piątek, 18 lipca 2014

Gwiazdy i fani

Opowiadanie o dziewczynie, która próbuje swoich sił jako paparazzo, jednak już pierwszego dnia, zostaje wypchnięta przez tłum fotoreporterów i wpada na czerwony dywan, prosto pod nogi jednego z członków TH. W pracy idzie średnio, a dodatkowo wkoło niej ciągle czai się jej były chłopak.
Autorka: Mala

http://niewolnicy-uczuc.blogspot.com/
Anya Tomlinson jest siostrą sławnego Louisa Tomlinsona - członka zespołu One Direction. Wiedzie nadzwyczaj spokojne życie, dopóki do jej domu nie wprowadza się czwórka zwariowanych nastolatków, którzy bez skrupułów wywracają jej świat do góry nogami.
Autorka: Marti

http://phoenix-ff.blogspot.com/
Uwaga: strefa k-popu!
Komediowe romanse, miłosne dramaty, nadprzyrodzony świat Feniksa, niesamowite zdolności Kibuma i Jonghyuna, szkolne życie Jungkooka, Suga i jego studenckie sprawy, one shoty o przyjaźni i wiele, wiele więcej. Dramaty, fluffy, obyczajówki, yaoi, fantasy czy komedie - wiele historii, jeden blog.
Autorka: Marti

http://death-versus-love.blogspot.com/
Emily ginie tragicznie w wypadku. A jej bliscy muszą się z tym pogodzić. Ale co się stanie, gdy dostanie ona drugą szansę i wróci na ziemię?
Autorka: Medicatus_hope

http://where--is--my--mind--baby.blogspot.com/
Głównym bohaterem jest wokalista, Jared Leto i opowiadanie skupia się głównie na jego życiu. Jednak z czasem pojawia się 2 narrator, którym jest kobieta, Veronica. W krótce ta dwójka odkrywa, że łączy ich coś więcej niż wzajemne pożądanie. Mamy więc coś o miłości, życiu, problemach, świecie, relacjach z ludźmi ale też światek hollywoodzki i kwestie szczęścia, które każdy z bohaterów próbuje na swój sposób osiągnąć. Ale czy się uda? A może rzeczywistość okaże się silniejsza? Witness, tell me...
Autorka: Mary

http://szkola-cierpienia.blogspot.com/
Każdy z nas doskonale pamięta swoje dzieciństwo. Uśmiechnięte twarze rodziców i letnie wakacje nad jeziorem. Co jednak gdy zabraknie nam dwóch najważniejszych osób w życiu? To zależy od wytrwałości. Audrey Enderson odebrała to z wielkim trudem. Nabuzowana nastolatka zatraca się w świecie narkotyków, alkoholu i papierosowego dymu. Sprawy kąplikują się jeszcze bardziej gdy ucieka z domu ciotki by uratować swojego chłopaka zabranego przez policję. Napotyka na swojej drodze piątkę chłopaków z One Direction którzy zawracają jej w głowie. Czy są jednak w stanie pokrzyżować jej plany i stanąć na drodze? Czy dziewczyna ustąpi i czy znajdzie się ktoś kto jej pomoże?
Autorka: Transe

http://hidden-plfanfiction.blogspot.com/
Był jak księżyc-jego część była zawsze ukryta.
Autorka: Transe

http://total-heart-attack.blogspot.com/
Melanie Corner nie piszczy na widok sławnych chłopców. Jej marzeniem nigdy nie było spotkanie swojego idola. Ona wraz z przyjaciółkami nigdy nie rozmawiała o nowych piosenkach i koncertach. Pewnego dnia wpada na słynnego, zielonookiego chłopca z zespołu One Direction. Nie czerwieni się, i nie boi oblać piosenkarza napojem. W końcu to tylko człowiek. Tak zaczyna się przyjaźń, która próbuję przetrwać wzloty i upadki.
Autorka: Yokita

http://komorkowe-one-direction.blogspot.com/
Pamela to dziewczyna po przejściach. Chłopcy z One Direction prowadzą spokojne, jak na gwiazdorów, życie, chociaż żaden z nich nie ma szczęścia w miłości. Kiedy ich losy się stykają, nikomu nie przychodzi nawet na myśl, że nic nie dzieje się przez przypadek. Tylko dlaczego właśnie oni? Kto za tym stoi? I jaką rolę odegra w życiu całej szóstki Justin Bieber?
A miłość? Kto podda się fali namiętności, a kto pozostanie wierny na zawsze? Czy dawne rany w końcu się zabliźnią, czy jednak zostaną rozdrapane na nowo?
Czy bohaterowie wyjdą w końcu na prostą?
Autorka: Fredzia

http://or-am-i-fool.blogspot.com/
Często słyszałam, że przecież liczą się czyny, że to czyny są ważniejsze od słów. Chyba coś ze mną nie tak skoro przywiązuję tak ogromną wagę do tego, co pada z ust, zarówno moich jak i innych. Nowy Jork mogłabym określić milionem najróżniejszych przymiotników. W końcu tyle się tutaj nauczyłam. Najważniejszą lekcję dał mi jednak on. Dzięki niemu zrozumiałam ile znaczą słowa, jak wiele mogą zmienić. Mogą być kluczem do przebaczenia jak i sztyletem wbitym w pierś.
Słowa, dużo słów. Mówią o tym jak kochać, jak wybaczać, jak zapominać. Opowiadają jak ciężko zrozumieć własne uczucia. Pokazują jak ciężko jest podjąć decyzję. Co jest silniejsze? Irracjonalne uczucie czy uzasadniony strach?
Autorka: Mai

http://truly-madly-deeply-niall.blogspot.com/
Historia dwojga młodych ludzi pokazująca ich wszystkie wzloty i upadki. Opowieść o tym jak kochać i kiedy odpuścić. Kilkanaście tysięcy słów będących przykładem tego w jak ekstremalnie szybkim tempie życie może się zmienić. Nie zawsze na lepsze. Opowiadanie, które pokazuje nie tylko jak kochać sercem, ale jest także doskonałym przykładem jedności dwóch ciał. Mieszanka najróżniejszych uczuć, emocji, wspomnień i doświadczeń.
Autorka: Mai

http://cause-im-tired-of-feeling-alone.blogspot.com/
Młodzi, piękni i szczęśliwi. Przecież liceum i późniejsze studia to najlepsze lata w życiu, prawda? Przyjaźnie i miłości. Znajomości dłuższe i krótsze. Powitania, pożegnania, powroty. Zawirowania życia. Jestem Natalie, ale mówią na mnie Nats. Myślałam, że wszystko układa się idealnie i że nad wszystkim panuję. Przekonałam się jednak, że nie można wszystkiego kontrolować. Przygotowana na wszystko? To przecież niemożliwe. Zaskoczona niespodziewanym? Zawsze. Dasz się wciągnąć w mętlik wiecznych zmian?
Autorka: Mai

http://the-hesitate.blogspot.com/
Dwoje marzycieli dążących z zapartym tchem ku swym największym marzeniom spotyka się pewnego dnia. Jakże inaczej mogłoby się to zakończyć jak nie choćby przyjaźnią? Niestety wszystko ma swój koniec, a w tym przypadku był on zdecydowanie przedwczesny. Lecz tak, jak kwiaty zakwitają co roku na wiosnę, tak samo ta więź odżyła. Mijają ponad dwa lata. On jest już niemalże na szczycie swych marzeń, ona dopiero wspięła się na pierwszy schodek. On wyciąga do niej pomocną dłoń, a ona w życiu nie przypuszczałaby, że jego zamiary mogą być nie do końca czyste...
Autorka: Meadow

http://offthecoast-ff.blogspot.com/
Po odniesieniu pewnej porażki Darcy zamienia się w emocjonalne zombie. Nic nie ma dla niej znaczenia, a już na pewno nie szkoła i dalsze starania o stypendium, które sprzątnięto jej sprzed nosa. Dziewczyna opuszcza się w nauce, przestaje chodzić na zajęcia, stroni od kontaktów z ludźmi. Rodzice w trosce o nią wysyłają ją na odpoczynek na wieś do rodziny. Ardamine to malutka wioska u wybrzeży Irlandii, gdzie nie dzieje się absolutnie nic. Początkowo Darcy jest nastawiona neutralnie do owego wyjazdu, ale wszystko zmienia się gdy natyka się na plaży na tajemniczą puszkę, której właściciela za żadne skarby nie może odnaleźć. Zdawałoby się, że poszukiwania zakończyły się fiaskiem, kiedy to w miejscu odkrycia pudełka niespodziewanie pojawia się notatka od osoby, która ukryła je tam piętnaście lat temu...
Autorka: Meadow

http://shi-no-hitomi.blogspot.com/
Byun Baekhyun jest dość niezdarnym policjantem postanawiającym kontynuować pracę swojego ojca, który przez nią zginął. Brzydzi się przemocą i każdym przestępcą, jakiego ma okazję złapać. Co więc się stanie, kiedy na jego drodze pojawi się niebezpieczny, najlepszy w swoim fachu morderca, któremu będzie zawdzięczał życie?
Autorka: Uszati

http://spejl-reflektions.blogspot.com/
Ida Nielsen, narzeczona gitarzysty duńskiego zespołu rockowego Nephew jest młodą i szczęśliwą kobietą. Ma wszystko, czego chciała - wspaniałego chłopaka, studiuje na wymarzonym kierunku. Całe jej życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy Kristian wyjeżdża za granicę, pozostawiając pod jej opieką firmę, którą prowadzi z liderem Nephew - Simonem Kvammem. Dziewczyna poznaje przystojnego Kaspra, który zawróci jej w głowie. Szybko się jednak przekona, że każda decyzja niesie ze sobą ogromne konsekwencje.
Do tego coś dzieje się we wspólnym domu jej i Kristiana na Bornholmie. Coś, czego nie jest w stanie wytłumaczyć racjonalnie...
Autorka: Marta K.

