środa, 8 kwietnia 2015

Król Lew

http://historia-ksiezniczki-valentine.blogspot.com/
Księżniczka Valentine z pozoru ułożona i spokojna lwica, ale tylko z pozoru!Łamie wszystkie stereotypy na temat księżniczki!Już teraz zanurz się w jej historii.Przeżywaj liczne przygody.Poznaj prawdziwą przyjaźń i oddanie.Staw czoła wrogą.Dasz radę razem z nią znaleźć swoje miejsce w królestwie i wreszcie się zmienić?
Autorka: Dominika-Valentine

http://the-lion-king-forgotten-story.blogspot.com/
Dawno, dawno temu na terenach Doliny Starożytnej skrzyżowały się losy pięciu wyrzutków: lwiej "Bogini Chaosu Kirry", potomka Skazy Bratobójcy, uciekinierki, wygnańca z Gór Burzliwych oraz Tego, który Rozmawia z Duchami. Od tamtego czasu przyjaciele (nieustannie uwikłani w liczne intrygi, sojusze i utarczki pomiędzy stadami) stawiają czoła wielkiej wojnie, poznają prawdę o sobie i swojej przeszłości oraz przeżywają wiele niesamowitych, często na wskroś pokręconych przygód!
Rozsiądź się więc wygodnie i posłuchaj dawno zapomnianej opowieści prosto z uniwersum Króla Lwa. Historii o wojnie i przyjaźni, zabawnych przygodach i okrucieństwie, lwich pokoleniach, nieuchwytnych marzeniach... i specyficznych bohaterach.
Autorka: Krävariss

Obserwatorzy