sobota, 19 lipca 2014

Czasy Harry'ego

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu zadał sobie pytanie: co by było gdyby…?
Główna bohaterka - Ginny - zapada w śpiączkę wywołaną specyfikiem podanym przez jej największego wroga - Alecto Carrow. Cała historia nie dzieje się naprawdę, ma ona miejsce tylko w głowie rudej dziewczyny. Ma ona możliwość dowiedzieć się, jak wyglądałoby jej życie, gdyby osiemnaście lat temu wszystko potoczyło się inaczej.
Czy wychowanie we wczesnych latach dzieciństwa ma duży wpływ na to, jakimi ludźmi będziemy w przyszłości? Czy aby na pewno traktujemy rodziców jako wzór do naśladowania? Ile cech jesteśmy w stanie odziedziczyć w genach? No i w końcu, czy potrafilibyśmy pokochać te same osoby bez względu, jakie wartości będą dla nas najważniejsze?
Autorka: Piškotová Kouzelnice (Elfaba)

http://zycie-zartem-jest.blogspot.com/
Historia opowiada o Ginny Weasley, która została porwana przez śmierciożerców. Chcieli wyciągnąć od niej informacje dotyczące Harry'ego, jednak kiedy zrozumieli, że ona nic nie wie, potraktowali ją jak zabawkę. Pod wpływem obrażeń dziewczyna straciła pamięć. Obudziła się w domu Severusa Snape'a, który cudem uniknął śmierci. Jednak pewnego dnia zjawia się Hermiona, która psuje cały sielankowy obraz. Jaka drogę wybierze Ginny? Czy będzie chciała poznać swoich rodziców, czy może zostanie z Severusem?
Autorka: Piškotová Kouzelnice (Elfaba)

http://serce-wybranca.blogspot.com/
Harry Potter zabił Voldemorta, a potem padł na ziemię. Diagnoza była bezlitosna – Wybraniec nie miał serca, wycięto mu je kilka miesięcy wcześniej i nie obudzi się, póki organ nie wróci na swoje miejsce. I tak rozpoczyna się historia Ginny Weasley, która zrobi wszystko, aby odzyskać ukochanego. Przeszukuje najważniejsze dla niego miejsca, jednak nie spodziewa się, że los postawi przed nią tyle kłopotów i... innego mężczyznę, który po śmierci żony nie może zaznać spokoju.
Autorka: Piškotová Kouzelnice (Elfaba)

http://mrs-zabini.blog.onet.pl/
Historia niezwykła o bardzo niezwykłej kobiecie doświadczonej przez życie. Po skończeniu nauki w Hogwarcie, Ginny stała się całkiem inną osobą. Tuż po wielkiej bitwie zerwała z Harrym Potterem, który kilka lat później niespodziewanie zaręcza się z Cho Chang. Ron i Hermiona biorą ślub, a Ginny zostaje matką chrzestną ich dziecka. Wydawałoby się, że jej życie będzie nudne i pełne rutyny i było takie, dopóki nie została przeniesiona do biura Ministra Magicznych Gier i Sportów, którego szefem jest niezwykle przystojny i charyzmatyczny Blaise Zabini, który budzi w dziewczynie mieszane uczucia. Jak potoczą się losy tej dwójki? Co się z nimi stanie, skoro przyciąga ich do siebie magiczna więź?
Autorka: Chesire

http://violent--storm.blogspot.com/
Poznajcie Alyosn Crumley. Jest ona mugolką, która nie ma pojęcia o magii. A może inaczej – zna ją wyłącznie z bajek i innych fantastycznych opowieści, które nie mają racji bytu w realnym świecie. Jednak pewnej nocy wszystko się zmienia; jej światopogląd zostaje zaburzony. W dodatku zostaje skazana na towarzystwo pewnego tajemniczego czarodzieja, do którego ma mieszane uczucia. Czy będzie w stanie zaufać nieznajomemu i uwierzyć w magię? Opowieść o zaufaniu, niebezpieczeństwie, tajemnicach, samotności.
Autorka: Legilimencja

http://pojmanyumysl.blogspot.com/
Jest to dość dziwne opowiadanie. Nie znajdziesz w nim miłości. Główną bohaterką jest jedenastoletnia dziewczynka - Ginny Weasley.
Wszystko opiera się na przywiązaniu do kogoś, kto nie ma nawet materialnej postaci.
Bo jak można zaprzyjaźnić się ze wspomnieniem?
Autorka: La vérite

http://zycie-astorii-malfoy.blogspot.com/
Historia jest o młodej kobiecie, która jest czarodziejką z rodziny arystokratycznej. Astoria Greengreass. Rodzice dziewczyny postanowili ją wydać za mąż za Dracona Malfoya, aby mogła wieść dobre życie w dobrobycie. No ale czy przymus do małżeństwa zadowoli Astorię? Czy pokocha swego męża? Jaki los ją czeka na bycie z dawnym śmierciożercą? I czy zdoła swego męża zmienić na lepsze?
Autorka: Dusia

http://jeden-jedyny-wyjatek.blogspot.com/
Ponoć ciężko jest znaleźć wyjątek odchodzący od reguły.
Jej się to udało.
Nie wiedziała jednak, za jaką cenę…
Hermiona Granger, rozpoczynając najpiękniejszą, a zarazem najboleśniejszą znajomość życia, stała się nieświadomą samobójczynią. Spędzanie coraz więcej czasu z Teodorem Nottem wcale nie pomaga jej w zdjęciu niewidzialnej pętli ze swojej szyi. Co z tego wyniknie, jeśli ich serca nagle zwrócą się ku sobie, a dusze zaczną zaplatać w uścisku?
Jeden Jedyny Wyjątek to historia o miłości pełnej trudów i przeszkód. Historia o poświęceniu, bólu oraz walce o uczucie. Czy tych dwoje przetrwa to, co uszykował dla nich los?
Autorka: Empatia

http://poki-nie-przyjdzie-smierc.blogspot.com/
Wszyscy znamy historie o Hermionie i Draconie, którzy od lat czują do siebie nienawiść i kłócą się nieustannie aż do pewnego momentu. Nagle następuje przełom, dzięki któremu zmieniają zdanie o sobie i zaczynają darzyć się cieplejszym uczuciem...A co jeśli nie zawsze byli wrogami? Jeśli przeszłość kryje wspomnienia przyjaźni, które mimo upływu lat nie chcą zbladnąć? Jeśli tak naprawdę ich wrogość nie ma źródła w charakterach tylko odmiennych światach, w których dane jest im żyć? I co jeśli tej dwójce przeznaczona jest miłość aż do śmierci?
Autorka: Marzycielka

http://echo-naszych-slow.blogspot.com/
Są różne rodzaje miłości. Jedne przenoszą góry, inne wymagają wielu wyrzeczeń, jeszcze inne przyprawiają człowiekowi skrzydła, czy doprowadzają do śmierci. Ich miłość miała w sobie wszystkie te czynniki na raz. Była inna, doskonała, zakazana, ponieważ oboje zdawali sobie sprawę, że ta miłość nigdy nie powinna się była wydarzyć...
Nie człowiek jest autorem scenariusza do swojego życia. Los drwi z ludzi i śmieje się im w twarz. Po wielu, wielu latach, z tych najpiękniejszych dni pozostanie tylko echo, echo wypowiedzianych dawno temu słów, w których oboje pozostali na wieczność uwięzieni.
Autorka: Dama Kier

http://wojenny-pyl.blogspot.com/
Lord Voldemort został pokonany. Zapanowała ogólna euforia i wszystkich ogarnęło poczucie ulgi. Czarodzieje wciąż nie potrafią uwierzyć w to, że to już koniec. Koniec mordów, niepewności, strachu.
Lecz tę całą radość często przebija żal i smutek po śmierci bliskich. Każdy musi poradzić sobie z demonami przeszłości, pyłem, który pozostał po walce.
Jest to historia o miłości. Miłości wcale nie tak łatwej. Ron i Hermiona, by żyć razem w szczęściu i spokoju, muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Czy ich uczucie jest wystarczająco trwałe, by stawić im czoło?
Autorka: Megannowa