http://infinite-feelings-fanfiction.blogspot.com/
Liam Payne miał dość. Miał dość ciężaru jaki spoczywał na jego barkach. Odpuścił sobie, a za nim reszta kolegów z zespołu. Relacje wśród nich zaczynają się psuć, a Simon Cowell, nie widząc innego wyjścia, daje im dwa miesiące wolnego. Przyjaciele rozjeżdżają się we własnych kierunkach. Liam udaje się do swojego kuzyna mieszkającego w małym miasteczku. Chce wszystko przemyśleć, odpocząć od kamer oraz uleczyć swoje złamane serce. Na jego drodze staje pewna dziewczyna, którą Liam jest oczarowany i nie może się jej pozbyć z głowy. Dzięki zrządzeniom losu, wpadają na siebie kilka razy i tak rozwija się ich znajomość, która z zadziwiającą szybkością zmienia się w coś poważniejszego. Caroline oczekuje od Liama szczerości, jednocześnie nie wiedząc nawet jak on ma naprawdę na nazwisko. Payne choćby chciał, nie może uciec od tego, kim naprawdę jest. Sławnym na całym świecie członkiem zespołu One Direction. Z pozoru zwykła historia o miłości, jednak łapie za serce i ma w sobie swój urok, ukazując prawdę o otaczającym nas świecie.
Autorka: Greaseblow

http://uncivil-ann-fanfiction.blogspot.com/
Jak byś się czuł gdybyś przez jednego, zasranego policjanta musiał spędzić w więzieniu trzy lata?
Trzy lata w celi, byłbyś zły prawda? Każdy by był, a tym bardziej on..
Louis Tomlinson to diler narkotykowy. Po trzyletniej odsiadce wychodzi na wolność i jedyne czego pragnie to zemsta. Jego plan jest prosty : chce porwać córkę policjanta, który go złapał - Evie.
Autorka: Ann.

http://change-your-life-while-you-can.blogspot.com/
18-letnia Aria Hastings zakochana w swoim dawnym przyjacielu Zaynie Maliku. Do niedawna mieszkała w Polsce, lecz jedno wydarzenie zmieniło wszystko, w Londynie chciała zacząć wszystko od nowa. Poznała tam Harrego Stylesa i spotkała przyjaciela z dawnych lat do którego nadal żywi silne uczucie. Dziewczyna zakochuje się także w Hazzrze. Pewnego dnia do jej drzwi puka policja, to od czego chciała uciec powróciło. Co będzie dalej? Który z chłopaków okaże się dla niej odpowiedni? Czy poradzi sobie z uczuciami?
Autorka: kadryl123

http://sheltered-fanfiction.blogspot.com/
'Sheltered' to opowiadanie, które wystawi waszą wrażliwość na próbę. Historia, która szokuje i skłania do refleksji. Jak wiele warte jest życie? Czym jest prawdziwa przyjaźń? A co najważniejsze, jak pogodzić się ze stratą? Poznaj Alison i Louisa. Oboje błądzą ścieżkami swoich umysłów, próbując uśmierzyć swój ból na różne sposoby. Co się stanie, jeśli tan z pozoru całkowicie różniąca się od siebie dwójka ludzi, stanie na swojej drodze?
Autorka: greaseblow

http://verloren-prinz.blogspot.com/
„I choć po nas przyjdą następni, których miłość zachwyci po stokroć bardziej, to nieistotne, bo ja wiem, że wśród setek jesteśmy jedyni. Nie znajdziesz drugiej takiej dziewczyny, ani drugiego takiego chłopaka, bo ja wiem, że wśród tysięcy jesteśmy jedyni. Na kartach historii uwiecznią się miliony wielkich miłości, ale ja wiem, że nasza jest niepowtarzalna.”
Prinz – historia wielkiej miłości, historia wyborów, historia przyczyn i skutków, historia niełatwego życia, historia lęków i szczęścia. Historia Scarlett i Toma.
Autorka: Dark Queen

http://storyaboutvondy.blog.pl/
W niewielkim miasteczku Las Cruces położonym w malowniczej Dolinie Guadalupe mieszkańcy wiodą szczęśliwe i z pozoru normalne życie. Do czasu, ponieważ pewnego dnia 20-letnia Cassidy Evans zostaje zmuszona do opuszczenia domu ukochanego dziadka i trafia pod dach przystojnego gangstera. Tam czeka ją nie tylko walka o odwołanie niechcianego ślubu, ale także pojedynki na słowa z prawą ręką Diega Montalvo - Carlosem Rubio. Poza nielubianym Carlo, poznaje wiele barwnych osobowości.
Vondy w wersji komediowej.
Autorka: ayane1189

http://you-and-me-equals-we.blogspot.com/
Moje życie nigdy nie było idealne... Nie, przepraszam. Kiedyś było. Kochająca rodzina, młodsza siostra, która wywoływała uśmiech na mojej twarzy i mój najlepszy przyjaciel - Louis. Wszystko zaczęło się komplikować kiedy wyjechał. Problemy, kłamstwa, długi, śmierć i bagno, w które sama się wpakowałam. Cześć, jestem Mandy Lane, i tak, to ja spałam z Louisem Tomlinsonem tamtej nocy.
Autorka: Weronika
  
http://passion-is-my-life.blogspot.com/
Każdy człowiek posiada jakąś pasję. Madeleine pokochała wszystko, co ma skrzynię biegów i pedał gazu. Sama jeździ na motorze, wygrywając nie jeden nielegalny wyścig w Mullingar. Jednak w końcu i ona popełniła błąd – podczas jednej z rywalizacji miała wypadek, po którym na kilka dni straciła przytomność. Ojciec i macocha dziewczyny decydują, że wyjedzie studiować do Londynu to, co zawsze chciała; mechanikę samochodową. Przed popełnieniem jakich kolwiek głupstw ma pilnować ją przyrodni brat – Naill Horan. Już od samego początku będzie wrogo nastawiona, ale teraz jej nienawiść względem ludzkości jeszcze bardziej się pogłębi. Tylko jej przyjaciele będą mieli prawo do tego, żeby ta prawdziwa Madi miała czasami chwilę odpoczynku i pokazywała się światu. Jak to się stanie, że Louis również będzie potrafił rozmawiać z nią, jakby nie miała do niego żadnych uprzedzeń?
Autorka: Jesica Evans

http://ksiezniczka-i-kryminalista.blogspot.com/
Starasz się zapomnieć, żyć jak dotychczas. Zamykasz oczy, jakbyś chciała usnąć, ale szybko uświadamiasz sobie, że to niemożliwe. Noce są najgorsze. Leżysz sama w łóżku i przewracasz się z boku na bok, starając się wmówić samej sobie, że jego tutaj nie ma – już odszedł. Dobrze wiesz, że okłamujesz samą siebie. Trafiasz do ludzi, którzy mówią że są w stanie ci pomóc. Szybko uświadamiasz sobie, że i tak nie pozbędą się go z twojej świadomości. W końcu uczysz się z nim żyć. Jednak znów coś idzie nie tak i on wraca, jako pierwszy. Każdy kolejny dzień jest walką o przetrwanie, oddech, uderzenie serca. Dobrze wiesz, że jest przy tobie cały czas – od świtu aż do zmroku i przez całą noc. Widzisz go w lustrze, kałuży, nawet innych ludziach – twoje oczy nie mogą się go pozbyć. W końcu pojawia się ktoś, kto pomaga ci go przezwyciężyć, za kogo jesteś w stanie oddać życie. Czy w końcu zaczniesz funkcjonować normalnie? Czy strach da ci spokój i pozwoli kochać?
Autorka: Jesica Evans

http://byc--soba.blogspot.com/
Nie zawsze wszystko w naszym życiu układa się tak, jakbyśmy tego chcieli.
Nie każdy z nas ma kochającą rodzinę w składzie mama, tata, ja i pies.
Nie wszystko jest takie proste, jakby się mogło wydawać.
Nic nie jest od nas zależne.
Jo ucieka jak najdalej od swojego dotychczasowego życia, Zrobi wszystko, żeby w końcu robić to, na co ma ochotę. Rozpoczyna studia na wymarzonym kierunku, nie mówiąc o tym rodzicom. Chce pokazać wszystkim dookoła, że jest na tyle dojrzała, aby poradzić sobie w każdej sytuacji. Jednak czy to jest takie proste, jakby się mogło wydawać?
Autorki: Jesica Evans & Evi

http://czarna-dama.blogspot.com/
Stałam na dachu jednego z największych budynków w Nowym Yorku i uważnie przyglądałam się jego ruchliwym, tętniącym życiem ulicom. Co prawda z tak dużej odległości do ziemi nie byłam w stanie zobaczyć czegokolwiek konkretnego, ale zupełnie mi to nie przeszkadzało. Chciałam po prostu uspokoić rozszalałe nerwy i wyciszyć wewnętrzny głos, który podpowiadał mi, że Josephine nie chciałaby, abym mściła się na człowieku, który doprowadził do jej śmierci. Jednak ja już dawno postanowiłam, a co za tym idzie – swojej decyzji nie mam zamiaru zmieniać. Człowiek, który z zimną krwią zabił moją najukochańszą siostrę pożałuje tego, że się w ogóle urodził. Osobiście zadbam o to, żeby w momencie śmierci widział moją, przepełnioną nienawiścią i chorą satysfakcją twarz. I aby to był ostatni widok w jego nic niewartym życiu.
Autorka: Jesica Evans

http://dziewczyna-z-tatuazem-fanfic.blogspot.com/
Jak wiele jesteś w stanie poświęcić dla najlepszego przyjaciela? Majątek? Innych znajomych? Własne życie? Czy byłbyś gotów postawić wszystko na jedną kartę i tyle samo oddać za zupełnie nieznaną osobę? Czy ciemne oczy, nieśmiały uśmiech i tatuaż zdołają przekonać Nialla do tego co powinien zrobić? A jego decyzja - podjęta pod wpływem wielu sprzecznych emocji - czy aby na pewno będzie właściwa? Jedno jest pewne. Nikt w Cork nie spotkał się wcześniej z taką historią.
Autorka: Jesica Evans

http://the-prophet-fanfiction.blogspot.com/
Przyszłość rządzi się innymi prawami niż teraźniejszość. Na świecie powstała armia Wild Ones władająca nim i buntownicy, którzy nie chcieli podlegać jakiejkolwiek władzy. Była ich niewielka garstka przeciw pięciu władcom, co skończyło się dla prawie każdego karą śmierci. Tylko nieliczni zdążyli się schować, głównie dzieci. Leah ma zaledwie dziewiętnaście lat, a jej życie stoi u kresu. Jednak do jej zabójstwa nie dochodzi, przez jednego z władców, Andy`ego Biersacka, który przyjął ją do siebie, jako niewolnicę. Od tamtej pory nie miała nic do gadania. Początkowa nienawiść zamienia się w niezdefiniowaną miłość do osoby, która nigdy nie powinna znaleźć się w jej życiu. Co zrobi, kiedy będzie musiała podjąć decyzję?
Autorka: Dragonfly

