czwartek, 15 sierpnia 2013

Multifanfiction


Jeżeli lubisz od czasu do czasu przeczytać coś krótszego, nie ograniczasz się do jednego fandomu, a na widok slashu nie uciekasz z krzykiem, to ten blog może zapewnić ci całkiem sporo rozrywki!
Występujące obecnie fandomy: Harry Potter, Naruto, Sherlock, Tolkien.
Autorka: Myst

http://fandomowe-opowiadania-by-nique.blogspot.com/
Piszę, bo to lubię. Piszę, bo mam pomysły. Piszę fanfiction, bo te pomysły dotyczą przede wszystkim światów i osób z moich ukochanych książek.
Na blogu znajdują się głównie miniaturki.
Jeśli chcesz poczytać o tym, co mogło się wydarzyć, zapraszam do mnie!:)
Autorka: Nique Em

Chorwacja jawi nam się jako raj, miejsce na idealne wakacje. Ale każde miejsce na Ziemi ma swoje dobre i złe strony. Inspektor Zenigata dowie się o tym już wkrótce dzięki tajemniczej agentce Nui.
Autorka: Eris6

http://ostatniamysl.blogspot.com/
Klara całe swoje życie spędziła w szpitalach. Lekarze nie wiedzą co jej jest. Już dawno straciła wiarę w to, że przeżyje. Kiedy sądzi, że wreszcie jej życie dobiega końca, staje się cud. Klara uświadamia sobie, że nie chce umierać. Ale czy nie jest już za późno?
Autorka: Kot Książkowy

Rok dwa tysiące siedemnasty sprowadza do Szkoły Magii i Czarodziejstwa nowe osobistości. Wielka Brytania nie jest jednak bezpieczna. Zrodził się nowy wróg. Ministerstwo musi zmierzyć się z nie lada wyzwaniem; dopilnować, by zło ze świata czarodziejów nie przedostało się i nie zapanowało nad szarą codziennością świata mugoli.
Czy istnieje klątwa, o której wiedzą tylko wtajemniczeni? Harry Potter udowodnił, że jest to możliwe. Ale co należy zrobić, gdy Harry Potter znika w niewyjaśnionych okolicznościach? I dlaczego, do cholery, Mycroft Holmes usilnie próbuje rozdzielić Sama Winchestera i Lucyfera Morningstara?
Autorka: samifxr


Obserwatorzy