piątek, 24 sierpnia 2012

Teen Wolf

Po dwunastu latach nieustannej tułaczki Eleanor Roberts wraca wreszcie do domu. Ma nadzieję, że w znajomym miejscu zdoła nie tylko odnaleźć szczęście oraz wyleczyć złamane serce, ale i zaplanować zemstę na tych, którzy odebrali jej kogoś, kto do niej należał, a kogo obiecała chronić przed całym światem.
Cały swój czas dzieli pomiędzy rodzinę i mężczyznę, który ponownie zjawił się w jej życiu. Czy zaślepiona cierpieniem i pragnieniem rozlewu krwi, zdoła przynieść ulgę wszystkim tym, na których tak bardzo jej zależy? Czy zdoła naprawić ich zranione dusze? Czy pozwoli na to by i ona została uleczona?
Autorka: Flaven

http://dzieci-dzikiego-swiata.blogspot.com/
Dewizą rodziny Argent jest: "Wychowujemy synów za żołnierzy, a córki na przywódczynie." Po dziesięciu latach do Beacon Hills wracają dwie siostry, a wraz z nimi serie niefortunnych zdarzeń. Nowa pula śmierci, biegający samopas Berserkerzy i panterołaki. Kim jest Fenriz Stark? Czy morderstwa Talii Hale i Lorraine Martin były powiązane? I co wspólnego z tymi ludźmi miała Claudia Stilinski?
Autorka: Feniks

http://chwycic-wilkolaka-za-kly.blogspot.com/
Przedstawiam historię 16-letniego Stilesa, który w szkole przechodzi przed istne piekło. Zakochany w swoim prześladowcy stara się normalnie żyć, pomimo ciągłych kiblowych starć z Derekiem i jego bandą. Stiles Stilinski nie wie jednak, że nadciąga burza z piorunami, której celem jest wywrócić życie mieszkańców Bacon Hills do góry nogami, a zadaniem tego niepozornego chłopaka jest ich wszystkich uratować, w tym samym czasie stawiając czoła nieodpowiedniej miłości.
Autorka: Grzesieg G.

http://susan-teentitans.blog.pl/
Młodzi Tytani, grupa bohaterów pilnująca porządku w Jump City, wiedzie normalne życie... Jeśli normalnym można nazwać wyruszanie na misje przepełnione brutalnością i pranie tyłków przestępcom. Jest tylko jedno ale noszące imię Susan Wilson, które obróci ich życie o 180 stopnii. Co ta urocza osóbka oraz los dla nich przygotowali?
Autorka: Susan


Obserwatorzy