http://irreplaceable-gentleness.blogspot.com/
Świat się rozpada, kiedy cząstka ciebie odchodzi. Ukochana dziewczyna wybiera innego, a ty nie wiesz, co dalej... Co z twoim życiem, co z karierą, co z twoim złamanym sercem? Zaczynasz udawać, wszystko staje się iluzją, cały ten świat, który cię otacza wydaje się sztuczny, łamiesz się... Wtedy ona wraca.
Autorka: Nightmare_

http://rock-me-girl.blogspot.com/
Mija kilka lat od Starcia z Zagadkowcem - złym Niszczycielem. Wydawałoby się, że życie toczy się po własnym torze i wszystko jest tak, jak zawsze powinno być. Zespół One Direction kończy kolejną trasę koncertową, która okazała się ogromnym sukcesem - w końcu przychodzi czas na odpoczynek.
Ale czy można to nazwać odpoczynkiem, kiedy po piętach depcze nam Camille, o której nie słychać było przez bardzo długi czas? A trzy Wymiary występują przeciwko Wybrańcom, stając po stronie zła?
Autorka: Kamila Sky

http://rewanz.blogspot.com/
Nastoletnia Hanna całe życie była szykanowana przez szkolną elitę z powodu jej dużej wagi i wyglądu. Pewnego czerwcowego dnia dziewczyna spotyka w parku nieznajomego, który całkowicie zmienia jej pogląd na świat. Hanna zmienia się przez wakacje o 180 stopni. Nowy rok szkolny oznacza dla niej nowe życie. Dziewczyna dołącza do szkolnej elity, by odegrać się za wszystkie krzywdy i zniszczyć popularne dzieciaki.
Autorka: Klaudia

http://pleaserememberme-ff.blogspot.com/
Wypadek zmienił ich miłość w nicość. On stracił pamięć. Ona oskarżona o spowodowanie wypadku i wygnana z rodzinnego miasteczka. Dzisiaj - całkiem inne osoby. On nie mógł sobie niczego przypomnieć ze swojego życia, ból zepchnął go do mrocznego świata.- stał się swoimi przeciwieństwem. Ona, nie potrafiła sobie wybaczyć, zacząć żyć bez niego - spadała na dno. Żyjąc z bólem w sercu szli tą samą drogą by się po latach spotkać. On nie wiedział, że była dla niego wszystkim i zaczął niebezpieczną grę. Ona wciąż go kochając, nie była wstanie tego przerwać. Czy wyzna mu prawdę o ich przeszłości? Czy on, zakocha się w niej jeszcze raz ? Co z rodzinami, które ją nienawidzą? Ich miłość tamtego dnia powinna umrzeć. Choć oboje są za bardzo zatraceni w miłości, która nie ma prawa istnieć. Cały świat przeciwko im, czy razem pokonają go?
Autorka: Aleksa Styles

http://born-to-live-fanfiction.blogspot.com/
Emily to zawzięta Directioner z pasją. Razem z przyjaciółką przeprowadzają się do miasta swoich marzeń. Tam udaje im się zasmakować szczęścia, ale czy wszystko będzie takie jak to sobie wyobrażały?
Autorka: Curly Angel

http://dangerous-zayn-malik.blogspot.com/
Maggie żyła spokojnym życiem, dopóki nie pojawił się przed jej drzwiami nieznany chłopak. Dowiedziała się kim jest. W jej życiu rozpętał się chaos. Wszystko nagle straciło sens. Kłótnie stały się codziennością, a nienawiść do Zayn'a jedyną rzeczą jaką czuła. Jej największym marzeniem stało się by chłopak zniknął z jej życia. Czy po czasie coś zmieni się w jej życiu?
Autorka: Nika

http://gardenof-stories.blogspot.com/
Dziewczyna, która przypadkiem poznała One Direction. Nie była zbyt zadowolona z pracy z nimi, jednak podjęła się wyzwaniu. Żywiła do niech niechęć. Co się działo dalej? Zmieniło się coś? Co się stało gdy dwaj członkowie zespołu się w niej zakochali?
Autorka: Nika

http://rose-im-wind.blogspot.com/
Opowieść o życiu, które Bóg położył na krawędzi dwóch światów. To historia ludzi, którzy tak jak każdy szukają swojego miejsca w życiu i próbują odnaleźć siebie. Nieważne, że Jej świat zamyka się w czterech ścianach mieszkania w Berlinie; nieważne, że Jego świat zamknął go w czterech ścianach domu w Los Angeles. Nawet tu, a może przede wszystkim tu, cuda zdarzają się codziennie...
Autorka: Kathrin J. Leittmann

http://let-me-loveu.blogspot.com/
Czym jest miłość? Czy ona jest nam potrzebna? Co znaczy kochać?
Czy aby pokochać drugą osobę, trzeba najpierw nauczyć się kochać siebie samego? Czy może to właśnie ta druga osoba, musi nas tego nauczyć?
Ella, prócz Luke'a- przyjaciela od najmłodszych lat jest sama. Ma trudny charakter, co uniemożliwia jej bliższe kontakty z równieśnikami. Chłopak ma ogromny talent wokalny, i pewnego dnia dostaje propozycję uczenia się w prestiżowej szkole w Melbourne. Jak to wpłynie na ich kontakty? Czy dziewczyna znajdzie sposób,
aby zatrzymać u swego boku przyjaciela czy jednak opuści i ją, i Sydney?
I co najważniejsze; Czy pozwoli się pokochać?
Autorka: Clooming

http://lullaby-ff.blogspot.com/
Dwójka młodych ludzi, która wiele przeszła w swoim życiu, leżała razem na łóżku. Co prawda, było im niewygodnie, ale w tamtej chwili to się nie liczyło. Dla nich najważniejsze było to, że są razem. Po tak długim czasie w końcu im się udało. Cieszyli się chwilą która trwała. Nie wiedzieli co będzie dalej, nie wiedzieli czy będą mieli jakąś przyszłość. Bali się, że zostało im już mało czasu.
Przez niewielkie okno, do pomieszczenia wpadały promienie słońca nieco je rozświetlając. Do ich uszu dochodził tylko dźwięk aparatury medycznej. Nie musieli nic mówić, ta cisza panująca pomiędzy nimi była potrzebna obojgu.
Wiedzieli, że to wszystko niedługo się skończy.
Wiedzieli, że muszą się pożegnać.
Autorka: Hope Faye

http://cant-control.blogspot.com/
W tym miejscu nic się nie zmienia.
Każdy codziennie robi to samo, myśląc o tym samym i marząc o tym samym. Albo raczej próbuje wycisnąć z siebie coś na kształt marzeń.
Zazwyczaj człowiek próbujący coś osiągnąć pnie się coraz wyżej, my natomiast tkwimy w stałym punkcie, będąc cieniami życia. Będąc cieniami samych siebie.
Zazwyczaj człowiek planuje. Ciągle coś planujemy, nie zważając na to, co dzieje się teraz. Patrzymy w przyszłość zamiast skupić się na teraźniejszości. Jesteśmy dalekowzroczni odbierając sobie przy tym prostych przyjemności, bo wolimy "później" mieć więcej.
Ja nie mam nic. Nie patrzę daleko, nie patrzę też wstecz. Tkwię w obecnej chwili, zmieniając tylko położenie swojego ciała.
Jak tu trafiłam? Amerykanka ze schludną przeszłością wypełnioną pieniędzmi rodziców w pewnej chwili znajduje się w zakładzie psychiatrycznym po drugiej stronie świata. Tak, to nie jest zupełnie zwyczajna historia.
To moja historia.
Czasami los płata nam figle, wobec mnie był natomiast bezwzględną dziwką. Być może tak miało być, być może zasłużyłam sobie na to przerośniętą pychą i samouwielbieniem. Być może. Niestety, ani jedna z tych cech mnie nie opuściła, nasiliła się wręcz i stanowiłam środek boskości, będąc dla wszystkich tu podopiecznych kimś w rodzaju guru. Nie przeszkadzało mi to.
Moje życie było perfekcyjnie ułożoną wieżą z kart porysowanych ciemnym markerem uczuć. Kiedy chciałam już postawić wieńczącą efekt królową kier, pewna osoba postanowiła mi to wszystko zburzyć.
Nazywam się Valentina Lightburn i nigdy nie przypuszczałabym, że moje życie zmieni wizyta dobrodusznych członków zespołu o wyglądzie, po którym sama zamknęłabym ich tam, gdzie kiedyś zamknięto mnie.
Autorka: nathalie l.

http://invisible-fanfiction.blogspot.com/
rejs, który zmienił wszystko.
piękny sen, który zamienił się w koszmar.
ona - zabrana ze świata żywych.
on - widzi to, czego nie powinien.
Debby wygrywa w konkursie fotograficznym wymarzony rejs po oceanie.
Pewnej nocy na wodach szaleje sztorm, nierozsądna dziewczyna wychodzi na pokład i wpada do wody.
Topi się i umiera.
Dlaczego jej duch musi błąkać się po ziemi?
Jak przyjmie do siebie wiadomość, że nie żyje?
Dlaczego jest niewidzialna ale nie dla niego?
Nic nie dzieje się bez przyczyny....
Autorka: clooming

http://ghostfanfic.blogspot.com/
Dwudziestojednoletnia Nina Rose po trzech latach opuściła zakład karny w Sydney. Z powodu nieuniknionego losu była skazana na towarzystwo pewnego chłopaka. Tajemniczego, bez ogródkowego, przystojnego i niezwykle zaborczego. Ich losy połączone niewidzialnymi nićmi tajemnicy i problemów powinny do siebie pasować. Ale czy aby na pewno? Czy odsiadka w więzieniu była zwykłym przypadkiem, czy czymś więcej? Jakie grzechy przez nich popełnione przylegają do siebie jak dwa kąty przyległe? A może jakie przeszkody stoją tym dwojgu na drodze do szczęścia? Może on? Ta jedna zjawa, przez którą przechodzą Ci ciarki po plecach? Jak poradzi sobie Nina? I kto sprawi, że wykaraska się z tego cała i zdrowa? Kto jej w tym pomoże?
Autorka: Your Shadow

