czwartek, 18 kwietnia 2013

Bleach

http://arrancarno6.blogspot.com/
Wesołe przygody Grimmjowa Jaegerjaqueza, Arrancara o jakże miłym, przyjaznym usposobieniu (Żartowałam, Grimmy, to był tylko żart! *zasłania się rękoma i 'nogoma'*) SPROSTOWANIE*: Arrancara o wyjątkowo perfidnej, drapieżnej naturze, Króla Hueco Mundo (znaki rozpoznawcze: sztuczna szczęka, dziura w brzuchu (na wylot) i szyderczy uśmiech na stałe przyklejony do wyżej wymienionej wrednej i przystojnej mordy) i Ikari "Hagane" J. - kapitan ósmego oddziału, byłej oficer w służbie Kyoraku, zapalczywej, porywczej istoty, która zaprzęga całą swoją dywizję do pędzenia tajemniczych mikstur (wykazujących znamiona mocno procentowych) w podziemiach swoich baraków; nieprzewidywalnej i podejrzanej ze względu na swoje niebieskie wlosy i mało ugodowy charakter.
*Sprostowanie dodał prawnik Wilczego, której połamane obie ręce nie pozwoliły na dodanie go osobiście. Wszelkie podejrzenia o próby wazeliniarstwa są jak najbardziej słuszne - Wilczemu zależy na tym, by zachować chociaż zdrowe nogi.
Autorka: Wilczy

http://swiatbleachwmoimwydaniu.blogspot.com/
Opowiadanie nie będzie tylko i wyłącznie koncentrować się na wątkach romantycznych, które owszem pojawią się, ale nie będą najistotniejsze, tylko również w dużej mierze na psychologii bohaterów, na synkretyzmie światów i na budowaniu relacji ze światem przez bohaterów. Pewne elementy będą się różnić od anime, w szczególności elementy świata przedstawionego.
Autorka: theDaggg

Obserwatorzy