http://pokochac-lotra.blogspot.com/
Mija pięć lat, od pokonania Voldemorta i przywrócenia ładu w świecie czarodziejów. Hermiona Granger została cenionym aurorem i narzeczoną Rona a Harry Potter ich najlepszy przyjaciel uciekł w dniu swego ślubu z Ginny pozostawiając ciężarną Hermionę.
Dzisiaj powraca na wyraźną prośbę przyjaciółki aby spróbować odzyskać ukochaną dziewczynę.
Hermiona gości go u siebie w domu wbrew sprzeciwu narzeczonego, gdy dostaje tajemniczego esemesa o bandzie Śmieciożerców.
Gdy przybywa na miejsce znajduje martwego zostaje oszołomiona i budzi się z nożem w ręku, i widzi martwego syna mugolskiego senatora.
Przerażona ucieka z miejsca zbrodni na ulicę, gdzie zostaje zaatakowana.
Na ratunek wyrusza jej nikt inny jak Draco Malfoy i to jemu właśnie tłumaczy, co się stało.
Chłopak postanawia jej pomóc, ale nie za darmo.
Od pamiętnego spotkania w Malfoy Manor nie umie zapomnieć o Granger i postanawia spełnić swój erotyczny sen.
W zamian za niewinność, chce by Granger spędziła z nim jedną noc.
Jak zachowa się Hermiona w obliczu tak niemoralnej propozycji?
Kto naprawdę zamordował senatora?
Jakie będą konsekwencje czynów Draco?
Autorka: rosmaneczka

http://sstdk.blogspot.com/
Życie wypełnione jest niespodziankami. Prawda, chociaż głęboko skrywana, w końcu wychodzi na jaw. A kiedy już to się stanie, nic nie może być takie jak wcześniej. Prawda wyzwala - wystarczy mała podpowiedź, by dostrzec szczegóły wielkiego planu i docenić czyjeś poświęcenie.
Severus Snape musi być Śmierciożercą, szpiegować dla Zakonu Feniksa jednocześnie chroniąc swojego jedynego, nieświadomego prawdy syna, Harry'ego Pottera. Goniąc za obowiązkami i spełniając własne ambicje nie zauważa, że staje się obiektem fascynacji.
Autorka: Sara

http://bitwa-mysli.blogspot.com/
Voldemort kolejny raz czyha na życie Harry'ego. Tym razem wykorzystuje do tego ich połączone umysły. Szesnastolatek musi poradzić sobie z przeciwnikiem. Niespodziewanie otrzymuje pomoc od ludzi, po których się tego nie spodziewa. Zmienia się jego podejście do wielu osób. Miłosne wątki przeplatają się ze śmiercią i bólem. Czy Harry’emu uda się unicestwić Lorda Voldemorta? I jaką rolę odegrają Ślizgoni w jego misji?
Autorka: Bully

http://hp-to-jeszcze-nie-koniec.blogspot.com/
Wielka Bitwa dobiegła końca, a Hermiona Granger postanowiła powrócić do Hogwartu. Jednak obecność Voldemorta naznaczyła bohaterów. W ich życiu mącą i pozwalają odejść wspomnieniom klątwy rzucane niczym zza grobów. Prawdziwe problemy natury emocjonalnej dopiero teraz dojdą do głosu. Czy osoby wcześniej sobie wrogie i obce staną ze sobą ramie w ramie w imię najwyższych uczuć? Czy Hermiona będzie w stanie zaufać Ślizgonom? Czy Harry pozostanie wierny przyjaciółce? Czy Hermiona pozostanie w świecie czarodziejów? Na te i wiele innych pytań odpowie moja interpretacja przyszłości Hermiony Granger.
Autorka: Katarzyna

http://antiquus-hostis-dramione.blogspot.com/
Minęło sześć lat od zakończenia II Bitwy o Hogwart. Dwudziestoczteroletnia Hermiona Granger zaczyna nowe życie. Zerwała z Ronem Weasleyem, choć nadal mieszka z nim i dwójką najlepszych przyjaciół. Pracuje w Departamencie Przestrzegania Prawa Czarodziejów. W pewnym momencie na drodze jej życia pojawia się Draco Malfoy - zabójczo przystojny arystokrata, który ratuje ją przed pijanym mężczyzną. Co przyniesie to spotkanie ? Czy zakopią topór wojenny ? Co zrobi mężczyzna, gdy Hermiona poważnie zachoruje?
Autorka: Avada Kedavra

http://dramione-the-magic-world.blogspot.com/
Przygody Hermiony Granger, Dracona Malfoya oraz ich przyjaciół. Nie jest to przesłodzony, pusty romans, a historia zawierająca w sobie wiele prawdy. Czy dwie, zupełnie nie pasujące do siebie osoby, mogą być razem? Czy pokonają przeciwności losu i zmierzą się z mrocznymi i niebezpiecznymi przygodami? Sprawdź i się przekonaj :)
Autorka: Oli Fajna

http://dramione-something-real.blogspot.com/
Złote trio powieści J.K Rowling, wraca do Hogwartu by dokończyć naukę przerwaną przez szukanie horkruksów. Oprócz nich, znajduje się tam również Draco Malfoy, który mimo swojej wrednej natury postanawia się zmienić. Jako największe wyzwanie stawia sobie Hermionę Granger. Czy uda mu się z nią pojednać? Jeśli chcesz poznać ich losy, zapraszam na mojego bloga :)
Autorka: Oli Fajna

http://maska-smierciozercy.blogspot.com/
Znów obcy ludzie próbują go zaszczuć, zabić, a przynajmniej zaszantażować. Nocami śni o gnijącej wodzie i bestii, przyczajonej w jej głębi. W ciągu dnia głównie ucieka, kłamie lub walczy.
Jego matka nosi śmierciożerczy płaszcz i bawi się dobrze, siejąc grozę w imieniu Czarnego Pana. Oczekuje, że pójdzie w jej ślady.
Jego ojcem jest Severus Snape – niestety.
James Syriusz Rainbow jest chłopcem, który przeżywa. Za wszelką cenę.
Autorka: Delta

http://sciezkami-uczuc.blogspot.com/
Hermiona Granger po skończeniu czwartego roku pełnego różnych wydarzeń wakacje spędza w Kwaterze Głównej. To tam zaczyna coś iskrzyć między nią, a pewnym rudowłosym rudzielcem. Z mieszanymi uczuciami wracają do Hogwartu, gdzie czeka ich wiele trudności. Po drodze pojawia się wiele pytań. Jaką tajemnicę skrywa Desiree? Co tak naprawdę wydarzyło się w życiu Alicji? Jakie zadanie da im nowy nauczyciel? I najważniejsze: co czuje dwójka Gryfonów, tak zupełnie od siebie różnych?
Autorka: airi

http://demony-mroku.blogspot.com/
Stało się. Voldemort wygrał.
Zło zatriumfowało, a jego demony rozpierzchły się po całym świecie. Wydaje się, że to już koniec. Że nie ma nadziei na to, aby coś się polepszyło. Ale niektórzy wciąż walczą. Wciąż wierzą. A Hermiona Granger jest jedną z tych osób.
Kiedy wykonuje niebezpieczne zadanie dla Zakonu okazuje się, że jest ono pułapką. Nie może się z niej wydostać. Niespodziewanie pomaga jej najgorszy wróg, Dracon Malfoy.
Co się stanie, kiedy ich drogi się skrzyżują? Czy uda się zapobiec dalszym rządom Czarnego Pana? Czy dadzą radę uporać się ze swoimi demonami?
Autorka: airi