http://diary-of-lifee.blogspot.com/
Internetowa znajomość, która przekształca się w miłość dwóch zagubionych dusz. Jedyną przeszkodą, która nie pozwala im się spotkać są kilometry i sekrety, które przed sobą ukrywają. Czy kłamstwa i sekrety zniszczą wszystko co tak długo budowali? Co będzie kiedy się spotkają i dowiedzą się prawdy o sobie? Dwie całkiem inne osoby z dwóch różnych światów zmieniły całe swoje życie. Anonimowość to ich przekleństwo.
Autorka: biebllins

http://the-stalker-tlumaczenie-ff.blogspot.com/
"Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal."
Jak to jest żyć z czyimś oddechem na karku? Jak to jest nieufać nikomu? Czy można żyć pomiędzy światem realistycznym a wspomnieniami? Życie zabija nas z każdym dniem. Aczkolwiek nikt z nas nie chce, by jego życie skończyło się zbyt szybko.
Niall Horan, członek One Direction, wpada w wir zwany niebezpieczeństwem. Śmierć matki i brata. Ojciec podejrzewany o morderstwa. Przyjaciele, którzy działają na jego niekorzyść. I dziewczyna.. Czy ona jest w stanie trzymać Niall'a przy zdrowych zmysłach?
Czy ostatecznie rozwiąże się największa zagadka: kim jest Stalker?
Stalker, czy to on wygra walkę o życie Horana?
Jednak pamiętaj: nie ufaj nikomu.
Autorka: Aga Karolina

http://bringmebacktoyou-tlumaczenie.blogspot.com/
Wiedziałam co mam zrobić kiedy drzwi się zamknęły: nie było wyjścia. Zdradzona twarz moje mamy, patrzyła na mnie z wyrazem złamanego serca. Ale co miałam zrobić? Jedyne o czym mogłam myśleć to to, że w końcu opuszczam to piekło. Jadę do Australii, spełnię marzenia, odkryję mnóstwo komplikacji, wliczając w to dupka Luke'a Hemmingsa
Autorka: Juuliaa99

http://how-much-you-can-love.blogspot.com/
Znowu ta sama rutyna dnia. [...] Powoli zaczyna mnie to nudzić.
[...]
Nie mogę żyć jak normalna nastolatka? Chciałabym w końcu gdzieś wyjść, na imprezę, gdziekolwiek, ale nie mogę. Muszę teraz pomagać mamie i bratu.
[...]
Otworzyłam kluczem drzwi po czym bezszelestnie je zamknęłam. Mieszkamy w dosyć spokojnej okolicy Los Angeles.
[...]
-Wyprowadzamy się stąd, lecimy do cioci Alice. Idź zobacz czy wszystko spakowałam. Za pół godziny mamy samolot, więc się pośpiesz.
[...]
Przeszliśmy przez odprawę i weszliśmy do samolotu....
Czas zacząć nowe życie...
Autorka: Hate me

http://fanfiction-error.blogspot.com/
Ona- córka bogatego inżyniera. Niezwykle piękna i utalentowana łyżwiarka figurowa. Zawsze uśmiechnięta, a raczej była… Co się takiego wydarzyło, że teraz jest pewną siebie i dojrzałą dziewiętnastoletnią kobietą? Odpowiedź jest banalnie prosta- została zraniona przez swoją pierwszą miłość. Kochała go i była w stanie zrobić dla niego wszystko. Był jej ulubionym narkotykiem, który mogła przedawkować, ale nadal czułaby niedosyt. Jednego dnia zawalił się jej idealny bajkowy świat. Rycerz w lśniącej zbroi stał się zwykłym dupkiem. Chciała uciec, rzucić to wszystko w cholerę…
On- chłopak, który cały czas wpada w kłopoty. Dupek, podrywacz i skończony cham, który nigdy nie doceniał tego co los postawił na jego drodze. Przez przypadek ją poznał, a stracił równie szybko. Jest szefem swojego gangu i królem nielegalnych wyścigów. Każda dziewczyna chciałaby być jego wymarzoną. Niestety jego serce należy tylko do niej. To ją pokochał tak prawdziwie. Ona była tą jedyną. Właśnie była. Jeden cholery błąd…
Co jeśli się spotkają?
Autorka: Arrow

http://we-found-love-in-a-hopelessplace.blogspot.com/
To tak, jakbyś krzyczał,
ale nikt Cię nie słyszy.
Czujesz się zawstydzony,
że ktoś może być tak ważny,
że bez niego jesteś nikim.
Nikt nigdy nie zrozumie, jak bardzo to boli.
Czujesz się tak beznadziejnie,
ale nic nie może Cię ocalić.
A kiedy jest już po wszystkim,
niemal pragniesz, żeby te wszystkie złe rzeczy powróciły,
bo razem z nimi przyjdą też dobre.
Autorka: Arrow

http://dangerous-game-fanfiction.blogspot.com/
Jak często chciałeś uciec z tego świata chodź na moment? Dosłownie kilka minut… Ile razy chciałeś zobaczyć jak to jest odlecieć, ale bałeś się wziąć narkotyki, ponieważ to cholerstwo uzależnia? Ile razy po kłótni z rodzicami lub drugą połówką miałeś ochotę miotać przedmiotami lub zrobić sobie krzywdę? Ile, cholernych razy usłyszałeś: „Jesteś beznadziejny!”, „Lepiej byłoby gdybyś nie żył!” lub zwyczajne „Jesteś niczym, nawet pies ma więcej rozumu niż ty!”? To takie… Dołujące, prawda? Sprawia, że czujesz się jak nic nieznaczące ziarno piasku na pustyni… ONI znaleźli rozwiązanie i stworzyli grę... niebezpieczną grę.
Autorka: Arrow

http://victorious-one-direction.blogspot.com/
Są takie dni, kiedy masz ochotę zamknąć się w pokoju. Zabarykadować drzwi i nigdy nie wychodzić. Odpocząć od wszystkiego, poczuć się samotna. Ja też mam takie dni. Niestety, pewien bardzo frustrujący fakt wyklucza taką możliwość. Wiecie co? Może zacznę od początku. Nazywam się Jade. Jade Marshall.
Mieszkam w Londynie od urodzenia. Wyprowadziłam się od rodziców jakiś czas temu, żeby zamieszkać razem z moją przyjaciółką Susan w naszym własnym, wymarzonym mieszkaniu. Nie przewidziałyśmy jednak, że mieszkanie naszych sąsiadów jest połączone z naszym szybem wentylacyjnym, którego wylot znajduje się właśnie w moim pokoju. Od tej pory jestem zmuszona co noc wysłuchiwać krzyków Harry'ego Stylesa. Mojego nowego ,,współlokatora" .
Autorka: Sarabi Beatles

http://raptured-pride-fanfiction.blogspot.com/
Druga część bloga TDoTM. Alison już od kilku miesięcy jest matką małego Jonathana. Nieplanowane dziecko sprawia nastolatce dużo problemów. Dziewczyna nie może kontynuować nauki przez co jej marzenia z każdym dniem się oddalają. Tymczasem Harry ciągle walczy o jej względy i próbuje naprawić zburzone zaufanie. Na drodze pary ciągle stają przeszkody, które niszczą chwilową harmonię. Jedno nieporozumienie burzy wszystko co zdołali odbudować, a jedna tajemnica z przeszłości nie daje szans na lepsze jutro. Historia toczy się wokół trudów życia codziennego, zburzonego zaufania, miłości, intryg i fałszywych przyjaźni. Co do historii Alison wniosą jej nowi współlokatorzy?
Autorka: Agusi77

http://change-jbff.blogspot.com/
To było niesamowite, mam na myśli tą zamianę. Zmieniła wszystko. Nic już nie będzie jak dawniej. Zniszczyła przyjaźń, zaufanie, sprawiła, że wszyscy cierpieliśmy. Nie mogę jednak mówić o samych złych stronach, ponieważ dobre też były. Ta zamiana nie była najlepszym pomysłem, ale po wszystkich najgorszych zachodach nastało słońce- stałam się najszczęśliwszą osobą na świecie u boku mego wspaniałego chłopaka. Może to egoistyczne, ale niczego nie żałuję. N-I-C-Z-E-G-O.
Autorka: Caroline

http://kpop-overdose-oneshots.blogspot.com/
Nudzisz się?
Lubisz oderwać się od codzienności i przenieść w inny świat?
Chcesz się dowiedzieć co siedzi w naszych głowach?
Wiesz kim są EXO, SHINee, B.A.P lub BTS?
Lubujesz się w opowiadaniach yaoi?
Jesteś pewien, że widziałeś już każdy możliwy k-popowy paring?
A może po prostu kochasz k-pop?
Jeśli na choć jedno pytanie odpowiedziałeś "TAK", zapraszamy w skromne progi naszej nieskończonej wyobraźni...
Autorzy: Dara, Gemini Arisu

http://afterthewreckage.blogspot.com/
Czy walczyłabyś sama ze sobą tylko, aby zdobyć chwilę uwagi, jedno, krótkie spojrzenie w Twoją stronę? Nie poddałabyś się, gdybyś musiała działać wberw sobie? Brnąłabyś w to dalej? Nawet jeśli koszmary nawiedziałby by cię nie tylko w nocy, ale miałabyś z nimi doczynienia też na codzień? Kim Kibum nie miał wyboru.
Autorka: zino

http://forbidden-love-harrystyles-fanfiction.blogspot.com/
Pauline to spokojna dziewczyna. Niewinna, nieśmiała. Ma poukładane życie. Jej rodzina skrywa jednak sekret. Pewnego dnia dziewczyna zostaje porwana przez chłopaka. Przez co całe jej życie się zmienia. Mimo, że Styles puszcza ją wolno, obserwuje ją przez cały czas i zmusza ją do robienia różnych rzeczy...
Autorka: Pauline Styles

http://tomorrow-never-dies-5sos-ff.blogspot.com/
To historia chłopaka którego dziewczyna ginie w wypadku. Po jej śmierci chłopak słyszy jej głos pchając go do zemsty, a z czasem zaczyna widzieć swoją nieżyjącą dziewczynę w ostaci anioła z czarnymi skrzydłami.
Autorka: Mrs. Irwin

