czwartek, 15 maja 2014

Pokemon

Kyle zamieszkuje Azalea Town, kiedy kończy szkołę postanawia wyruszyć swoją podróż pokemon. Robi to wbrew swoich rodziców, dlatego żeby móc dalej realizować się jak trener musi dostać się do srebrnej Ligii, co nie jest prostym zadaniem. W czasie podróży zbiera nie tylko doświadczenie trenerskie, ale także życiowe, które pomaga mu stać się silniejszym i wreszcie dorosnąć.
Autor: Kyle_93

http://pokewolucja.blogspot.com/
Jack jest dwudziestoletnim, spełnionym trenerem pokemon. Jednak pod wpływem traumatycznych przeżyć wraca do domu, gdzie zaszywa się na rodzinnej farmie. Z depresji ratuje go jego przyjaciel - Matthew. Wraz z przyjacielem Jack odnawia swoją podróż. Tym razem, by pomóc w tajemniczej misji profesorowi Rowanowi. To pozwala Jackowi odkryć swoje prawdziwe przeznaczenie, albowiem nad pokemonowym światem zebrały się czarne chmury.
Autor: Kyle_93

http://michcioxblog.blogspot.com/
Główny bohater Michał Zoldrey zamieszkuje miasteczko Littleroot w regionie Hoenn, w wieku 11 lat jego dom zostaje spalony co skutkuje przeprowadzką do Kanto - Alabastii. Rok później jego ojciec ginie podczas ekspedycji. W wieku 15 lat Michał w końcu otrzymuje pozwolenie na upragnioną podróż, poznaje Pokemona który zmienia całe jego życie. Podczas podróży doświadcza na własnej skórze jakim okrutnym i nieprzewidywalnym miejscem jest świat. Mimo to skrupulatnie dąży do zostania mistrzem i nie stroni od pomocy potrzebującym, a co najważniejsze przyjaciołom.
Autor: MichcioxBlog


Obserwatorzy