piątek, 31 sierpnia 2012

Xiaolin Showdown

http://inna-wersja.blogspot.com/
Historia alternatywna. Wojownicy Xiaolin przegrywają swą wolność w pojedynku z księciem ciemności i muszą odtąd mu służyć. Jak odnajdą się w nowej rzeczywistości?
Szczypta(a właściwie garść) romansu bardzo niepopularnego, nieco krwi, potu i innych brzydkich rzeczy.
Autorka: Raylie

http://chamiko-oneshots.blogspot.com/
Jest to jedyne w polskiej blogsferze miejsce, w którym żądni nietuzinkowych historii czytelnicy spotkają się ze zbiorem najlepszych opowiadań o bohaterach serialu Xiaolin Pojedynek Mistrzów. Tematyka jest jasno określona, jako że dotyczy tylko i wyłącznie pary Chamiko, czyli pobierającej nauki w tybetańskim klasztorze wojowniczki ognia oraz jej śmiertelnego wroga: księcia ciemność Chase Younga. Czekają na Was najróżniejsze historie, wariacje i „inne wersje” uporządkowane według czterech głównych kategorii: mocno erotyczne, dramat, psychologiczne, komedia.
Zniewalające z nóg opisy, naturalne dialogi, ścisła charakterystyka bohaterów ze szczególną koncentracją na ich psychice, a także pragnieniach dyktujących zachowania i postawy to tylko nieliczne walory naszego bloga, które powinny zachwycić zarówno starszych fanów serialu, jak też tych niemających o fandomie bladego pojęcia.
Autorki: Layali&Raylie

http://las-smoka.blogspot.com/
Ogień, kamień, stal i beton – oto, co tworzyło biocenozę Państwa Środka. Zawodzeniem lasu nikt się nie przejmował, głowy mieszkańców zajmowały jak zawsze ważniejsze problemy. Na przykład przegrane bitwy z wojskami białych diabłów zza morza, susze dewastujące zboża, epidemie dziesiątkujące ludność, bunty wprowadzające chaos. Co najstraszniejsze: cesarz dynastii mandżurskiej – Syn Niebios – abdykował, ziemię zaś spowił opar wieku zdominowanego wojnami światowymi.
Najstarsze na ziemi cesarstwo upadło, dokładnie tak jak niegdyś las.
Autorka: Raylie

http://heylin-beast.blogspot.com/
Opowiadanie jest swoistym dramatycznym love story, pisane dla fanów parringu Chamiko. Fabuła nie jest długa ani bardzo pomysłowa; rozdziały obrazują to, co sama chciałabym przeczytać o tym parringu, a więc wkładam większą część swojego serca podczas pisania. Mnisi są nieco starsi, a za głównego bohatera robi Chase. Umieszczone tu teksty nie są przychylne tym, co nie lubią się denerwować czy mieć wypieków na twarzy od czytania scen erotycznych.
Autorka: Layali Namit

http://heylin-mafia.blogspot.com/
Orężem mafii są ogromne złoża pieniędzy, pozwalające pozyskać wpływ i wreszcie niekwestionowaną władzę. Chase Young, ojciec mafii Heylin, prowadzi ją na sam szczyt, a jego siła zmusiła samego prezydenta Tohomiko do schylenia karku i przedstawienia oferty współpracy wierząc, iż zawsze należy trzymać z najlepszymi. Jego oferta była wyjątkowa, wręcz nienaturalna, bo za możliwość bycia po tej samej stronie, chętnie sprzedał gangsterowi własną córkę - Kimiko. Jak się okazuje, dziewczyna z umysłem wypranym z poczucia moralności, gotowa jest służyć Chase'owi, wyjść za niego i pokochać go całym sercem.
Autorka: Layali N.

http://gwiazda-hanabi.blogspot.com/
Odrzucające niektóre konwencje literackie opowiadanie, którego realia dzieją się w świecie rządzonym przez straszliwe Imperium, a pijący eliksiry ze smoków Imperator swoją złą magią zatruwa środowisko, czyniąc je brzydkim dla oka i w efekcie przyczynia się do narodzin wirusa. Kimiko Tohomiko stanowi ten pierwiastek ludzkości, któremu zdrowie dopisuje, acz potępione życie boryka się z ciężkimi warunkami. Przez cały czas pielęgnuje resztki swego honoru i dopieszcza marzenie o zemście, gotowa zrobić wszystko, byle uciec przed szukającym jej władcą świata. Zwłaszcza, gdy dowiaduje się, że ten wyrusza w świat, by znaleźć swą towarzyszkę życia…
Autorka: Layali N.

http://klasztorxiaolin.blogspot.com/
Zwój 786
Wiele tysięcy kilometrów od miejsca w którym teraz się znajdujesz, istnieje pewien buddyjski klasztor ukryty pomiędzy wysokimi górskimi szczytami. Nie jest on jakoś pilnie strzeżony lecz pozory mylą. Tam w tym najbardziej niedostępnym miejscu szkoli się czwórka dzieci nieprzypadkowo wybranych przez los. Powiedziałem dzieci? Miałem na myśli wojowników którzy nie raz dowiedli swoich nadludzkich umiejętności i oddaniu sprawie jaką to jest chronienie całego świata przed złymi siłami, które tylko czekają na ich nieprzemyślany ruch. Zło nieustannie rośnie w siłę i coraz mocniej zaciska pętlę na szyi Xiaolinu. Czy jest szansa na uratowanie świata przed złem? Czy młode Xiaolińskie smoki podołają temu zagrożeniu? Jak potoczą się ich losy i los całej ludzkości? Czy czeka nas 1500 lat ciemności?
M. Dashi
Autorka: Raimundo

Czwórka przyjaciół szkoli się na smoków żywiołów w pewnym klasztorze. Szkolą się w sztukach walki jak i panowaniem nad własnym żywiołem. Chronią świat przed złą stroną zwaną Heylin, walczą z nimi o przedmioty, które mają wielką moc.. są to Shen Gong Wu.
Autorka: Kippller


Obserwatorzy