http://areyoujealousyet-tlumaczenie.blogspot.com/
Erin Thomas, 16 lat, urodzona 15 sierpnia 1996. Niepewna swoich uczuć do swojego najlepszego przyjaciela Luke’a Hemmingsa. Luke i trójka kolegów z zespołu została zapytana o trasę po Europie ze światowym, sławnym One Direction. Erin została zapytana o pojechanie z nimi przez Ashtona Irwina, razem udają, że się spotykają, żeby wywołać zazdrość u Luke’a, który mając nadzieję zda sobie sprawę z uczuć do jego najlepszej przyjaciółki. Ale są dwa małe problemy. Luke ma dziewczynę i Harry Styles?
Autorka: Juuliaa99

http://risky-player.blogspot.com/
Nie wygrywasz, nie istniejesz - hasło, które przyświeca większości dzieciakom w Sydney, biorących udział w nielegalnych wyścigach. Tu liczy się niebezpieczeństwo i skacząca adrenalina. Heather Davis zatracona w chorym świecie dreszczy, niepohamowanych emocji, nie zamierza zmieniać nic w swoim życiu, jednak gdy na jej drodze pojawia się tajemniczy blondyn, nieświadomie pozwala mu zapanować nad całym jej światem.
Autorka: FANFIC_AF

http://feelingfanfictionharrystyles.blogspot.com/
Gwałtownie się obróciłam, gdy usłyszałam głośny pisk opon, dosłownie za moimi plecami.[...] W pewnej chwili przyłożył swoją dużą dłoń do mojego policzka i zaczął go delikatnie dotykać. Czułam ciepło bijące od jego ciała. Moje serce zaczęło coraz szybciej bić.
- Co taka dziewczynka jak ty robi sama w tak niebezpiecznym lesie? - Nadal dotykał mojego lewego policzka, czekając na odpowiedź.
- Nie jestem dziewczynką. - Oburzyłam się, lecz nadal czułam lęk w sobie. Chłopak tylko ironicznie się zaśmiał, po czym znów spojrzał mi w oczy.
- A więc kim? - Na jego twarzy malował się tajemniczy uśmiech.
Autorka: Naćpana Marzeniami

http://onemoreproblemff.blogspot.com/
-Hey Calum, i jak?
-Mamy jeden problem więcej...
-Co masz na myśli?
-Moja dziewczyna zdała test.
-No to chyba dobrze, a jaki?
-Ciążowy.
Zwiastun: www.youtube.com/watch?time_continue=47&v=EzTR38r913E
Autorka: Mrs Clifford

http://i-need-your-help-fanfiction.blogspot.com/
Co jeżeli całe twoje dotychczasowe życie nagle się zwali?
Dowiesz się o sprawach, które miały zostać tajemnicą?
Zaskoczenie i niedowierzenie w sytuacje, w których się znalazłeś?
Każdy dzień będzie niósł ze sobą kolejną porcję bólu, którego i tak masz pod dostatkiem?
Naomi Farell to zwykła siedemnastolatka, która lubiła ostro zaszaleć, lecz żeby to zmienić wystarczy jedna noc. Noc, podczas której jej rodzice zostali zamordowani, a sama dziewczyna nie wyszła z tego bez szwanku. Teraz Naomi jako pełnoletnia osoba wraca do rodzinnego Sydney z jedną myślą. Odnaleźć zabójcę. Czy Luke Hemmings, syn sławnego na całe Sydney detektywa i jego przyjaciele pomogą dziewczynie odkryć wszystkie tajemnice, aby w końcu dotrzeć do wyznaczonego sobie celu? Czy pozwoli sobie pomóc w tej trudnej drodze? Czy chęć poznania prawdy przezwycięży strach?
Tyle pytań, a odpowiedź na nie znajdziesz czytając mojego bloga.
Autorka: Pike Perch

http://scar-never-fade.blogspot.com/
Scarlett nigdy nie miała łatwego życia. Straciła rodziców, gdy była małą dziewczynką. Pozostał jej tylko brat, który nie interesuje się niczym oprócz swojego wirtualnego świata. Mimo, że grozi mu wielkie niebezpieczeństwo wydaje się, że tak naprawdę nie jest to dla niego ważne. Robi się coraz groźniej, aż wkońcu chłopak prosi blondynkę, aby zaprzyjaźniła się z Luke'iem - ostatnią osobą, która zdoła im pomóc. Jednak nie wszystko jest takie łatwe jak się wydaje. Scarlett zaczyna czuć coś do chłopaka i nie potrafi się przed tym obronić. Z czasem zaczyna martwić się nie tylko o swoje życie, ale także i o jego. 'Dopóki się nie zakochasz jesteś w stanie przeżyć.'
Autorka: Rid

http://you-will-always-be-my-property-harry.blogspot.com/
Vanessa McClain, któregoś dnia zostaje zaproszona przez swoją przyjaciółkę na imprezę w nocnym klubie. Dziewczyna nic nie podejrzewając wyszła z domu. Poznając w klubie pewnego chłopaka o imieniu Harry, zostaje na następny dzień porwana przez niego. Zdesperowana szuka ratunku dla siebie, ale nic nie wskazuje na to, że jej się to uda. Jednak po czasie uczucia mężczyzny do dziewczyny z dnia na dzień rosną, potęgując w miłość, ale czy dziewczyna czuje do niego to samo? Czy osoba, która stanie im na drodze, zniszczy wszystko? Czy coś lub ktoś zakończy to?
Autorka: Michelle Styles 

http://it-was-meant-to-be-tlumaczenie.blogspot.com/
Chelsea Taylor, 19-letnia brytyjska piosenkarka, która żyje swoim marzeniem. Każdy ją zna, jest śliczna, towarzyska, mądra i utalentowana. Była prześladowana odkąd skończyła 10 lat, ale jej najlepsza przyjaciółka od czasów liceum, Ruby White, pomogła jej przejść przez wszystko od tamtej pory. Są dosłownie nierozłączne.
Wszystko wydaje się idealne w życiu Chelsea. Aż do pewnego dnia, kiedy poznaje "bad boy'a", Zayna Malika, tego, za którego każda dziewczyna na tej planecie jest w stanie zabić by stać się jego dziewczyną. Co wydarzy się kiedy w końcu będą razem? Kiedy pojawią się plotki, zazdrość oraz ludzie mający obsesję? Czy wciąż będą ze sobą?
Autorka: Melly

http://sickmeanswar-bydajmond.blogspot.com/
Anabel jest ośmioletnią dziewczynką, która po dłuższym leczeniu w domu, trafia do szpitala z powodu zdiagnozowanej choroby. Spędza tam większość swojego czasu. Pewnego dnia, w czwartek, siedzi w miejscu, które lekarze przeznaczyli dla niej jako pokój zabaw. Podczas gdy Anabel czeka na wizytę rodziców, w mieście ma miejsce wypadek, przez który w szpitalu pojawia się nowa osoba. Szum wywołany wokół pacjenta sprawia, że Anabel postanawia sprawdzić co się dzieje. I wtedy poznaje Ashton'a, który w krótkim czasie staje się nieodłączną częścią jej szpitalnego życia.
Autorka: dajmond

http://online-bydajmond.blogspot.com/
Lucy Hale jest zwyczajną nastolatką, której chłopak pozwala sobie stosować agresję wobec niej. Dziewczyna początkowo nic sobie z tego nie robi, jednak po wielu miesiącach nieudolnych prób pomocy Lukowi, jest zmęczona i ma dość ciągłych obrażeń. Kończy związek zupełnie nieświadoma problemów, które zostały na nią ściągnięte. Nagle zaczynają dziać się niemiłe wydarzenia. Jej bliscy cierpią. Lucy nie jest w stanie tego kontrolować. Dodatkowo na komunikatorze odzywa się do niej tajemniczy chłopak próbujący jej pomóc. Dziewczyna nie zamierza się z nim zaprzyjaźniać, ale jej ciekawość poznania tożsamości chłopaka zwycięża. Ich relacje się rozwijają, a dotychczasowe złe sytuacje ulegają zmianie, kiedy wreszcie prawda wychodzi na jaw.. jednak nie zawsze jest happy end.
Autorka: dajmond

http://zastepca-bydajmond.blogspot.com/
Fanfiction opowiada historię znanego Nialla Horana. Chłopak miał bardzo burzliwe dzieciństwo. Wychowując się wśród alkoholików, nie nabył pozytywnych cech. Czasy liceum są jednak dla niego najlepszym okresem życia... dopóki nie zostaje przyłapany na tym, czym się zajmuje. Dotychczasowe dobre życie odchodzi w zapomnienie, gdy trafia do więzienia, ale to również nie okazuje się przeszkodą w dalszym zdobywaniu pieniędzy. Pojawia się Brittany Robertson, która dzielnie zastępuje chłopaka do czasu jego powrotu.
Autorka: dajmond

http://we-are-who-we-are-ff.blogspot.com/
Oboje są zbuntowanymi nastolatkami, którzy nie chcą się niczym przejmować i w tym celu często imprezują, biorą narkotyki, uprawiają seks bez zobowiązań, żyją chwilą. Jednakże, nie jest tak kolorowo jak się wydaje - i ona, i on, mają problemy odnośnie swojego wyglądu. Niall i Blair mają trudną sytuację w rodzinach, która odbiła się na ich psychice. Mimo bogactwa rodziców, nastolatkowie nie potrafią być szczęśliwi i w tym celu korzystają z narkotyków, aby sprawić, że świat będzie lepszy... nawet, jeśli będzie to trwało chwilę. Aby ich przyjaźń była właściwa, będą musieli najpierw przejść przez cały ten bałagan, aby odnaleźć drogę do swoich serc, mimo, iż obydwoje nie chcą kochać drugiej osoby, ponieważ boją się odrzucenia.
Autorka: Pijawka

http://wcale-nie-uwazam-ze-jestes-nikim.blogspot.com/
CZĘŚĆ I
Mariah jest dziewczyną chorą na raka. Ma jednak jedno, wielkie marzenie. Pragnie wystąpić przed ogromną publicznością i zaśpiewać. Pewnego dnia na oddział onkologi dziecięcej przyjeżdżają chłopcy z One Direction. Czy Mariah osiągnie to, o czym od zawsze śniła?
CZĘŚĆ II
Julia nie potrafi otrząsnąć się po śmierci ukochanego. Jednak kiedy poznaje Zayna jej świat obraca się o 180 stopni. Jak potoczą się ich losy? Jakie tajemnice skrywają? Czy pewien fakt sprawi, że o sobie zapomną?
Autorka: Ithrise

