie coś, co powinno ci się spodobać!
Ulotne historie to zbiór opowiadań, które stworzyłam kiedyś lub tworzę nadal. Znajdziecie tu romanse, opowiadania młodzieżowe, ale i nie tylko.
Chodź ze mną, pokażę ci co mam. Uwierz, spodoba ci się.
Autorka: bookprisoner

http://gadziepioro.blogspot.com/
Zbiór zakamuflowanych obrazów rzeczywistości. Przedstawiają różne gatunki, mają różną atmosferę, są o różnych rzeczach i z różnych perspektyw. Tworzone z miłością i szacunkiem do słów. Czasem spisane na czysto przez jedną noc, zamiast snu, czasem zrodzone w mękach twórczych z płaczem, tysiącem poprawek i wydeptywaniem ścieżek w podłodze.
Autorka: Xej

http://nataopowiada.blogspot.com/
Niezwykłe historie czasem zaczynają się naprawdę zwyczajnie. Nieważne na pozór wydarzenie, coś nie istotnego, może doprowadzić nas nas środek morza wyobraźni. Morza tak szerokiego i tak błękitnego, aż ciężko w to uwierzyć. Takie właśnie opowieści postanowiłam spisywać na swoim blogu. Sporadycznie pojawiać się może również fanfiction z "Sherlocka".
Autorka: Natulusia

http://miniaturkidosme.blogspot.com/
Zapraszam na bloga z miniaturkami potterowskimi! Znajdziesz tu pairingi kanoniczne i niekanoniczne, zaskakujące bądź zupełnie powszechne, kompletnie wymyślone lub te dobrze znane. Czytałeś kiedyś opowieść o Dolores Umbridge i Albusie Dumbledore? Czy poznałeś Cytrynowe Piwo i jego tajemnicę? A może na równi Severusem Snape'm nie możesz usiedzieć z niepewności z powodu, jak się na pierwszy rzut oka wydaje, listów? Nie? W takim razie zapraszam na Miniaturki DOSME- Doskonale Oddające Szaleństwo Mojej Egzystencji!
Autorka: BellatriXObserwatorzy