http://szlama-arystokrata-plan-przeznaczenia.blogspot.com/
Czy możliwe jest, aby ktoś kto przez ponad całe swoje życie był nazywany szlamą, okazał się arystokratą, a do tego w jego żyłach płynęła królewska krew? Czy każda przeszłość musi być prosta, nieskomplikowana i romantyczna? A co jeśli jedna przepowiednia może wszystko popsuć? Zniszczyć? Odmienić losy wybrańców? Jeden popełniony w przeszłości błąd , teraz może kosztować nawet życie…
To NIE JEST kolejna opowiastka o namiętnej, romantycznej i zawsze świetnie się kończącej miłości Hermiony i Dracona. Przeszłość kryje za dużo tajemnic, aby móc wszystko zrozumieć w pierwszym odczuciu. Nie zawsze przecież było tak, jak opisują podręczniki. Kim tak naprawdę jest Hermiona i co antyczny ród Possible ma z nią wspólnego? A do tego wszystkiego, jak zachowa się Malfoy, któremu coraz bardziej zależy na znienawidzonej Gryfonce oraz jej przyjaciołach? Czy on i Amanda uwierzą w proroctwa? Chcecie poznać odpowiedzi na wszystkie nurtujące was pytania? Tutaj je znajdziecie! Zapraszam ;)
Autorka: Victorie la Roulette

http://her-draco.blogspot.com/
Jest końcówka roku 1999. Minął ponad rok od czasu II bitwy o Hogwart. Odbudowa zamku trwała okrągłe dziesięć miesięcy. Wszyscy uczniowie powrócili do szkoły, by powtórzyć rok. To samo tyczyło się Hermiony, Rona, Harry'ego, Ginny i wielu innych. Harry wciąż trwał przy Rudej, lecz związek Rona i Hermiony nie przetrwał. Dodatkowe spięcia powstają z powodu osoby pewnego przystojnego Ślizgona, który od czasu początku przyjaźni z Potterem zaczął interesować się Granger. Czy to co powstanie między nimi będzie miłością czy tylko zwykłym zauroczeniem, które rozpadnie się pod wpływem impulsu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając "Her Draco".
Autorka: Princess Expecto


http://dramione-cienka-granica.blogspot.com/
Srebrni Huncwoci to grupa najpopularniejszych chłopaków w szkole. W jej skład wchodzą Harry, Ron, Blaise i Draco – paczka przyjaciół ze Slytherinu. Hermiona Granger jest jedną z najbardziej nielubianych uczennic. Przyjaźni się jedynie z Nevillem Longbottomem, który, tak jak ona, jest w Gryffindorze. Oboje prześladowani są przez Srebrnych Huncwotów. Pewnego dnia Blaise Zabini postanawia odkryć, co sprawia, że Draco znęca się nad dziewczyną.
Autorka: Princess Expecto

http://hp-i-szosty-dom.blogspot.com/
Szósty rok w Hogwarcie. Dzieją się dziwne rzeczy. Jakie są nowe, tajne plany Ministerstwa? Czy Draco to jedynie zimnokrwisty Ślizgon? Skąd u nowej uczennicy, przeniesionej z Durmstrangu, blizny na podbródku? Czy czarodzieje mają prawo do szczęścia? I co nie mniej ważne - ile, tak naprawdę, jest w Hogwarcie domów?
Autorka: aga_schwarz

http://hogwart-diary.blogspot.com/
Staram się zapomnieć o wszystkich złych rzeczach, które mnie spotkały w przeszłości. Drogi pamiętniku, dziękuję, że Ci mam. Ginny i Draco Malfoy? Coś musi się za tym kryć...
Pojawili się nowi uczniowie, James jest naprawdę bardzo przystojny ale to syn tej, która pragnęła mojej śmierci. Scarlett Brathy? Wygląda jak anioł ale to tylko pozory...
Autorka: Mia Vlad

http://corka-lorda-voldemorta.blogspot.com/
Przez wiele lat zastanawiał się, dlaczego Czarnemu Panu tak bardzo zależało na śmierci Elizabeth. Nigdy nie był kochającym ojcem, ale planował jej przyszłość. Chciał by stanęła u jego boku jako Śmierciożerczyni i podbiła z nim Świat Magii. Wszystko zmieniło się z dnia na dzień, kiedy umarła matka dziewczynki. Severus Snape miał zabić Elizabeth, ale nie potrafił. Uznał, że najbezpieczniej będzie oddać ją do mugoli. Jednak Albus Dumbledore był innego zdania i po czternastu latach ściągnął ją do Hogwartu. Żaden z nich nie sądził, jak bardzo prawda może wszystko zmienić.
Autorka: Ann Dreamy

http://dramione-wymiana.blogspot.com/
Nowy Rok zawsze przynosi wiele zmian, co przyniesie Hermionie Granger – utalentowanej aurorce i vice szefowej Biura Aurorów?
Zapewne dużą dawkę humoru, jeszcze więcej złości i zdecydowanie wiele radości! Bo przecież, każdą osobę pracującą z Draconem Malfoyem spotyka WIELKI ZASZCZYT!
Chcesz dowiedzieć się jak potoczą się losy (nie) zgodnej pary aurorów? Jeżeli tak zapraszam na Aurora z wymiany!
Autorka: Charlotte Petrova

http://wschod-slonca-dramione.blogspot.com/
Prawdą jest, że najpiękniejszy wschód słońca potrzebuje zachmurzonego nieba…
Wojna odbiera wszystko… Wojna to chaos… Ból. Cierpienie. Rozpacz. Pustka. Otchłań. Nicość. Śmierć. Wojna ich zniszczyła…
Ale życie trwa dalej… Życie to radość. Szczęście. Szaleństwo. Głupstwa. Błędy. Euforia. Spokój. Przyjaciele. Rodzina.
Życie to miłość…
Ale czy uda im się to dostrzec?
A oni wciąż czekają aż ze wschodem słońca nadejdzie lepszy dzień…
Autorka: Charlotte Petrova

http://more-than-enemies-dramione.blogspot.com/
Tajemnica ściga tajemnicę, zbrodnia podąża za zbrodnią. Zło przybiera rozmaite maski i kostiumy, podszywa się pod dobro i sprawiedliwość. Jest cyniczne i bezlitosne, zna każdy podstęp i nie waha się przed najokrutniejszą przemocą. Posługuje się sztyletem, intrygą, bogactwem, władzą. Sięga po sekretne symbole wiary i kultury, używa najbardziej zawikłanych szyfrów. Ale ostatecznie dobro zwycięża, prawda wychodzi na jaw, maski zła zostają oddarte, a kara wymierzona. Tajemnica obnażona przez jasne światło prawdy, przestaje być tajemnicą. A w tle wątek miłosny.
Autorka: Villemo

http://granger-again.blogspot.com/
Po Decydującej Bitwie, którą wygrała jasna strona, Hermiona wraca do Hogwartu na ostatni rok nauki, a po ukończonej szkole bierze ślub z Ronem. Pracuje w Ministerstwie, mając nadzieję na sielankowe życie, ale już po paru miesiącach jej małżeństwo okazuje się klapą i dochodzi do rozwodu. Hermiona odnawia kontakt z Krumem, odwiedza go, związują się razem, ale w tym wypadku związek też nie wyszedł, ale zaoowocował za to czymś innym, niż związek z Ronem. Z pomocą przyjaciół wychodzi na prostą, aż w końcu nadejdzie jej spotkać na swojej nowej drodze życia Dracona Malfoya.
Autorka: wanilijowa (Patt Si)

http://malfoy-granger-love.blogspot.com/
Świat czarodziejów stoi na progu wojny. Małody czarodziej Draco Malfoy musi wybrać pomiędzy tym, co jest zgodne z jego sumieniem, a tym, czego od niego oczekują. Jest rozdarty i nienawidzi siebie, ale w jego życiu pojawia się światełko nadziei... Czy arystokrata w końcu przełamie się i przeciwstawi swojemu ojcu? Jaki wpływ będzie miał na niego niespodziewany wyjazd? Jakie wydarzenie zmieni jego życia na zawsze? Zapraszam! :)
Autorka: Mary Alice