http://dance-is-my-life-ff-5sos.blogspot.com/
Lilianna jest zwykłą dziewczyną, która z Polski przeprowadziła się do Sydney. Już w pierwszym dniu szkoły poznaje 4 chłopaków, którzy odmienią jej życie i pomogą przezwyciężyć jej słabości.
Co z tego wyniknie? Może miłość?
Którego chłopaka wybierze jej serce?
Słodkiego szatyna, który pojawia się zawsze gdy ona go potrzebuje, czy przystojnego blondyna, który zawsze wie co jej doradzić?
Autorka: Katrina S

http://audrey-harris.blogspot.com/
Rzeczywistość nie zawsze oznacza coś złego. Czasem rzeczywistość, która z początku wydaje się nudna, trudna i kompletnie beznadziejna, może nas zaskoczyć. Czasem rzeczywistość sprawia, że zakochujemy się w kimś. I nie mamy na to wpływu. Czasem to po prostu się dzieje i nie potrzeba wielkich gestów. Czasem przepadamy po jednym spojrzeniu, uśmiechu. Tak samo było w przypadku Audrey. Dziewczyny, która szukała sensu życia, miejsca dla siebie, która przepadła przez zupełny przypadek.
Czasem rzeczywistość może dać nam dokładnie to, czego pragniemy. I wtedy okazuje się, że wcale nie jest taka zła jak na to wygląda...
Autorka: Miss Margaret

http://not-an-illusion.blogspot.com/
Sophia to raczej pochmurna, ciężko pracująca dziewczyna, dla której najważniejszym celem w życiu jest spełnienie marzeń. Na co dzień jest nieco wycofana, ironiczna i niezdarna. Wyróżnia się z tłumu tylko kolorem włosów - różowy - który zwraca uwagę niejednego człowieka.
Jej życie jest normalne, jak każdego człowieka, który nie załapał się na bilet do Hollywood lub Broadway, jednak nagle staje się coś, co miesza w jej skrzętnie poukładanych planach i drze je na małe kawałki.
Autorka: Sophia Hayden

http://protect-ff-nh.blogspot.com/
Nicole i Niall.
Kiedyś byli przyjaciółmi, dziewczyna wyjechała i zerwała kontakt.
Minęło kilka lat, Nicole wróciła, jednak jest zupełnie inna.
Czy przyjaciele staną się wrogami?
Czy dziewczyna zniszczy życie chłopaka?
Nienawiść
Kłamstwa
Śmierć
Autorka: Bad Angel

http://thegame-fanfiction.blogspot.com/
Ludzie w Sydney od zawsze żyli w strachu. To nie było miasto w którym rodziny spędzały czas na dworze, a dzieci uczyły się jeździć na rowerze czy rolkach.
To było miasto pełne krwi, śmierci i zemsty.
Tutejszy gang z niejakim Calum'em Hood'em na czele, nie miał sobie równych, wszystko na swojej drodze zmiatali w proch.
Aż do teraz.
Gdy do miasta wkracza nowy gang- Monsters, posiadają idealną broń by zniszczyć Fourius i przejąć władzę.
Tą bronią jest Grace Winslet.
"Kłamstwo niszczy wszystko"
Autorka: Domi Nika

http://whisper-of-lust.blogspot.com/
W życiu liczy się zabawa, seks i wolność. W tych przekonaniach everly marchetta żyła przez 19 lat. Ciężko jest żyć inaczej, kiedy przykład bierze się z piątki facetów, z którymi się mieszka. Imprezuje, uczy się, każdej nocy sprowadza sobie innego chłopaka. Czy żałuje? Nie, nie ma czego, taka już jest... Do czasu. W końcu na jej drodze staje wytatuowany chłopak, szeroki w barkach i wąski w biodrach. W łóżku zrobiłaby z nim co chce, ale on odwraca od niej głowę. Nie chce jej, a ona nigdy nie czuła nic takiego. Właściwie... W ogóle nigdy nic nie czuła.
Autorka: Nightmare_

http://terrible-revenge.blogspot.com/
Na początku były przeciętnymi nastolatkami, cieszącymi się codziennością. Jednak nieprzyjemne okoliczności zmusiły je do zmian. Stały się potworami. Czy miłość jest je w stanie odmienić? Czy może sprawi, że staną się jeszcze gorsze? Zaryzykujesz i wkroczysz do niebezpiecznego świata Leili i Scarlett?
Autorki: Weronika I Inflamara

http://dark-ocean-fanfiction.blogspot.com/
Szesnastoletnia Annabeth pewnego dnia godzi się pojechać z przyjaciółką na koncert jej ukochanego zespołu. Podczas niego dochodzi jednak do czegoś, co śmiało można nazwać zamachem - a próba ucieczki kończy się dla dziewczyny wplątaniem się w zdecydowanie zbyt mroczną tajemnicę wokalisty. Gdy Andy Biersack przejmuje kontrolę nad jej życiem, uświadamia sobie, że ta noc nieodwracalnie je zmieniła.
Autorka: Remedium

http://teorie-zepsucia.blogspot.com/
Nawet zepsute zegary pokazują dwa razy dziennie właściwą godzinę - tak pisał Stephen King w znanej wszystkim książce pod tytułem "Zielona Mila". Tym właśnie jesteśmy? Zepsutymi zegarami? Codziennie na ulicy mijamy osoby, które zostały w pewien sposób uszkodzone - nie funkcjonują już prawidłowo. Czasem urazy zatrzymują się na płaszczyźnie fizycznej, czasem zepsucie sięga dużo głębiej. Niekiedy nie działamy dobrze na żadnym polu i wydawałoby się, że wtedy nie ma już dla nas ratunku. Pewnego dnia dochodzi do spotkania dwóch osób, na pozór zupełnie różnych, mających za sobą inne przeżycia. Łączy ich jedna cecha - samotność. Samotność, którą próbują przezwyciężyć. Trzeba jednak pamiętać, że próba wyjścia z mroku często kończy się upadkiem bardziej bolesnym, niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić...
Autorka: emergency

http://momentsffiction.blogspot.com/
Ashley to osiemnastoletnia dziewczyna mieszkająca za los Angeles w małym miasteczku Greenwitch. Chodzi do zwykłej szkoły razem z jej najbliższą przyjaciółką. Pewnego razu poznaje dwóch chłopców. Felix i Oscar ewidentnie się nie lubią. Który okaże się tym dobrym, a który złym? Jaką każdy z nich skrywa tajemnice? Czy Ashley będzie szczęśliwa? Jak zmieni się jej życie?
Autorka: kijahufds Ok.

http://thesuspects-fanfiction.blogspot.com/
Siostra siedemnastoletniej Rain Blacktear zostaje porwana, a sprawca żąda okupu. Nastolatka postanawia okradać ludzi, by pomóc rodzicom ją odzyskać, a pewnej nocy na jej drodze staje Zayn Malik. Kto zostanie podejrzanym?
Autorka: localcute

http://something-or-nothing.blogspot.com/
Ciągle za mało wiem. Już myślę, że wiem, a potem okazuje się, że to wcale nie tak.
Autorka: Hate me

http://art-of-yaoi.blogspot.com/
Jest to blog, na który dodaję wszelkiego rodzaju opowiadania, najczęściej związane z koreańskim zespołem EXO. Pojawia się tutaj wszystko od komedii, aż po dramaty, poprzez mój czarny, czasami mało zabawny humor. Bohaterowie umierają, płaczą ze szczęścia bądź smutku, jednak przede wszystkim tworzeni są przeze mnie z wielką pasją dokładnie tak samo, jak historie ich spotykające. Dlatego też bardzo serdecznie zapraszam do zapoznania się z tym, co Wam oferuję z nadzieją, że się nie zawiedziecie!
Autorka: Sejin

http://just-a-little-patience.blogspot.com/
Los Angeles, lata osiemdziesiąte ubiegłego wieku.
Zespół Guns N' Roses wzbił się na szczyt, jednak podczas tej drogi musieli wiele przejść. Izzy jest w burzliwym związku z Natalie, która pochodzi z Polski; Steven i jego ukochana Rosemary przejdą najgorszą z dróg i nikt, tak naprawdę, nie wie czy wyjdą z tego cało; reszta zespołu musi jakoś radzić sobie z ciągłymi problemami - narkotykami i alkoholem. Między innymi, pomaga im w tym Felicja, również młoda Polka, której największym zadaniem życiowym staje się upilnowanie tego wszystkiego, tak, aby nie rozleciało się na kawałeczki. A do jej kłopotów dochodzi jeszcze kolejny narkoman po przejściach - Steven Tyler, wokalista Aerosmith, z którym zaczyna łączyć ją przedziwna więź.
Bo czasem trzeba po prostu wysłuchać i spróbować zrozumieć. Pomóc.
Autorka: Faith

http://as-long-as-you-are.blogspot.com/
Usypiasz moje demony a budzisz prawdziwego mnie. Nie ma na świecie innej osoby, która mogłaby kochać złamanego człowieka bardziej. To prawda, nasza miłość ma coś z kryminału, ale błagam cię - daj jej szanse, jest tego warta
Autorka: lost, not fund

http://youaremypoison-jbff.blogspot.com/
On ma kochającą rodzinę/Ona wychowuje się w domu dziecka
On jest zakochany bez wzajemności/Ona nie wie co to miłość
On nie chce ukazywać swoich emocji/Ona jest uczuciowa
On jest rozrywkowy/Ona jest cicha
On jest przerażający/Ona jest przyjacielska
On jest artystą/Ona lubi ludzi z pasją
On jest dupkiem/Ona jest romantyczką
On jest Justinem Bieberem/Ona będzie jego siostrą
Co stanie się, gdy tych dwojga zamieszka pod jednym dachem ?
Czy sprawdzi się stwierdzenie, że „Przeciwieństwa się przyciągają” ?
Autorka: Alex i Pam Lam

http://devilsoul-bydajmond.blogspot.com/
Niewinna noc zamieni się w koszmar, tylko dlatego, że niezwyciężona ciekawość Lily przejmie władzę nad rozsądkiem. Jej życie już nigdy nie będzie takie samo po tym, jak zaprzeda duszę diabłu. Niby nic, a jednak...
Jak dziewczyna poradzi sobie z dręczącym ją demonem? Czy wygra tą walkę?
Autorka: dajmond

