czwartek, 22 stycznia 2015

Gwiezdne Wojny

Amitia Tarra, młoda pilotka Ruchu Oporu przeżywa mnóstwo niebezpiecznych przygód...a przy okazji traci serce dla pewnego brązowookiego pilota. Czy on ją w ogóle zauważy?
Autorka: Marika

Po pokonaniu sił Najwyższego Porządku Kylo Ren i generał Hux starają się odbudować armię z dala od rebeliantów. Ruch Oporu pod dowództwem generał Lei Organy nie osiada jednak na laurach, wiedząc, że Ciemna Strona któregoś dnia znowu będzie próbowała uderzyć.
Los bywa jednak przewrotny i w ciąg niespodziewanych zdarzeń wpada pilotka rebelii, Telyn, którą w trakcie rutynowej misji porywa Najwyższy Porządek. Nikt nie spodziewa się jednak, że Kylo i Telyn będą zmuszeni do walki o życie ramię w ramię.
Tymczasem w bazie Ruchu Oporu dowódca Telyn, Poe Dameron, zmaga się z własnymi kłopotami. Jego przyjaciółka, Lianne Alaten, obserwuje to z niepokojem, marząc o dniu, kiedy walka będzie należała do przeszłości...
Autorki: Lavonne, Rimuto

http://my-memories-are-gone.blogspot.com/
Młoda dziewczyna budzi się samotnie w brudnym zaułku na nieznanej jej planecie. Nie ma pojęcia kim jest, ani skąd wzięła się na Coruscant, ale jednego jest pewna - jej wcześniejsze życie zakończyło się nagle i gwałtownie.
Każdej nocy dręczą ją mgliste koszmary, a ból psychiczny nie opuszcza jej ani na chwilę. Wciąż słyszy w głowie zaskoczone, pełne bólu krzyki setek osób.
Jedynym tropem, który może doprowadzić ją do odzyskania wspomnień jest uszkodzony komunikator i dwa nazwiska - jej oraz nieznanego mężczyzny.
Dziewczyna za wszelką cenę chce odzyskać utracone wspomnienia. Wierzy, że to sprawi, że głosy i koszmary znikną na zawsze. Zrobi wszystko by pozbyć się dławiącej rozpaczy, która trawi jej umysł. Nawet zabije...
Autorka: Mroczny Jawa

Obserwatorzy