http://dramione-demons-of-the-past.blogspot.com/
Jaki wpływ na człowieka ma przeszłość?
Czym jest zaufanie?
Ile trzeba poświęcić, aby je zdobyć?
Czy aby na pewno wszystko jest takim, jak się wydaje?
Do czego zdolny jest człowiek ogarnięty rządzą zemsty?
Jak jeden błąd może zmienić wszystko?
Co zrobi Hermiona, gdy jej życie zostanie wywrócone do góry nogami?
Jak zareaguje na straszliwą prawdę, która zniszczy jej światopogląd?
Co wspólnego będzie z tym miała trójka Ślizgonów?
Czy człowiek jest w stanie pokonać swoje demony?
Autorka: LaFinDeLaVie HarryPotter

http://hogwart-zmienicprzyszlosc.blogspot.com/
Co by było gdyby Hermiona Granger zamiast naukę, na pierwszym miejscu stawiała modę i flirty? Co by było gdyby Harry Potter nie stracił rodziców, bo Lord Voldemort nigdy nie istniał? Gdyby Nevila nie wychowywała babcia tylko mama i tata? Co by było gdyby to Lucjusz Malfoy postanowił stworzyć grupę oddanych mu śmierciożerców? A jak zachowałby się jego syn? I wreszcie co by było gdyby Luna Lovegood znała przyszłość…?
Autorka: Kina

http://harryihermionapowojnie.blogspot.com/
Złota Trójka odnalazła wszystkie horkruksy i pokonała Voldemorta. Po zakończonej wojnie wracają do Hogwartu na 7 rok nauki. Hermiona spotykając Harry'ego po wakacyjnej rozłące uświadamia sobie, że czuje do niego coś więcej niż przyjaźń. Na jej drodze staje Will - chłopak, który nie chce być dla niej kolegą.
Autorka: Elena i Veronica Ziętek

http://powojenna-historia.blogspot.com/
Opowiadanie rozgrywa się w czasach powojennych, jak głosi adres bloga. Główną bohaterką jest Hermiona Granger – jak głosi tytuł bloga… Nasza Hermiona wraca sobie spokojnie na ostatni rok w Hogwarcie, niezmiennie z Harrym i Ronem, jednak… nie wszystko pójdzie tak, jak powinno. Hermiona się zakocha! – jakie to banalne, prawda? O to przecież chodzi w fanfiction – o miłość, big love, kisski i jedno wielkie ochhhhh… Ale nie! W tym wszystkim nie będzie chodziło najbardziej o jej życiowego partnera (…a takowego sobie znajdzie…), tylko o akcję. Może was zaskoczę – a chciałabym! – więc zapraszam.
Autorka: Salvio Hexia

http://harry-potter-chlopiec-ktory-przezyl.blogspot.com/
Akcja zaczyna się od snu Harry'ego o Sali Przepowiedni. Chce wyruszyć na pomoc Syriuszowi, który jak sądzi, jest torturowany przez Czarnego Pana. Z pomocą przychodzi mu znienawidzony nauczyciel. Harry nie ma pojęcia, że o wielu rzeczach nie wie. Po walce w Ministerstwie, Wielka Przepowiednia przepada. Rozpoczyna się walka o to kto pierwszy ją znajdzie. Harry Potter czy też Lord Voldemort. A może to bez znaczenia?! Może ktoś komu każdy ufa, coś ukrywa? Jaki los spotka Chłopca, Który Przeżył i co ma z tym wspólnego Severus Snape?
Autorka: Alexx ;3

http://to-koniec-granger.blogspot.com/
Jedna kobieta. Jeden mężczyzna. Odrzucenie. Komplikacje. Prawdziwa miłość. Zaprzeczenie. Kłamstwo. Czy Hermiona zaufa Severusowi? Czy duma przezwycięży miłość? Uprzedzenie zrujnuje szczęśliwą przyszłość? Przekonaj się jak działa przeznaczenie…
Autorka: Cornelia Grey

http://silence-guides-our-minds.blogspot.com/
Akcja toczy się na czwartym roku nauki Harry'ego Pottera. Głównymi bohaterami są Hermiona Granger i Cedrik Diggory. Wcześniej znali się tylko z widzenia, a ich znajomość zaczyna się pewnego wieczoru w bibliotece. Zaczynają ze sobą rozmawiać, a po czasie ich spotkania w bibliotece stają się normalnością. Zwykła znajomość przeradza się we wspaniałą przyjaźń. Pomimo tak krótkiego czasu poznali się naprawdę dobrze, a Hermiona przez całe życie będzie żałować, że trwało to tylko przez parę miesięcy...
Autorka: Lianna Pie

http://momentzwrotny.blogspot.com/
Harry nigdy nie był w pełni szczęśliwy. Nie znosił Privet Drive i Dursleyów. Nie znosił tego, jak go traktowano. Nie znosił swojego wyglądu i workowatych ubrań. Nie znosił wielu rzeczy, ale praktycznie nigdy nie zrobił nic, aby to zmienić. Dopiero śmierć Syriusza uświadomiła mu, że życie jest krótkie i naprawdę łatwo je stracić. Dopiero wtedy zrozumiał, że powinien walczyć o to, aby być szczęśliwym.
Miał dość, więc postanowił się zmienić. Zaczął inaczej patrzeć na świat, na swoje wykształcenie i na samego siebie. Postanowił skończyć ze swoim dawnym "ja" i stać się kimś innym. Pierwszym krokiem ku nowej przyszłości było sprzeciwienie się Dursleyom i ich tyranii.
Harry przestał przejmować się zakazami i z każdym kolejnym dniem coraz mniej liczył się ze zdaniem ciotki i wuja. To nie był jednak koniec zmian. W rzeczywistości to był dopiero początek. Wszystko nabrało szybszego tempa, kiedy na Privet Drive poznał Mike'a...
Kim jest tajemniczy chłopak? Czy będzie miał wpływ na życie zielonookiego bruneta? Czy pomoże Harry'emu, kiedy ten będzie potrzebował jego pomocy? A jak na zmiany zareagują jego starzy przyjaciele? Czy przyjaźń z Ronem i Hermioną przetrwa? I co planuje Voldemort?
Autor: Daniel King

http://siostry-hexwood.blogspot.com/
Severus Snape, ratowanie świata i pewna bardzo autorytarna hrabina O.
Autorka: Oleńska

http://przeklete-dusze.blogspot.com/
W życiu człowieka są takie dni, które zmieniają wszystko. Nas, nasze dotychczasowe życie. Sprawiają, że zastanawiamy się kim jesteśmy. Są w stanie wywrócić do góry nogami nasz cały świat.
Zaczęło się pod koniec czerwca 1997 roku.
Wtedy jeszcze nie wiedziała, że to pierwsze objawy choroby, tym bardziej klątwy, przecież bolała ją tylko głowa. Najpierw był to delikatny, pulsujący ból, parę razy na dzień, nic wielkiego. Szybko się to zmieniło i równie szybko postępowało.
Wtedy jeszcze nie wiedziała, że szesnaście lat temu została przeklęta, a połowa jej duszy odebrana. I że jeśli jej nie odzyska, to niedługo umrze.
Jedyne, co musi zrobić, by przeżyć, to poślubić swojego wroga – Dracona Malfoya, który wraz z nią został przeklęty w 1981 roku.
Czy Ginny i Draco pogodzą małżeństwo i wojnę?
Czy Ginny odkryje dlaczego tak naprawdę została zaręczona z Draco?
Kim jest Gwendolyn Trelawney i dlaczego objawia się w snach wszystkim przeklętym?
Czy Draco zmieni strony? Przyłączy się do Gwardii Dumbledore'a i zostanie szpiegiem?
Czy w Hogwarcie Snape'a jest miejsce na miłość?
Autorka: W.