http://malik-fanfiction.blogspot.com/
Kiedy kończąca studia Alissa Lacy aplikuje na, jak się jej wydaje, staż życia odkrywa tylko jak bardzo zacienionym multimilionerem jest jej szef, Zayn Malik, jaka naprawdę jest jego firma i jak zarabia pieniądze.
Czy to źle, że wyrażam uczucia tego rodzaju z przyjemnością? Czy to źle, że nawet oczekuję korzyści z jego ukąszeń, złośliwego jadu, uczucia, które daje mi przegryzając moją skórę? Powiedz mi, czy jestem psychiczna przez zakochiwanie się w czymś tak złym, a jednocześnie tak dobrym? Powiedz mi. Powiedz mi, wciąż jestem tą samą dziewczyną, którą byłam. Powiedz mi to, co chcę usłyszeć. Powiedz mi, że nie wariuję, że te cztery ściany wcale mnie nie osaczają. Powiedz mi. Proszę.
Autorka: Yokita

http://forgetamy-zaynmalik.blogspot.com/
Jak najlepiej opisać swoje życie?
Nie wiem. Nie jest to łatwe. Zwłaszcza opisać takie życie jak moje. Bo co mam powiedzieć?
Wyprostować się i grzecznym tonem oznajmić,
Tak mój ojciec jest alkoholikiem, matka wytyka mi grube uda, a w szkole ukrywam wszystkie siniaki.
Nie. Zawsze byłam Amy.
Właściwie to byłam nikim.
Nikim-dla siebie. Nikim-dla każdego z osobna.
Po prostu istniałam. Nic wyjątkowego.
Ironią losu był tylko fakt, że taki nikt spotkał kogoś tak zupełnie innego.
Kogoś kto chował tą drugą naturę za maską.
Maską, którą ja obecnie posiadam.
Wprowadzając w świat, którego wolałabym nie poznać.
W którym to ja miałam być zapłatą....
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=mWVYoENWaBo
Autorka: Clary Seew

http://mendacious-ff.blogspot.com/
Zabiłem ją. Świadomie uknułem plan jej unicestwienia; przez cały ten czas działałem tylko według jego punktów, tracąc kontrolę nad każdym aspektem mojego życia. Wręcz z palącym podnieceniem obserwowałem, jak uchodzą z niej kolory życia, jak w porażająco szybkim tempie zamienia się w obrzydliwego potwora, dostrzegającego tylko biały proszek zawinięty w rulonik z banknotu dziesięciu dolarów. Alexander Hamilton nie byłby dumny. Z płomieniami w oczach i ekstazą wręcz wymalowaną na mej twarzy, wbijałem igłę w jej nabrzmiałą żyłę, ciągle powtarzając, że za nią mógłbym skoczyć w ogień i oddałbym wszystko, abyśmy mogli zacząć od nowa, z czystą kartą. Szeptałem prosto do jej ust, że jest moją jedyną. Jedyną, z którą mogę umrzeć. Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa. Miałem ochotę spieprzyć komuś życie.
Autorka: Carlitos

http://you-are-poison-fanfiction-1d.blogspot.com/
Hayley Robinson wraz z rodziną przeprowadza się do Bristolu, gdzie wśród jej nowej paczki przyjaciół znajduje się pewien intrygujący młodzieniec imieniem Zayn.
Autorka: Aranei C.

https://www.wattpad.com/story/54970036-wherever-you-are
Jak ptak, który nauczył się latać, wyfrunął z rodzinnego gniazda. Jak ptak z draśniętym skrzydłem, upadał na twardy grunt. Jak ptak, zraniony i smutny, potrzebował kogoś, kto pomoże wzbić mu się w powietrze. Jak głupia i naiwna zawsze na niego czekałam.
Autorka: Inflamara

https://www.wattpad.com/story/33870092-the-flood
Park Miyeon ma osiemnaście lat, brata Jimina i niezwykły prezent urodzinowy - choć w tym przypadku niekoniecznie udany. Kiedy cztery lata wstecz poznała sekret swojego brata, nie podejrzewała, że w pewnym momencie aż tak zmieni to jej życie. Jednak w chwili, gdy Jimin oświadczył jej, że pora na to, by poznała smaki jego życia, zrozumiała, że już nic nie będzie takie samo. Ale wszystko wydaje się jeszcze gorsze dokładnie z chwilą, kiedy wpada pod skrzydła Sugi - przyjaciela jej brata, którego zadaniem jest wprowadzić ją w nowe życie.
Autorka: nezi

http://lust-for-arson.blogspot.com/
Z pozoru zwykła dziewczyna. Ale jedno wydarzenie zmienia jej życie całkowicie. Od tego czasu ma jeden sposób na radzenie sobie ze stresem. Kiedy jest źle, bierze zapalniczkę i… podpala coś. Całe życie obraca się o 180 stopni, kiedy odkrywa, że jest piromanką.
Czy uda jej się zapanować nad sobą?
Autorka: Kidra 94

Kiedy kubek herbaty to za mało, oznacza to jedynie czas na miłość.
Diana Morris, przeciętna nastolatka, mająca nieprzeciętnych przyjaciół i zdecydowanie nie przeciętnego faceta. Brytyjka, mieszkająca w Londynie, z sercem w Australii. Przynajmniej na początku.
Historia skomplikowana od pierwszego słowa. Historia, która z teoretycznego punktu widzenia nie ma szans na Happy End. A jak to wygląda w praktyce?
"Wiesz, kiedy moja herbata jest tą ulubioną? Kiedy on ją dla mnie zaparzy."
Autorka: Margo Green


Ailla Black pojawiła się niespodziewanie, dołączając do nowej szkoły w środku semestru. Stała nieco na uboczu, nie chcąc zwracać na siebie uwagi. Mimo młodego wieku, zdobiły ją tatuaże. Miała swój własny, duży sekret, a on chciał to odkryć. Luke Hemmings był zaintrygowany i błahe korepetycje z matematyki umożliwiły mu zbliżenie się do dziewczyny. Nim się zorientował, to ona zagarnęła nad blondynem władzę, proponując dwadzieścia dziewięć powodów. Dlaczego? Chciała pokazać mu siebie.
Autorka: Blwback

http://all-bad-jb.blogspot.com/
Ariel Butler jest szesnastoletnią dziewczyną, dla której życie nie było zbyt łaskawe. Brak rodziców, ich niechęć i odrzucenie sprawiają problemy w jej dalszym rozwoju. Brak autorytetu i miłości z ich strony przyczyniają się do strachu w kwestii pokochania kogokolwiek.
W tym wszystkim jest też Justin…
Który nagle staje się dla Ariel kimś więcej niż tylko przyjacielem brata.
Autorka: .zuza.

http://mrok-fanfic.blogspot.com/
Marisa Turner miała szczęśliwe dzieciństwo. Kochający rodzice spełniali wszystkie jej zachcianki. Mimo, iż rzadko przebywali w domu byli dla córki dobrymi rodzicami. Pewnej nocy wszystko się odmienia. Wracając do domu spóźniona, ponieważ długo przebywała u koleżanki przeżywa szok. Nie zastaje już swojego domu, lecz płonącą budowlę, z której nie ma już co zbierać. Jej rodzice opuścili ją na zawsze. Ale czy to był przypadek? A może ktoś pomógł im odejść z tego świata? Po ośmiu latach dziewczynie zaczyna grozić śmiertelne niebezpieczeństwo. Czyżby sprawca nagle sobie o niej przypomniał? Czy znajdzie pomoc w osobie, którą wcześniej posądziła o zamordowanie jej bliskich? Znajdą wspólny język? Połączy ich chęć zemsty?
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=riYGSvCeEvA
Autorka: Lex May

Jesteś mała, nic nie wiesz o życiu, bawisz się lalkami, kochasz słodycze. Po prostu idealne dzieciństwo, aż poznajesz starszego chłopca. Niby nic takiego, bo co to znaczy dla dziecka? A jednak to coś zmienia.. Szczególnie jak ponownie patrzysz w jego oczy, będąc już dorosłą kobietą. Wtedy najdalsze wspomnienia mogą wrócić, nawet jeśli bliscy tego nie chcą, a ty i tak się nie powstrzymasz. Bo właśnie tego chce los, on zbliża do siebie ludzi, mimo sprzeciwu całego świata. To się nazywa przeznaczenie, którego tutaj nie da się oszukać, a jedynie możesz je znaleźć...
Autorka: Hope.

Tay to typowa "niby-fanka" zespołu Black Veil Brides, zapatrzona w Andy'ego Biersack'a. Kiedy wokalista wraz z przyjaciółmi przyjeżdża do jej miasta, dziewczyna wkrada się niepostrzeżenie do ich autobusu. Wkrótce zostaje odkryta, ale od domu dzieli ją cały kontynent, Ocean Atlantycki i sekret całej piątki...
Czy przygoda z Black Veil Brides przekona Tay do reszty zespołu?
Autorka: †Infernal Queen†

Zapraszamy na bloga z fanfikami o najróżniejszych kpopowych zespołach! Jak na razie znajdziecie u nas opowiadania z członkami iKON, Monsta X i BTS, lecz w planach mamy wiele więcej! Działamy od niedawna, ale idzie nam coraz lepiej, dlatego zachęcamy do odwiedzenia nas i poczytania co nieco :)
Autorki: Erinn, Shaylene, Akimaru

http://womanizer-pl.blogspot.com/
Wydawnictwo Bonn odnosi duże sukcesy w branży pisarskiej. Wydają najlepiej sprzedające się książki, a każdy chwali ich za wspaniałą pracę. To tam właśnie spełnia się zawodowo Carla. Młoda, pełna życia kobieta uwielbiająca czytać i malować mieszka w Nowym Jorku z przyjaciółką. Z firmy odchodzi stary szef. Wydawnictwo przejmuje młody, zabójczo przystojny milioner, na widok którego żadna z pracownic nie przechodzi obojętnie. Niewinne postawienie kawy doprowadza do gorącego romansu między Carlą a Justinem. Ale czy może być tak idealnie? Pieniądze przecież szczęścia nie dają. Zawsze jest jakiś szczegół, który partner próbuje ukryć w związku.
Autorka: Claudia Ok.

