czwartek, 4 lipca 2013

Arrow

Część Starling City została zniszczona przez armię Slade'a Wilsona. Zaginęła Thea Queen i chodzą słuchy, że Malcolm Merlyn nadal żyje. Czy te dwie sprawy coś łączy? Były miliarder Oliver Queen uważa, że zrobił wszystko co było trzeba by ocalić swoje miasto. Team Arrow bada sprawę tajemniczej postaci jaką jest Marcus Black. Odkrywają oni, że ów mężczyzna jest powiązany z Malcolmem Merlynem i Ra's al Ghul. Wraz ze swoją drużyną Oliver odkrywa, że wszyscy najbogatsi ludzie na świecie od czasu do czasu zbierają się w Central City, aby omówić kilka ważnych spraw. Tym samym Queen wraz ze swoimi przyjaciółmi trafia do CC aby rozwikłać zagadkę tajemniczej organizacji „Veritas”. Jak się później okazuje „Veritas” jest tylko małym problemem, trzeba najpierw wziąć łuk i uratować świat, pomocnikiem okazuje się być Barry Allen, który już wybudził się ze śpiączki.
Autorka: Crossover

http://black-canary-arrow.blogspot.com/
Starling City miasto grzechów i tajemnic. Wydawało by się ,że Oliver Queen i jego rodzina moją w nim najwięcej tajemnic i grzechów . Prawda jest taką , że to Laurel Lance ma najbardziej zatrute serce . Po zaginięciu siostry i Olivera wyjechała z miasta by odpocząć ,lecz w tedy narodził się jej ,, demon" ,który nie spocznie póki się nie zemści . Co się tam tak naprawdę wydarzyło , w tym okresie ? I do czego będzie zdolna Laurel by zniszczyć to co ją zabija ? Tak naprawdę to mały problem . Prawdziwe zło dopiero nadejdzie nie każdy mu sprosta.
Autorka: Radosna

http://arrow-olicity.blogspot.com/
Zbiór fanowskich opowiadań Olicity. Miłość. Rodzina. Przyjaźń. Marzenia wielbicieli Olivera i Felicity.
Autorka: Justine W. Lucy

http://even-evil-never-sleeps.blogspot.com/
Na tym blogu znajdziecie opowiadania z serialu Flash i Arrow . Każdy z was zapewne kojarzy oba te seriale więc
oba zostały przez nas połączone . W opowiadaniu pojawiają się dwie główne bohaterki Crystal Jones / Wells i Roseanne Evans / Wells . Te oto dziewczyny są córkami Harrisona Wells'a jak i super bohaterkami posiadającymi moce o których jeszcze się wam nie śniło. W opowiadaniu pojawiają się wszyscy ,którzy występują w obu serialach.
Serdecznie Zapraszamy .
Autorki: Adrianne i Aquidia


Obserwatorzy