http://zabijemy-go.blogspot.com/
Nigdy nie wiedziała, dlaczego od dziecka musiała ukrywać się w najbardziej nędznych i pozbawionych wiadomości ze świata miejscach. Rodzice pozostawili ją i jej siostrę, gdy miała dziesięć lat. Przez kolejną dekadę uciekała – przed dobrą i złą magią. Sądzono, że jej ród – prastary i czarno magiczny – słynie z animagii. Ona jednak znała prawdę. Nie tylko potrafiła zmieniać się w smoka. Ona była smokiem. Harry Potter i Draco Malfoy pojawili się w jej świecie za pośrednictwem Dumbledore’a, który szukał jej latami, by pomogła Wybrańcowi pokonać Czarnego Pana. Z początku sceptycznie, z czasem podchodziła do tego z coraz większym zapałem. Chłopcy jak dwie strony medalionu przyciągali ją niczym ogień, którego widok koił ją i pocieszał. Co miała do stracenia?
Autorka: reporto

http://hpipj-medalion-fortuny.blogspot.com/
Co by się stało, gdyby dwóch największych bohaterów książkowych ostatnich lat, spotkało się razem w jednym opowiadaniu? Zacne pytanie.
Percy Jackson i Harry Potter, żyją swoim życiem, daleko od siebie. Syn Posejdona pomaga odbudować obóz herosów, który po wojnie z Gają przeszedł niebywałe szkody. Wybraniec, stara się przeżyć każdy dzień uważając na Voldemorta i jego podwładnych.Stara się też zapomnieć. O śmierci chrzestnego ojca i idiotycznych misjach, na które zabiera go jego nowy mugolski przyjaciel.
Jednak wystarczy jedna przepowiednia, aby wszystko zmienić. Jedna, aby stracić rozum i przez całe dnie trwać w strachu i niepewności o nadchodzące jutro. Czy wszystko się uda? Czy dwie rasy, wspomniane w przepowiedni, połączą się i zniszczą nadchodzące zagrożenie? Jak potoczą się losy Percy'ego i Harry'ego, którzy z pomocą nowych przyjaciół, będą zmuszeni odkryć tajemnicę Medalionu Fortuny?
Jest jeszcze jedno, bardzo ważne pytanie. Dlaczego Uranos i Voldemort ciągle wyprzedzają ich o krok i znają każdy ich ruch?
Autorka: Positive Smile

http://ciemna-strona-dobra.blogspot.com/
Najgorszym uczuciem w moim życiu było to, że w kulminacyjnym punkcie wojny nie potrafiłem wybrać słusznej strony.
Po jednej ze stron, gdzieś tam w środku bitwy walczyła moja matka. Walczyła dla idealisty, który chciał zrównać świat z ziemią i zbudować go od nowa na swoich zasadach. Nowy, lepszy świat złożony z czarodziei najczystszej krwi, których reprezentować będzie jedyna słuszna władza - Lord Voldemort.
Za to po tej drugiej, w obronie ówczesnego ładu, walczyli moi przyjaciele, nauczyciele, zwykli uczniowie... Niewinni ludzie, którzy po prostu chcieli przeżyć.
Ja nie wiedziałem za co i dla kogo tu byłem. Rzucałem zaklęciami w każdego, kto stawał mi na drodze i wyglądał podejrzanie. Ratowałem siebie. Trwało to dopóki sam nie oberwałem jakimś paskudztwem. Wyłożyłem się na podłodze jak długi, wszystko mnie bolało, czułem się wręcz jakbym płonął. A potem zemdlałem.
Prawdziwy bohater.
Minęły chyba wieki, zanim zacząłem odzyskiwać świadomość, a obudziłem się w samym piekle. Słabym wzrokiem dostrzegałem ruiny pięknego niegdyś zamku, w uszach miałem huk, a w nozdrzach zapach krwi i śmierci. Pochylały się nade mną dwie ukochane twarze. Moi przyjaciele również wyglądali, jakby przeszli przez sam Hades. Ona taka wyniszczona przez życie, on z rozharataną zaklęciami twarzą. A w oczach mieli tylko pustkę i łzy.
Poczułem, że nadchodzi kolejna fala bólu i gdy znów zaczynałem odpływać, zdołałem ostatkiem sił wyrzucić z siebie tylko trzy słowa:
— Potter... Chrońcie Pottera.
Autorka: Addie Della Robbia

http://the-evil-daughter.blogspot.com/
Piękna i niebezpieczna. Odważna i tajemnicza - taka właśnie jest Fedora Mirdle. Czarny Pan rośnie w siłę, a z nim jego wojska. Do służby zostaje powołanych coraz więcej śmierciożerców. Gdy Złote Trio powraca na szósty rok nauki, w szkole zjawia się piękna nieznajoma. Dziewczyna staje się ich sojuszniczką. Wcześniej trzymana w ukryciu musi stawić czoła przyjaźni, miłości, oraz wielu rozczarowaniom. Jaka okaże się być nieznajoma i jakie są jej intencje? Jaki ma związek z Czarnym Panem i do czego jest mu potrzebna? Czy jej romans z równie tajemniczym co ona Ślizgonem przetrwa?
Autorka: Fedora Mirdle

http://branwen-owens.blogspot.com/
Historia humorystyczna o zwariowanej szukającej Harpii z Holyhead, Branwen Owens, zwanej Jednorękim Bandytą. Hogwart zatrzęsie się w posadach, gdy zostaje zatrudniona na miejsce profesor Hooch (której, na marginesie, wszyscy życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!). Kanon przepadł po drugim tomie, tak samo jak zdrowie psychiczne pewnego mistrza eliksirów. Zapnijcie pasy, bo może trochę trząść!
Autorka: Oleńska

http://love-greatest-magic-dramione.blogspot.com/
Hermiona przez zaborczą postawę swojego chłopaka ląduje na wyspie, gdzie... poznaje inne oblicze Draco Malfoy'a. Zaskakuje ich to, jak szybko się zaprzyjaźniają. Niestety w wyniku dawnych uraz Ślizgona z pewnym śmierciożercą, dziewczyna traci pamięć. Teraz rozpoczyna nowe życie, ale pamięta tylko tego złego Arystokratę. Czy Draco uda się odzyskać jej przyjaźń? Czy połączy ich coś więcej? Czy okrutny los znowu stanie im na drodze?
Autorka: Carrie

http://zrenice.blogspot.com/
Po śmierci Dumbledore'a cały magiczny świat pogrąża się w chaosie. Śmierciożercy wychodzą z ukrycia. Jeden z nich przypadkiem zostaje wciągniągnięty w sam środek intrygi, która zmieni jego dotychczasowe życie.
Tymczasem Harry Potter wraz z Ronem i Hermioną, próbują rozwiązać zagadkę tajemniczych Insygniów Śmierci i odnaleźć horkruksy.
Po kolejnym zamachu na ich życie podejmują trudną decyzję. Harry i Ron udają się do na poszukiwania miecza Godryka Gryffindora, a Hermiona ma za zadanie ukryć bezcenny amulet Salazara Slytherina. Pewnego dnia, wpada w zasadzkę zastawioną przez Lucjusza Malfoya, który powierza jej życie w ręce bezwzględnego Williama Scabiora.
Autorka: Krwawnik

http://hogwartshore.blogspot.com/
Nasz blog – jak sami możecie zauważyć – to fanfik do Harry’ego Pottera. Jednak na próżno szukać tutaj wielkiego dzieła literackiego – opowiadanie łamie kilka zasad pisania dobrych fanfików (znajdziecie tutaj wyjątkowo irytujące OC, łamanie kanonu na każdym kroku, absurdalność, a sami bohaterowie nie stanowią wzorów do naśladowania - uroczyście przysięgamy, że nie popieramy seksizmu, picia alkoholu przed godziną 12, znęcania się nad zwierzętami). Ten fanfik nie jest dobry – jest koszmarnie zły, ale jest wyjątkową przyjemność dla dwóch, nieco podstarzałych autorek i próbą powrotu do krainy Harry’ego Pottera! Bawcie się dobrze, drodzy czytelnicy!
Autorki: Boom Boom i Rich B.

http://our-own-sense.blogspot.com/
Aurora to dziewczyna, która od dziecka była szkolona na Śmierciożercę. Po wojnie zostaje wcielona do oddziału aurorów, którzy strzegą Hogwartu i uczniów przed czarownikami, którzy nadal nie mogą się pogodzić ze śmiercią Voldemorta. Równocześnie próbuje naprawić swoje relacje z Malfoyem, z którym podczas służby u Czarnego Pana, bardzo się do siebie zbliżyli.
Autorka: Ivy

http://queen-of-war.blogspot.com/
Evelyn White nie jest miłą osobą. Ona nawet nie chce być miła. Typowa arystokratka, która uważa się za lepszą od innych. No może poza swoimi przyjaciółmi, dla których jest gotowa zrobić wszystko. Jednak to z Draco Malfoy'em łączy ją dziwna i niezrozumiała więź. Bo jak można się przyjaźnić z kimś, z kim prawie się nie rozmawia?
Ludzie powtarzają: jesteście młodzi, korzystajcie. Ale jak korzystać z życia, gdy nad całym twoim światem wisi widmo wojny, śmierci i cierpienia?
Oni nigdy nie byli gotowi na to, by dorosnąć tak szybko. Woleliby po prostu żyć, jak normalni nastolatkowie, popełniać błędy i uczyć się na nich.
Ale nie.
Oni musieli dorosnąć zbyt szybko.
Autorka: Ivy

http://bezdomni-severitus.blogspot.com/
Mówi się, że czasami gruboskórność jest jedynie efektem nakładania się na siebie zbyt wielu blizn. Severus Snape został zaś zraniony tak wiele razy, że nie wierzy w to, by cokolwiek mogło się zmienić. Przywiązany do życia przysięgą, którą złożył Albusowi Dumbledore’owi, nie może zrezygnować z udziału w grze, w której jest jedynie pionkiem.
Gdy jednak w jego życiu pojawia się zastraszone i poranione dziecko, Severus Snape nie jest w stanie przejść obok tego obojętnie. Wychudzony, pięcioletni chłopiec budzi w nim to, co utracił w dniu śmierci Lily Potter.
Czasami życie układa się zupełnie inaczej, niż w naszych przewidywaniach. Czasami nie pozwala nam odejść, bo gdzieś tam jest ktoś, komu jesteśmy potrzebni. Czasami zdarza się tak, że obumarłe tkanki ożywają i rodzi się w nas coś, co zaskakuje nas samych.
Autorka: Intro

http://dotknacsercalupina.blogspot.com/
Historia Remusa i Tonks,
Autorka: Lucy Deinceps

http://ingis-at-glacies-dramione.blogspot.com/
Opowiadanie jest tłumaczeniem angielskiego fan fiction pisanego przez cyropi pt. „Fire and Ice”
Krótka zapowiedź: Hermiona i Draco. Gryffindor i Slytherin. Mugolska i czysta krew. Serdeczna i zamarznięta dusza. Zmuszeni do pracy razem. Ona niszczy jego przekonania jednym zadanym pytaniem. I tu zaczyna się zabawa...
Autorka: Arcanum Felis

http://taniec-z-wrogiem.blogspot.com/
Gdy do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie dołącza nowa uczennica, Izabell Lestrange, w ramach szlabanu po zamku oprowadzać ją będzie niesforna Johanna Thompson. Dwa skrajne charaktery, różne gusta i światopogląd są niczym mieszanka wybuchowa. Czy dziewczynom uda się nie skoczyć sobie do gardeł i przetrwać w swoim towarzystwie dłużące się godziny?
Autorki: Rosie i Ariss

http://simply-irresistible-dramione.blogspot.com/
Hermiona Granger dwa tygodnie przed ślubem zostaje porzucona przez swojego narzeczonego Rona Weasleya. Niecałe 24 godziny później dowiaduje się, że Ron zdradził ją z dziewczyną Draco Malfoya. Malfoy postanawia się zemścić i wystylizować Hermionę tak, że żaden facet nie będzie mógł jej się oprzeć. Czy zemsta przerodzi się w coś nieoczekiwanego? Czy przyjaźń może zamienić się w miłość? Tego dowiecie się czytając moje tłumaczenie.
Autorka: Arcanum Felis

http://dramioneadore.blogspot.com/
Hermiona po II bitwie o Hogwart jest porwana przez Draco, a jej pamięć zostaje wyczyszczona. Sam porywacz porzuca ją w mugolskim szpitalu i znika mając nadzieję, że nikt go nie będzie szukał. Niestety się pomylił, znajdują go przyjaciele Hermiony. Odtąd jest przetrzymywany izolatce i cały czas wypytywany o dziewczynę. Kiedy dwójka przypadkowych mężczyzn znajduje przypadkiem bohaterkę, dla Dracona oznacza to wielkie kłopoty.
Autorka: Anoliia Vera

http://deceptive-senses.blogspot.com/
Madeleine Davis od pierwszego roku przyjaźni się z Harrym, Ronem oraz Hermioną. Poznaj historię, na którą rzucono zupełnie nowe światło. Historię pełną nowych wrażeń, doświadczeń i gry pozorów. Już niedługo zostaną podjęte decyzje, które zaważą na losach czarodziejskiego świata. To historia o dorastaniu, poznawaniu siły przyjaźni, poświęcenia i o tym, że miłość niejednokrotnie rodzi się z cierpienia.
Autorka: Mads

http://feellikeprey.blogspot.com/
A więc tak wygląda śmierć. Ma blond włosy i zimne jak lód oczy. Jej gładka, alabastrowa cera odbija światło jedynej zapalonej w pokoju lampki. Jest ładna, mimo obojętnego aczkolwiek spokojnego wyrazu twarzy. Przygląda mu się jakby z zaciekawieniem. Przekrzywia lekko głowę, marszcząc przy tym nos. Skupia się nad czymś w okolicach jego policzka. W dłoni ściska różdżkę. Jest zrobiona z hebanu, poznaje po kolorze. Rączkę zdobi misterny, ażurowy wzór. Wie, że nigdy jej nie straci, jest zbyt wytrzymała. Jak właścicielka. Znał ją, chociaż teraz była mu obca. Zbyt młoda na to wszystko. Uniosła rękę szykując się do ostatecznego ruchu. Nie walczył. Nie było sensu. Zacisnął mocno powieki, spod których wyleciała jedna łza. Słyszy jej cichy, niczym ruch skrzydeł ważki, szept.

Oh, witaj śmierci. A więc takie jest twoje oblicze...
Autorka: A.

http://restless-dramione.blogspot.com/
Wiele lat wcześniej był już chłopiec, który przez własny upór zaprzepaścił coś, co mogło być naprawdę piękne. Jedna zła decyzja pociągnęła za sobą kolejne, a wypowiedziane słowa trwale wyryły się w murze, jaki wyrósł pomiędzy nim a ukochaną. Wiele rzeczy pojął zbyt późno, by udało mu się je wyprostować.
A historia lubi się powtarzać, prawda? Na naprawienie niektórych błędów przeszłości może jeszcze znajdą czas.
Autorka: milksop

http://miedzy-biela-a-czernia.blogspot.com/
W życiu spowitym mrokiem nie ma nadziei na lepsze jutro. Ma się nadzieje na to, by kolejny dzień nie okazał się gorszy, niż poprzedni. Czasem to jedyne, co utrzymuje cię przy życiu.
Kim jestem?
Mrokiem, odpowiedzą.
Ale każdy mrok w końcu zostaje rozproszony przez światło.
Autorka: Delilah

http://breathe-you-in-dh.blogspot.com/
Wojna się skończyła. Ale czy aby na pewno? W Hogwarcie zjawia się ktoś, kto wkrótce zaburzy spokojne życie uczniów, szczególnie dwójki z nich, a nic tak nie łączy wrogów jak... inny, wspólny wróg. Jak dalej potoczą się ich losy?
Autorka: Ariela Kosewska

http://ginewra-and-blaise.blogspot.com/
Mija rok od ostatecznego pokonania Voldemorta. Ginny Weasley zrywa z Harrym i decyduje się powrócić do Hogwartu, by pomóc w odbudowie zamku. Niespodziewanie w szkole pojawia się jej dawny, szkolny wróg - Blaise Zabini
Autorka: Karolina