http://toxic-pl.blogspot.com/
Jak mogło zmienić się życie MacCartney, którą poznałaś w Womanizer? Może się załamała i trafiła do psychiatryka? Albo wróciła do rodziców i została starą panną? Nic z tych rzeczy. Spotykamy ją po dwóch latach- całkowicie odmienioną. Założyła firmę, jest jedną z wpływowych kobiet Nowego Jorku i przy swoim boku ma niesamowitego mężczyznę- Christiana Greya. Z pozoru wydaje się, że ma życie, o jakim marzy niejedna z nas. Ale co się wydarzy, kiedy po tych dwóch latach zacznie spotykać ludzi, których za wszelką cenę unikała?
Autorka: Claudia Ok.

http://dirty-breath.blogspot.com/
Opowiadania o skośnookich chłopcach. Aktualnie publikowane o SPEED: Cha Dahyun ma 19 lat i przeświadczenie, że jej życie jest normalne i bezpieczne. Nawet nie wie jak bardzo się myli. Wszystko się zmienia, gdy po 15 latach z więzienia wychodzi jej ojciec, dla którego egzystencja jego córki na tym świecie zdaje się być bardzo niewygodna.
Autorka: Misanthropy

http://gangstaboyzfanfiction.blogspot.com/
Nie pamiętam dnia, nie pamiętam daty. Pamiętam że wtedy wszystko sie zmieniło"
Historia przyjaźni dwóch chłopaków. Miała zaskakujący początek, ale będzie trwać po wieki.
Żyją szybko. Ich życie toczy sie wokół imprez, samochodów, narkotyków i... kobiet?
Są Gangsta Boyz, a jeszcze kilka lat temu byli zwykłymi nastolatkami.
Autor: Edi

http://nasze-przeznaczenie.blogspot.com/
Gabriela Adamczyk to prosta, zwariowana i otwarta dziewczyna. Jej marzeniem jest skończyć studia na Politechnice Poznańskiej, a potem zacząć pracę w swoim zawodzie. Jednak zanim to nastąpi ma zamiar spędzić wspaniałe trzy miesiące w Notthingam gdzie mieszka jej starsza siostra. Przypadek sprawia, że na swojej drodze spotyka Thomasa Sangstera. Ten sam przypadek sprawia, że zaczynają się przyjaźnić, a potem zakochują się w sobie. Jednak Gabby zawsze powtarza, że szczęście jak szybko się pojawia, tak szybko znika.
Nic nie jest łatwe, a już najbardziej związek zwykłej dziewczyny polskiego pochodzenia i sławnego aktora.
Autorka: Elliaze

http://helpme-lisa.blogspot.com/
Każdego dnia, pisała listy w których przypominała mu gorsze i złe chwile. Pisała o jej problemach, których on nie widział. Pisała jak przestaje oddychać... Upadała każdego dnia lecz pisała dalej, chciała złożyć plik kilkunastu listów w dniu, w którym miała stąpać po cienkiej granicy pomiędzy niebem a ziemią.
- Oddychaj - Nie-e nie oddychaj!
-Nie zamykaj oczu, proszę - Zamknij oczy!
- Walcz - Nie masz po co walczyć!
- Jeśli nie dla siebie to dla mnie - już za późno.
- Zabijesz i mnie.
Autorka: Lisa

http://wielkadrakawwwe.blogspot.com/
Tara i Eveline są najlepszymi przyjaciółkami od dziecka, obie mają jednak przedziwną pasję. Uwielbiają... wrestling. Zarówno jego oglądanie jak i uprawianie. Dzień, gdy dziewczyny pierwszy raz wybierają się na galę Raw będzie dniem, który zapamiętają do końca życia. Wtedy bowiem przez jedną imprezę sprawy nabierają niezapowiedziany obrót, a dziewczyny, przez okrutny a jednocześnie niebywale szczęśliwy zbieg okoliczności trafiają w sam środek Federacji WWE, ku ich nieszczęściu, na ich drodze stają dawni członkowie The Shield- Dean Ambrose i Roman Reigns. Jak potoczą się ich dalsze losy w Raw? Jakie będą konsekwencje ich jednego kłamstwa? Czy przetrwają w niebiezpiecznym, wrestlingowym świecie?
Autorka: Sleepka Ambrose

http://saviorbvb.blogspot.com/
" Nie wiedziała jak bardzo wszystko może zmienić się w ułamku sekundy, po przez jeden dzień, jedna minute, jeden telefon, który zniszczył całe jej dotychczasowe życie, ale dał jej nowe. "
Co się stanie, gdy dwoje nieznanych, skrzywdzonych przez los osób, dźwigających ciężar przeszłości spotka się.
On ma być jej Wybawcą, ale kto tak naprawdę kogo uratuje?
Autorka: Nigxtmares

https://www.wattpad.com/story/74052579-when-i-see-your-face-jb-fan-fiction?utm_source=web&utm_medium=twitter&utm_content=share_myworks_details&wp_uname=Edi6STRINGER&wp_originator=SHoSJkGf2FUkE3VmOUBltHeicasC5KVeb25TxWOo%2Bw20rW8ncHxHvnbtixpMfHCX886lUHmKs%2BwCFcuyvzsTUkTQxtTH3fsBpeTXS%2FQ1Ax5jIzNgXDeHNTDFhdnPVIim&_branch_match_id=282568270236296860
- Wiesz co? - powiedziałem, posyłając jej sympatyczny uśmiech.
- Będziesz sie ze mną droczył? - zaśmiała się.
- Gdy na ciebie patrze, moje serce staje w ogniu.
Miało być na zawsze, jednak zabiłaś mnie i wyśmiałaś mi sie prosto w twarz. Tak, płomień zgasł. I nawet nie próbuj rozpalić go na nowo.
Autor: Edi

http://you-are-fire-starting-in-my-heart.blogspot.com/
Przyjaźń trwa wieki, ale jedna osoba potrafi doprowadzić do jej końca. Nie spodziewaliśmy się takiego zwrotu akcji, ale za bardzo namieszała w naszych sercach i głowach. To co jest na zawsze, skończyło się w gimnazjum. A jej imię cały czas bębni w naszych uszach i doprowadza do szału. Zniknęła tak nagle, a my się rozstaliśmy i teraz znienawidziliśmy.
Każdy sądził, że będzie łatwo żyć na granicy w dodatku mając kobiet na pęczki. Tak też w naszym wypadku jest do jednej nocy.. Pojawiają się nieznajome, które naprawiają te serca ze stali. Nie jest łatwo, bo z nami nie będzie łatwo, a jednak coś próbują..
Autorka: IDA

http://mnpnl.blogspot.com/
Kiedy Alex dowiedziała się o śmierci swojej mamy, była roztrzęsiona i zrozpaczona. Nie potrafiła poradzić sobie z samą sobą, przez co straciła rok studiów. Musiało minąć piętnaście miesięcy, aby Alex wróciła do "świata żywych". Rozpoczyna pracę u boku Georga Smitha - znanego producenta i krytyka muzycznego, despoty, tyrana, a co najgorsze, swojego ojca.
Wydawałoby się, że gorzej być nie może. Niestety. Okazuje się, że to początek koszmaru, a dopiero rozpoczęta współpraca z Iglesiasem to wisienka na tym jakże przepysznym torcie, zwanym życie.
Autorka: AniaKornacka

Wygodne i szczęśliwe życie JungKook'a przerywa śmierć jego przyjaciółki z dzieciństwa. Szybko się okazuje, że po pogrzebie nie jest w stanie wrócić na właściwe tory, gdyż wszyscy członkowie zespołu niespodziewanie zniknęli. Na domiar złego odnajduje go Ha-Eun - młodsza siostra zmarłej dziewczyny, która przez sytuacje rodzinną i zatajony powrót z Ameryki, także nie może wrócić do starego domu.
Czy JungKook pozna tajemnicę, za którą kryje się zaginięcie jego przyjaciół?
Czy Im Ha-Eun pomoże mu wszystko naprawić?
Autorka: Xylooine

http://never-let-me-go-grn.blogspot.com/
Lata 80. Los Angeles. Lori poznaje chłopaków z dopiero tworzącego się zespołu rockowego. Nie ma pojęcia, że to wywróci jej świat do góry nogami, a co gorsze, ulokuje swoje uczucia w najmniej odpowiedniej do tego osobie.
Autorka: Rocket

http://piekielny-hotel-wwe.blogspot.com/
Piekielny hotel Vince'a McMahona, miał być tylko eksperymentem i chwytem na zwabienie większej ilości fanów WWE. Miał to być test dla młodych ludzi, którzy samym istnieniem tworzyli intrygi. Kobiety miały kusić, a mężczyźni mieli im upadać do stóp. Jednak świat WWE rządzi się swoimi prawami i tutaj istnieje tylko prawo dżungli- tylko najsilniejsi przeżyją WIELKĄ KATASTROFĘ. Młodzi ludzie lubią eksportować i tego Vince McMahon nie mógł im tego zabronić. Na jednym z pięter ktoś zaczął zabawiać i nie miejmy tu na myśli zniewalającej Kelly Kelly. Kilka pięter wyżej nieco szalony Enzo spodziewa się dziecka, którego ojcem na pewno nie zostanie kobieta... ani mężczyzna oczywiście. Na pierwszym piętrze w naszym wspaniałym hotelu mieszkają wspaniałe osobistości, które cóż... lubią eksperymentować ze swoim ciałem (nie chcę wymieniać dokładnie kto, ponieważ ten człowiek uważa się za boga seksu ekhemZigglerekhem). W czeluściach naszej piwnicy trwają zacięte walki o władanie internetem, które często kończą się interwencją FBI, bo policja to za mało. A ja? Ja jestem Chris Jericho, jestem tutaj recepcjonistą, który zna każdy sekret. Jesteś chętny na spędzenie nocy w naszym piekielnym hotelu?
Autorzy: WWEWariats

http://song-inspired.blogspot.com/
- Masz wszystko, pieniądze, urodę, znajomości. Czego jeszcze chcesz?
Zdarzyło ci się kiedyś słyszeć to zdanie? Bo mi bardzo często. Co najmniej raz miesięcznie, a gdy byłam jeszcze młoda i głupia, i dzieliłam się z innymi swoimi przemyśleniami, to nawet raz w tygodniu. Tak jakby to, że masz w rodzinie kogoś, kto ma znajomości i pieniądze automatycznie robiło z ciebie jego kopię. Tak, jakby te trzy rzeczy były jedyną życiową ambicją każdego człowieka. Być bogatym, pięknym, lubianym.
A może ja chcę czegoś więcej? Czegoś więcej niż pieniądze, uroda, popularność i Ty, Andrzeju.
Autorka: Soulmate

Obserwatorzy