sobota, 22 listopada 2014

Five Nights at Freddy's


Chłopak o imieniu Vincent dostał pracę w słynnej restauracji Fazbeara. Od tego czasu nic nie dzieje się normalnie. Kelnerka została brutalnie pobita. Matka jednej z dzieci nie żyje. Animatroniki są agresywne. Sprawa nie jest jasna. Kto próbował zabić kelnerkę? Czy szef Vincenta coś ukrywa? Czy ktoś jeszcze zginie? Dowiesz się tego w tym opowiadaniu. Pamiętaj. Nie wszystko jest takie na jakie się wydaje.
Autorka: CM

http://five-nights-at-freddys-opoiwadanie.blogspot.com/
„Freddy Fazbear Pizza”, wesoła restauracja dla dzieci, z animatronikami - człowiekopodobnymi robotami, którzy zabawiają dzieci swoimi przysmakami, piosenkami i historyjkami, a rodzice myślą, że to personel przebrany za zwierzęta. Jednakże prawda jest inna.
Przekonałam się o tym na własnej skórze, jako nowy strażnik nocny. Szybko niewinna i spokojna praca zmieniał się w istny horror. Horror nietypowy, gdyż prześladują mnie właśnie animatroniki. Każdy ma inne uosobienie i każdy inne powody, aby doprowadzić mnie do zawału serca. Najbardziej jednak daje mi się we znaki Foxy - zauroczony we mnie pirat, który jest przy mnie niemalże na każdym kroku i robi wszystko, aby mnie uwieść.
To historia, w której poznaję mroczne sekrety tej restauracji, a jeden wybór przesądza o całym moim życiu. Wszystko to jeden, wielki horror!
Autorka: Karla Pisarka

Obserwatorzy