http://hermiona-marisa-riddle.blogspot.com/
Hermiona Granger, to uzdolniona czarownica wychowywana w szczęśliwej rodzinie. W tym roku miała wyjechać na siódmy rok nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa, Hogwarcie...
I tutaj kończy się szczęśliwe życie.
W tym roku Miona ma zamiar zamiast pojechania do szkoły, to na misję odnajdywania Horkruksów. Wszystko było dokładnie zaplanowane. Oprócz tego, że to nie wypaliło. Dwa miesiące przed jej urodzinami odwiedziła ją sowa, która przyniosła niezwykły, drogocenny i zagadkowy prezent. Prezent, który zmienił całe jej życie, a wszystkie plany posypały się jak domek z kart.
Czy zdoła odkryć całą prawdę która była przed nią ukrywana przez tyle czasu? Czy zdoła wygrzebać się z kłopotów, które ją napotkają? Czy zdoła znów zacząć panować nad swoim życiem? Czy znajdzie się w tym wszystkim miejsce na coś jeszcze, oprócz jej kłopotów? Na przykład, na miłość?
Chcecie się dowiedzieć? To przeczytajcie.
Autorka: TessaAn

http://dramione-zapomnijmyoprzeszlosci.blogspot.com/
Hermiona Granger jest postrzegana przez wszystkich jako czarownicę mądrą, silną i odważną, jednak nie wszystko jest takie, jak nam się wydaje. Pewnego dnia zostaje zaatakowana. Jakie będą tego skutki? Czy Draco Malfoy wyratuje dziewczynę z opresji? Jaką rolę odegra w jej życiu ten właśnie chłopak?
Autorka: zakręcona01

http://hpwgmnie.blogspot.com/
Clara Pond uważa, że jest zwykłą, normalną dziewczyną. Do czasu... Kiedy w wieku jedenastu lat, w czasie letnich wakacji, dowiaduje się,że jest czarownicą cały świat wywraca jej się do góry nogami. Gdy stawia po raz pierwszy swoją stopę na peronie numer 9 i 3/4 nie wie nic o magicznym świecie. Na szczęście dwójka rudych bliźniaków jest w stanie jej pomóc...
Autorka: Oswin Oswald

http://snake-being.blogspot.com/
Hermiona i Draco nigdy nie żywili do siebie pozytywnych uczuć. Kiedy Malfoy zaczyna potrzebować pomocy w rozgryzieniu pewnych elementów układanki, a Granger rozstaje się z Ronem, drogi dawnych wrogów zaczynają się przeplatać, aby ostatecznie się połączyć. Hermiona nie wie, że została wciągnięta do gry i nieświadomie może się przyczynić do katastrofy i upadku Zakonu Feniksa na czele z Dumbledorem. Natomiast Draco nigdy nie przypuszczał, że jego intryga przerodzi się w gorący romans, który może przynieść nieoczekiwane konsekwencje.
Autorka: Jane Doe

http://severus-snape-potrafi-kochac.blogspot.com/
Luna Moore jest Gryfonką, przyjaciółką Rona, Harry'ego i Hermiony oraz potencjalną wybranką profesora Snape'a. Sprawa komplikuje się, kiedy pojawiają się u niej prorocze sny, zwiastujące nadejście Lorda Voldemorta.
Czy dowie się czego chce od niej Czarny Pan? Jaka jest jej przeszłość i co ważniejsze - jaką rolę będzie pełniła w nadchodzącej wojnie?
Jeżeli chcesz się tego dowiedzieć - zapraszam!
Autorka: Isness Hoover

http://secrets-from-the-past.blogspot.com/
Hermiona Granger musi zmierzyć się zarówno z przeszłością jak i przyszłymi wydarzeniami. Zaczyna poznawać na nowo otaczających ją ludzi. Odkrywa sekrety przyjaciół i wrogów, przez co obawia się o swoje własne. Nie wie komu może ufać. Nie ma pojęcia, co ukrywają przed nią rodzice.
Czy odkryje, jaki wpływ na wydarzenia Magicznego Świata miała historia Esther i Nathaniela? Czy jest gotowa zapłacić cenę, za poznanie prawdy?
Autorka: Lilith Lilith

http://hpthepoweroffriendship.blogspot.com/
Historia Harry'ego Pottera jest znana każdemu. Jednak, czy Harry nigdy nie miał przyjaciół przed Hogwartem ? Czy Zakon Feniksa jest jedyną tajną organizacja przeciwko Voldemortowi ? Potter musi zrozumieć, że przyszedł czas, w którym musi wybrać drogę, którą będzie podążał do końca życia. Ma przed sobą trudne zadanie. Czy je wykona ?
Autorka: Ana Potter

http://harrypotter-ff-drarry.blogspot.com/
Jestem zafascynowany krwią. Tym jak biegnie po moim nadgarstku, spływa w dół. Lubię czuć na końcu języka jej dziwny smak, otacza moje zmysły. Dlaczego kocham krew? Bo zawsze towarzyszy jej ból, który ratuje przed Złem.
Mówi, że chce uciec. Zazdroszczę mu, on ma możliwość, chociaż nie, nie ma. Obaj tkwimy tutaj sami, jedyni, związani, bez możliwości wydostania się z otchłani samotności i bólu. Jego jasne włosy są słońcem w świecie bez słońca.
Ta historia jest o mnie. O tym jak toksyczny stałem się dla innych. I o moim lekarstwie, lepszym nawet od osławionego bólu.
Autorka: Mee Lord

http://fred-and-hermiona.blogspot.com/
Coraz bardziej spada liczba zarejestrowanych Animagów. Z tego powodu Ministerstwo Magii przygotowało specjalny program dla tych, którzy będą chcieli się tego nauczyć. Jedną z nich jest Hermiona Granger. Dziewczyna pewnego dnia odkrywa, że Fred Weasley umie się zmieniać w jastrzębia!
Autorka: Karolina

http://dusza-utracona.blogspot.com/
Draco Malfoy zostaje zmuszony do zostania śmierciożercą. Początkowe zadowolenie z nowej pozycji zostaje jednak zastąpione strachem, kiedy Draco dowiaduje się jakie zadanie ma wykonać. Młody chłopak staje w szeregach zła w czasie wojny między dobrem a złem. Sam jednak nie jest do końca pewny czy znajduje się we właściwym miejscu.
Autorka: E.

http://astoria-and-draco.blogspot.com/
Voldemort powrócił. Draco Malfoy otrzymał misję. Niespodziewanie prosi o pomoc młodszą siostrę swojej dziewczyny, Dafne Greengrass - Astorię. Dziewczyna wbrew sobie zostaję wplątana w misję młodego Ślizgona i stawia wszystko na jedną kartę. Co niesie za sobą tragiczne skutki
Autorka: Karolina

http://ginewra-and-draco.blogspot.com/
Ginny nie ma pojęcia o swoim prawdziwym pochodzeniu. Niespodziewanie podczas Turnieju Trójmagicznego dowiaduję się, że wrócił Voldemort cała też prawda wychodzi na jaw. Życie dziewczyny zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. A pomóc odnaleźć się jej w tym wszystkim może jedynie, Draco Malfoy.
Autorka: Karolina

http://ginewra-and-harry.blogspot.com/
Tajemniczy przestępca podpala szpital św. Mungo. Harry Potter wraz z innymi Aurorami stara się odkryć jego tożsamość oraz nie dopuścić do kolejnych nieprzyjemnych incydentów. Tymczasem Ginny Weasley odwiedza cyganka i wręcza jej szklaną kulę. Kobieta zostaje uwikłana w grę, którą stawką jest życie jej i jej najbliższych.
Autorka: Karolina

http://listy-do-malfoya.blogspot.com/
Pewnej wrześniowej nocy Draco dostaje list od tajemniczej G. Zdziwiony, ignoruje go i - dosłownie - pali słowa dziewczyny w kominku. Jednak listy przychodzą dalej, jeden za drugim, z czasem nawet dzień w dzień.
Młody Malfoy powinien zająć się dużo ważniejszą sprawą niż listy od tajemniczej wielbicielki. W końcu Czarny Pan dał mu zadanie do wykonania, ale - czy Ślizgon je wykona? Wizja śmierci z rąk wielkiego węża nie jest zbyt dobrym sposobem zjeść z tego świata, więc, chcąc nie chcąc, Draco musi dać z siebie wszystko.
Ale, mimo to, nie potrafi przestać myśleć o tajemniczej G.
Autorka: Dominika Klara

