ZGŁOŚ SIĘ!


Miejsce do zgłaszania się po wcześniejszym zapoznaniu z regulaminem.Uwaga! Po dodaniu bloga do Rejestru komentarz ze zgłoszeniem jest usuwany.  W przypadku niezgodności z punktem drugim regulaminu, czekam miesiąc na pojawienie się drugiego postu. Później zgłoszenie usuwam.

3 komentarze:

 1. Witam! Chciałbym zgłosić blog, więc nie przedłużając podaje niezbędne informacje :)

  a) Make it better!
  b) http://raven-wing.blogspot.com
  c)

  betterreader, betterlore, bettertaste, czyli o tym, co w życiu może być better!

  Blog powstał z chęci pokazania wszystkim zainteresowanym, że wyciskanie z życia jak najwięcej, może nieść ze sobą masę pozytywnych emocji i chęci do zmian. Przemawia za mną pragnienie dążenia do zdrowej równowagi i potrzeby zaprezentowania własnego punktu widzenia.

  Na tym blogu poczytacie trochę o książkach, trochę o nauce, trochę o moich własnych kuchennych rewolucjach i o wielu innych tematach, które uznam za interesujące!

  Zapraszam!

  d) recenzje
  e) tpiapiac

  hsało: "Chłopiec motyl", ale nie pamiętam nazwiska autora. Strzelam, że jakiś Szwed, bo akcja dzieje się w Sztokholmie. Ogólnie to polecam!


  Z góry dziękuję za dodanie :)
  Link do rejestru w razie W, oczywiście w zakładce "Linki", u dołu strony.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Z mgły zrodzony"

  Tytuł bloga: Widmo przeszłości
  Adres bloga: http://dramione-widmo-przeszlosci.blogspot.com/
  Opis:
  Co by się stało, jeśli wybralibyśmy inaczej? Ten jeden raz? Zakłocili porządek, zmienili bieg zdarzeń. Czy nie warto ingerować, jeżli zwycięstwo nie jest pewne, zaś zło zbyt potężne? Czy nie warto podjąć walki z samym Czasem? Może to porwanie się z motyką na słońce, ale przynajmniej niektórzy pożyją choć trochę dłużej. Jedno jest pewne - Czas bawi się świetnie. Łączy, co było rozłoczone, rodziela, co mówiło o sobie jako o "jedności". I ma jeszcze niejednego asa w rękawie.
  Kategoria: fanfiction, potterowskie, czasy Harry'ego
  Autorka: Vivianne Peverell

  Składam odgórne podziękowania za dodanie.
  Link do Rejestru w prawym górnym rogu w "gadżecie" 'Należę'

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy