piątek, 10 sierpnia 2012

Młodzi Tytani

Rudowłosa dziewczyna, piękna, młoda, radosna, ale za razem tajemnicza. Jakim cudem potrafi wyciągnąć z ciebie wszystko, czego chce, sama przy tym nie ujawniając niczego? Kori, tak brzmi jej imię. Dlaczego dołączyła do krucjaty Robina, Bestii, Cyborga i Raven? Dowiedz się...
Autorka: Scary Girl

http://mlodychliga.blogspot.com/
Minęły dwa miesiące odkąd Wolly zginął. Życie toczyło się dalej, ale bez niego nic nie było już takie samo. Artemis nie załamała się i dzielnie broniła świata za maską Tygrysicy, lecz w środku nadal nosiła bliznę po stracie ukochanego. Nightwing nie wrócił z urlopu. Po mimo usilnych nalegań Batgirl utrzymywał, że musi odpocząć od „bohaterowania”. Marsjanka i Superboy tworzyli zgrany, aczkolwiek wybuchowy duet. Aqualad ponownie dzierżył brzemię dowódcy. Jak zwykle, spisywał się świetnie. Kochał pomagać ludziom i służyć swojemu królowi. Pozostali też jakoś sobie radzili. Impuls został następcą Małego Flasha. Nie czuł się dobrze w kostiumie poległego bohatera. Ciągle miał nadzieję, że Wolly wróci. Jednak szansę na powrót Westa były bardzo znikome. Jak Artemis poradzi sobie po śmierci ukochanego i co odkryje? Czy związek Marsjanki i Superboy’a przetrwa? Czy Dick powróci do roli Nightwing’a? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie na blogu o Lidze Młodych.
Autorka: Mistral Wind

http://julia10blog.blog.pl/
Z pozoru zwyczajna nastolatka, do czasu kiedy poznaje... Młodych Tytanów. Dołącza do ich drużyny i wiedzie żywot superbohatera. Posiada moc, którą musi opanować. Po pewnym czasie przyzwyczaja do tego życia, a tęsknota za rodziną maleje. Okazuje się jednak, że jej rodzice adoptowali ją. Od tamtego czasu zupełnie się zmienia. Nocą przychodzi do niej jej prawdziwa matka i... teraz już wie kim jest naprawdę. Jak potoczą się losy głównej bohaterki?
Autorka: Julia89

http://teentitans-megan.blogspot.com/
Podobno jeden człowiek nie może żyć pod dwoma imionami. A co jeśli ma dwie twarze?
Gdybyś minął ją na ulicy, wygląda jak przeciętna dziewiętnastoletnia dziewczyna; długie czarne włosy, beznamiętne spojrzenie i ciemne ubrania. Nie przeszłoby ci nawet przez myśl, że jest zabójcą i szpiegiem, śmiertelnie niebezpieczną osobą.
Z drugiej strony, towarzyski siedemnastolatek, o rozczochranych włosach, z poczuciem humoru i idealnymi stopniami w szkole. Nigdy nie pomyślałbyś, że w nocy zakłada maskę i biegnie ratować swoje miasto.
"Wiesz o człowieku tylko tyle, ile zechce ci o sobie powiedzieć"
Autorka: Anguś A


Obserwatorzy