http://dopokiwalczyszniejestesprzegranym.blogspot.com/
Sophie O'Connor od zawsze wiedziała o magii. Jej adopcyjni rodzice od zawsze opowiadali o magicznym świecie. Nie spodziewała się jednak, że sama do tego świata należy.
Przez jeden zły wybór popełniony w pierwszej klasie, spocznie na niej wzrok największego czarnoksiężnika XX wieku, a sny o przeszłości, w której oddaje niepozorny, czarny dziennik i nie odkrywa jego sekretu chociaż na chwile pozwalają oderwać się Sophie od okrutnego świata oraz widma przeszłości jej biologicznych rodziców, które wisi nad nią od pierwszego kroku w Hogwarcie.
Autorka: Mroczny Jawa

http://stay-strong-granger.blogspot.com/
Próbowałeś kiedyś kochać, kiedy zabrakło ci miłości?
Próbowałeś kiedyś odnaleźć bezpieczeństwo, kiedy dookoła panuje wojna?
Próbowałeś kiedyś odnaleźć siebie, kiedy zagubiłeś już wszystkie dotychczasowe wartości?
Wojna o magiczny świat z każdym dniem zbiera swoje krwawe żniwa. Śmierciożercy grasują po londyńskich ulicach torturując i zabijając Mugoli w imię Czarnego Pana. Voldemort rośnie w siłę, przygotowując się do ostatniego uderzenia. Hermiona jako jedyna ze Złotej Trójki w dalszym ciągu chce temu zapobiec. Ma tylko Ginny, ale i tak czuje się, jakby była zupełnie sama ze swoimi potworami.
Czy jeszcze kiedykolwiek wróci do ukochanej szkoły?
Czy jeszcze kiedykolwiek będzie miała okazję do pokochania?
Czy jeszcze kiedykolwiek odnajdzie prawdziwą siebie?
Autorka: Cave Iniminicum

https://fred-weasley-i-eleonora-malfoy.blogspot.com/
A gdyby tak odsunąć Harry'ego na bok i opowiedzieć podobną historię z perspektywy bliźniaków?
A gdyby dodać do tego jeszcze jedną postać, która jest rozdarta między obowiązkiem wobec rodziny a pragnieniom swego serca?
Czy mimo przeciwności losu uda im się znaleźć szczęśliwe zakończenie?
Autorka: Eleonora Malfoy

http://alexandraise.blogspot.com/
Wydawać by się mogło, że w czarodziejskim świecie wszystko przychodzi z łatwością. Niestety, to mylne spostrzeżenie. Tak jak wszędzie, panuje tutaj nietolerancja, bezustanna walka i strach przed rosnącą potęgą ciemności.
Dumbledore, uważany za niepokonanego, słabnie. Poplecznicy Voldemorta wychodzą z ukrycia, a Alexandraise Ross, która nie wie niczego o swoim pochodzeniu, ma problem. Jest na celowniku. Dzieci mugoli, uczący się w Hogwarcie, zaczynają być prześladowani. Kiedy nadzieja na lepsze jutro zaczyna umierać, Anne Rosier, nauczycielka mugoloznactwa, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i wszczyna rewolucje.
„Niczyja” nie skupia się jedynie na wojnie w świecie czarodziejów, ale przede wszystkim na relacjach i uczuciach łączących głównych bohaterów, które niekoniecznie muszą być pozytywne. Poza tym, czy możliwa jest przyjaźń pomiędzy uczniem, a nauczycielem?
Autorka: Alexis

http://umowa-przymierza.blogspot.com/
Świat obiega wiadomość o śmierci Harry'ego Pottera. W Hogwarcie opanowanym przez Voldemorta pojawia się nowy uczeń. Nikt nie wie, kim jest chłopak, dlaczego postanowił zapisać się do szkoły w tak ciężkich czasach i po której stanął stronie. Evan wie jednak jedno - jego misja musi zakończyć się powodzeniem.
Autorka: Bully

http://rodzenstwopotter.blogspot.com/
Piąty rok nauki w Hogwarcie. Młody Harry dowiaduje się nowych rzeczy o sobie i swoim przeznaczeniu. Jednak prawdziwym szokiem będzie dla niego wieść, że nie jest jedynym żyjącym przedstawicielem rodu Potterów. Gdzieś w szerokim świecie żyje Cassandra jego siostra, której największą słabością jest to, że zbyt łatwo ufa nowo poznanym ludziom oraz Connor człowiek, który ma niecodzienne poglądy odnośnie świata i wojny. Czy rodzeństwo będzie umiało znaleźć wspólny język? Czy cokolwiek będzie w stanie ich ze sobą skłócić? A może nie każdy przedstawiciel rodu Potterów musi stać po stronie Dobra? No i najważniejsze co planuje Voldemort? Chcesz się dowiedzieć? W takim razie zapraszam.
Autor: Mroczny Książę

https://sombreclaire.blogspot.com/
- Dlaczego tu jesteś? Wasz związek był farsą, iluzją.
Ciężko mi nawet powiedzieć czy podczas jego trwania choć
trochę bardziej cię polubiła. Nawet jeśli ją kochałeś
nie powinno cię tu być – powiedział brązowowłosy mężczyzna,
patrząc na nowo przybyłego towarzysza. Pokręcił głową,
nerwowo śmiejąc się pod nosem. Jego zachowanie było niejasne
i całkowicie odbiegające od normy.
- Oczywiście, że ją kochałem, ale nie wiem czy była
to prawdziwa miłość. Chociaż nie podawała mi żadnych eliksirów,
ani nie rzucała na mnie uroków czułem się jak we śnie.
Beatrice była jak narkotyk. Przyciągała do siebie ludzi,
a gdy raz z nią porozmawiali pragnęli więcej.
Szczerze wierzę, że w ostatnich fazach naszej znajomości
zapałała do mnie sympatią. Każdego dnia opłakiwałem w duchu,
jak okrutnie los z nią zagrał. Jedyne czego żałuję to tego,
że nie mogłem po raz ostatni spojrzeć w jej piękne oczy.
Autorka: Sophie

http://w-ramionach-unicestwienia.blogspot.com
Harry Potter umarł jako Wybraniec, by ocalić całą społeczność czarodziejów.
Umarł, zostawiając swoją ukochaną zdruzgotaną i wypaloną. Ginny Weasley wie, że już nic nie może być jak dawniej. Odcina się od rodziny, pozostawia swoje dziecięce marzenia o graniu w quidditcha i zostaje aurorem. Przynajmniej tam może się wyżyć.
Pewnego wieczora podstępem wprasza się na przyjęcie zorganizowane w rezydencji Blaise’a Zabiniego. Biuro Aurorów wysyła ją tam pod przykrywką. Ginny nie podejrzewa, że ten wieczór na zawsze zmieni jej życie. Dom Zabiniego pełen jest sekretów, a ich dusze błądzą w ciemności. Już niebawem obydwoje znajdą się w ramionach unicestwienia…
Autorka: Marzycielka

http://dramione-widmo-przeszlosci.blogspot.com/
Co by się stało, jeśli wybralibyśmy inaczej? Ten jeden raz? Zakłocili porządek, zmienili bieg zdarzeń. Czy nie warto ingerować, jeżli zwycięstwo nie jest pewne, zaś zło zbyt potężne? Czy nie warto podjąć walki z samym Czasem? Może to porwanie się z motyką na słońce, ale przynajmniej niektórzy pożyją choć trochę dłużej. Jedno jest pewne - Czas bawi się świetnie. Łączy, co było rozłoczone, rodziela, co mówiło o sobie jako o "jedności". I ma jeszcze niejednego asa w rękawie.
Autorka: Vivianne Peverell

Obserwatorzy